Sade Gelinlik Modelleri

Gelinlik moda evleri 2014 gelinlik koleksiyonlarını sergiledikçe görüyoruz ki, önümüzdeki sene sade gelinliklerin yılı olacak. Peki gelinliklerin sade olması sıkıcı olacakları anlamına geliyor mu? Asla! İşte önümüzdeki senenin sade olmalarına rağmen hala çekici ve sıra dışı olan gelinliklerden sizin için seçtiklerimiz:
1_siyah_gelinlikler - sade gelinlik modelleri

Siyah Gelinlik

Vera Wang'ın gelinlik modasına armağan ettiği siyah gelinlik kavramı gün geçtikçe daha çok modacı tarafından benimseniyor. Rengiyle şaşırtan bu gelinliği sade bir modelde kullanmalı, yine sade ama kendinden emin bir gelin saçı ve makyajıyla görünümünüzü tamamlamalısınız.Beyaz Gelinlik

Gelinlik dediğin zaten beyaz olur, dediğinizi duyar gibiyiz. Evet ama bu gelinlikler sadece beyaz gelinlik değil, bembeyaz gelinlikler. İşte bu bembeyaz gelinliklerin tek süsü kendiliğinden gelen minimalizmi. Ne işleme, ne süsleme, ne parıldı; bu gelinliklerin tek havası sade olmaları.

2_kolsuz_gelinlikler - sade gelinlik modelleri


3_sirt_dekolteli_gelin - sade gelinlik modelleri

Renkli Gelinlikler

Sade gelinlikleri ilgi çekici kılmanın bir başka yolu da somon rengi, nane yeşili, taş grisi gibi pastel renklerdeki gelinlik modelleri kullanmaktır. Pastel rengi gelinlikleri kullanırken tarzınıza uygun gelinlik modelleri arasından seçtiğinizden emin olmalısınız.En Sade Gelinlik Modelleri

Son yıllarda moda rüzgarı aksesuarlar yönünde esiyor. Gelinliğinizin olmazsa olmazı olan düğün aksesuarları konusunda yüreğinizin götürdüğü yere gidebilmeniz için gelinliğinizi olabildiğince sade tutmalısınız. Kabarık olmayan bir etek, hafif bir dekolte, ipek ya da saten tarzı bir kumaş, gösterişli gelin aksesurlarınızı kullanmanız için uygun bir arka fon oluşturacaktır.

4_sade_cepli_gelin - sade gelinlik modelleri


Şehrindeki 442 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

GS G. Sevim

tüm minimalist gelinlerin rüyası..!

ÖP Özgür Polatlı

şıklığın yolu sadelikten geçer her zaman