Uygun Fiyatlı İzmir Kına Gecesi Mekanları

07.11.2019

İzmir'de kına yapacak çiftler için uygun fiyatlı mekanları araştırdık. Kişi başı fiyatları 10-30 TL arasında olan kına mekanlarını derledik. Bu mekanlara, 100 kişiyi davet edeceğiniz bir kına organizasyonu için ortalama 2.500 TL ödemeniz yeterli!

İzmir Kına Mekanları

Görsel Numarası: D1241565

İzmir'de uygun fiyatlı kına gecesi mekanı bulmak için kolları sıvadıysan, senin için derlediğimiz, gelin adaylarına kampanyalı paketler sunan otel, konak, salon gibi seçeneklere göz atabilirsin. Özelliklerinden de bahsettiğimiz kına mekanları arasından ilgini çekenlerle iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Getto Kına Salonu

Görsel Numarası: D551295

Buca kına mekanları arasında yer alan Getto Kına Salonu, ahşap ve pastel mekan tasarımıyla şık bir alternatif. Üstü açılır-kapanır tentesiyle yazları açık kışları ise kapalı organizasyonlarınızda hizmet veriyor. 300 kişilik mekanda kına tahtı, fotoğraf anı köşesi, DJ ile istenilen müziklerde eğlence imkanı ve özel araçlarıyla gelecek davetler için otopark imkanı bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Getto Kına Salonu

İzmir

0232 335 5417


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Aksan Otel

Görsel Numarası: D927623

İzmir kına mekanlarından biri de Aksan Otel. Konak'ta konumlanmış, 14 katlı binanın 13. katında bulunan, tavandan asmalı ahşap seperatörlerle ikiye bölünebilen çok amaçlı salon, yemek düzeninde 200 kişilik kapasiteye sahip. Gelin ve nedimeler için kaftan ve bindallı, mekan süslemesi, müzik gibi organizasyon hizmetlerini de alabileceğin Aksan Otel'in spa bölümünün de bulunması gelin hamamı organizasyonu yapılmasına da olanak sağlıyor.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Eren Çiftliği

Görsel Numarası: D1084497

İzmir-Buca'da yer alan kına mekanlarından olan Eren Çiftliği, 750 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin, geniş bir alana sahip diyebiliriz. Eren Çiftliği'nde kına yapacak gelin adayları için bindallı ve kaftan seçenekleri sunmasının yanı sıra kına organizasyonuna renk katacak kına ekibi ile davul show gibi gösteriler düzenlemene de olanak sağlıyor.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mor Fiyonk Bizim Bahçe

Görsel Numarası: D1122243

İzmir Gaziemir'de faaliyet gösteren Mor Fiyonk Bizim Bahçe, 400 kişiye kadar davetli kapasitesine sahip. Belirlenen kına konseptlerine uygun süslemelerin yanı sıra kına ekibinin gerçekleştirdiği semazen, oryantal ve davul show gibi gösteriler, eğlenceli ve renkli bir kına gecesine ev sahipliği yapmana olanak sağlıyor. Kına mumu ve tepsisi, bindallı ve kaftan seçenekleri ile müzik hizmeti de veren mekanda gelin hamamı da düzenlenebiliyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Mor Fiyonk Bizim Bahçe

İzmir

0232 335 5881


Toy Han / Bizim Bahçe Bayraklı

Görsel Numarası: D1207482

İzmir kına salonlarından biri de Toy Han / Bizim Bahçe Bayraklı. Oldukça geniş bir alanları ve 750-1.000 kişilik davetli kapasiteleri var. Bu özelliğiyle kalabalık bir kına organizasyonu yapacak gelin adayları için ideal bir mekan. Kır alanına kurulmuş, geniş bir mekan olan Toy Han, kına organizasyonu da kendi bünyesinde yapıyor. Keyifli bir nedime ekipleri var. Bu ekip, davul ve tef eşliğinde müthiş danslar sergiliyor. Salonun masa süslemelerinde de ağırlıklı olarak pembe ve mor renkler kullanılıyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Derin Garden

Görsel Numarası: D1011755

İzmir Gaziemir'de yer alan ve 2 adet kır bahçesi olan salonumuzda çam ağaçlarının içerisinde yer alan Derin Garden, geniş ve kalabalık organizasyonlar için uygun bir mekan. 750-1000 davetli ağırlama imkanı sunan Derin Garden, dilek feneri, kına mumu, kına tepsisi, davul şovu, kına ekibi, kına takımı, zenne / oryantal, semazen, kına süslemesi, Hint kınası, bindallı ve kaftan gibi ihtiyacın olan her hizmeti sağlayabiliyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Derin Garden

İzmir

0850 241 1791


Forbes Düğün Salonu

Görsel Numarası: D910237

Buca kına salonları arasında yer alan Forbes Düğün Salonu'nu minimal tasarımlı, sade bir mekan arayan gelin adaylarına öneriyoruz. 300-400 kişilik organizasyonlar için ideal olan salon, özellikle geniş dans pisti ve ferah atmosferiyle, sonbahar ya da kış aylarında kına gecesi düzenleyecek gelinlerin tercihi oluyor. Forbes Düğün Salonu'nun, kına ekibi, kına mumu, dans showları, müzik planlaması ve mekan süslemesi gibi hizmetleri verdiğini de eklemeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Forbes Düğün Salonu

İzmir

0232 335 5316


Grand Ege Düğün Salonu

Görsel Numarası: D928438

İzmir kına gecesi mekanları arasında Grand Ege Düğün Salonu da bulunuyor. Çiğli'de konumlanmış mekan, 300-400 kişilik organizasyonlar için uygun, geniş bir alana sahip. Dekorasyonunda daha çok beyaz ve gold gibi kapalı mekanlara fresh bir hava katan renklerin kullanıldığı mekanın, organizasyon hizmeti de bulunuyor. Mekan ve organizasyon şirketini ayrı ayrı aramak istemeyen gelin adayları için kına paketi seçenekleri bulunan Grand Ege Düğün Salonu'nunda kına takımı, bindallı/kaftan, kına müziği, kına tepsisi, kına mumu, semazen gibi birçok hizmet mevcut. Yani kına organizasyonun için ihtiyacın olan her şeyi karşılayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Grand Ege Düğün Salonu

İzmir

0232 335 5219

%30 indirim Kına Gecesi Yapacak Çiftlere Özel Ekstra %30 Düğün Organizasyonu İndirimli!

Sıradaki Galeriler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum