İzmir Yemekli Düğün

Restoran düğünü organize etmek isteyen çiftler için tüm İzmir restoranlarını listeledik. Tek bir tıkla restoranları ve hizmet detaylarını incele, beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi iste, hayalindeki mekanı kolayca seç!

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


İzmir Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Karşıyaka 214 44 TL 9.416 TL
Balçova 175 50 TL 8.750 TL
Çeşme 162 87 TL 14.094 TL
Urla 175 50 TL 8.750 TL
Bornova 350 66 TL 23.100 TL
Gaziemir 500 50 TL 25.000 TL

İzmir’de Yemekli Düğün Yapılacak Restoranlar

Pek çok farklı doğal güzelliği bir arada barındıran İzmir’de restoran düğünü yapacak çiftlerin, bu konuda çok seçeneği var. Deniz manzarası ya da panoramik şehir manzarasına sahip veya yemyeşil bir bahçede doğayla iç içe konumlanmış İzmir restoranları, düğün yemeği için size ideal ortamlar yaratıyor. Restoran seçiminizi yapmadan önce davetli sayınızı belirlemenizi ve beğendiğiniz mekanın bu sayı için yeterli kapasiteye sahip olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Davetli sayısının fazla olduğu organizasyonlar için pek çok restoran, başlangıçlar, ara sıcak, ana yemek, tatlıdan oluşan fix menü seçenekleri sunuyor. Bu fiks menülerin yanı sıra yine birçok restoran, sizin belirlediğiniz menüyü de hazırlayabiliyor. Menüyü seçerken, davetlilerinizin genel damak tadına uyacak tercihler yaptığınıza emin olmalısınız. Mesela çoğunlukla arkadaşlarınızın katıldığı genç bir davetli grubu için klasik Osmanlı mutfağına ait yemeklerin ağırlıklı olduğu bir menü uygun olmayabilir. Düğün yemeğinizde her çeşit için en az ikişer seçenek oluşturursanız, davetlilerinizin yemekten memnun ayrılma ihtimalini de artırırsınız.

Ege Lezzetleriyle Mideler Şenlensin

Düğün menünüzü oluştururken, Ege ve Akdeniz mutfağı sizin için iyi bir alternatif olabilir. İzmir gibi bir şehirde taze sebze ve meyvelere ulaşım sorunu yaşanmayacağı için, lezzetli zeytinyağlılar, sebze yemekleri, et ya da balık ürünleri yanında sunulacak salatalar, emin olun konuklarınızın damağını çatlatacak. Örneğin konuklarınıza başlangıçta zeytinyağlı enginar, yaprak sarma, ara sıcak olarak karidesli peynirli börek ve karışık dolma, ana yemek olarak Ege yeşillikleriyle sunulan balık ve tatlı servisinde de tahinli kabak tatlısı ikram edebilirsiniz.

Düğün yemeği organizasyonunuzu, nikah sonrasında gerçekleştirebileceğiniz gibi, isterseniz nikah memurunu seçtiğiniz mekana çağırarak yemekli nikah da yapabilirsiniz. Restoran seçiminizi yaparken, eğer davetlileriniz için ayrıca bir servis kaldırmayacaksanız, şehir merkezinden çok uzak bir lokasyon tercih etmemenizi öneririz.

İzmir’de yemekli düğün fiyatları, mekanın şehir merkezine ya da denize olan uzaklığına, yiyeceklerin lezzetine, sunulan hizmetin kalitesine, menü seçimine, mekanda süsleme yapılıp yapılmayacağına göre değişir. Bulunduğunuz şehirde size en iyi hizmeti sunacak restoran firmalarına kolay ulaşabilmek için bulunduğunuz sayfayı incelemeniz yeterli. Dilerseniz beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, size özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.