Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Deniz Park

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Deniz Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Deniz Park Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Deniz Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı

Deniz Park Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Park düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Deniz Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Deniz Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Park 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Deniz Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Park düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Deniz Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Park düğün dışında bayi toplantısı, nişan, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Deniz Park Hakkında

2006 yılında kurulan işletmemiz İzmir Bostanlı Denizpark Restaurant denize sıfır konumu ile harika bir manzara eşliğinde size iyi vakit geçirmenizi sağlatıyor. Nikâhınızın sonrasında nezih bir mekânda dostlarınız ve aileniz ile güzel bir yemek isterseniz işletmemiz sahip olduğu tüm imkânları ile size hizmet verecek.

İşletmemizin kapalı alanı mevcut olup, deniz kıyısında yer alan üstü açılır kapanır alanımız ile açık havada güzel bir yemek organizasyonu da sunuyoruz. Güzel havalarda bu alanda rezervasyonunuzu oluşturarak deniz havasını içinize soluyarak kutlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Elverişsiz hava koşullarında da kapalı alanımızda sizi ağırlayarak, size her mevsim kutlamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir işletme olarak hizmet veriyoruz.

Nikâh sonrası yemeği için çiftler genel olarak en yakın çevresini davet ettikleri için biz de bu samimi ortama mekânımız ile ev sahipliği yapacak olmaktan büyük mutluluk duyacağız. İzmir’in en nezih yerleşim yerlerinden Bostanlı’da vapur iskelesi yanında hizmet veren işletmemiz kaliteli mutfağı ile size en lezzetleri yemekleri tatma imkânı sağlıyor.

Bostanlı’da gerçekleşecek olan tiyatro oyunları veya konserler için de gelen sanatçılarımızın sıklık ile tercih ettiği bir restaurant olan işletmemiz, kalitesini bu şekilde de siz değerli misafirlerine kanıtlıyor.

Menümüzde yer alan her yemeği en iyi şekilde hazırlıyor ve servis ediyoruz. Şu ana kadar hiçbir müşterimizin deneyip de bize olumsuz bir dönüş yaptığı yemeğimiz olmadı. Bu kaliteyi asla bozmamak ve düşürmemek adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz ve geliştirmeye de devam edeceğiz.

Dünya mutfağından çeşitli et ve tavuk yemeklerinin yanı sıra başlangıçlar ve ara sıcaklar ile de hizmet verdiğimiz işletmemizde kahvaltı hizmeti de sunuyoruz.

Kutlamalarınız için restaurantımızı tercih etmek isterseniz Deniz Park İzmir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz, bunun için formu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Bostanlı Vapur İskelesi, Hasan Ali Yücel Bulvarı No:39

 • Haritadaki Konumu

  Deniz Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.