Uygun Fiyatlı İzmir Kına Gecesi Mekanları

30.03.2021

İzmir'de kına yapacak çiftler için uygun fiyatlı mekanları araştırdık. Kişi başı fiyatları ortalama 30 TL olan kına mekanlarını derledik. Bu mekanlara, 100 kişiyi davet edeceğiniz bir kına organizasyonu için ortalama 3.000 TL ödemeniz yeterli!

İzmir Kına Mekanları

Görsel Numarası: D1241565

İzmir'de uygun fiyatlı kına gecesi mekanı bulmak için kolları sıvadıysan, senin için derlediğimiz, gelin adaylarına kampanyalı paketler sunan otel, konak, salon gibi seçeneklere göz atabilirsin. Özelliklerinden de bahsettiğimiz kına mekanları arasından ilgini çekenlerle iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kehribar Korusu

Görsel Numarası: D1568080

Buca kına mekanlarından Kehribar Korusu, 400-500 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahip. Doğayla iç içe ağaçların altında bir atmosfere sahip, şık ve etkileyici dekoruyla dikkat çeken mekan, açık alana ek olarak kapalı mekan alternatifiyle de yılın tüm mevsimlerinin şartlarına uyum sağlıyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

Görsel Numarası: D1679811

Balçova kına mekanlarından Marjinal Event By Katre-i Organizasyon da şehirdeki en popüler seçeneklerden biri. 300-400 davetli ağırlama kapasitesine sahip mekanın geniş menü seçenekleri sunduğunu da ekleyelim.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Tagi Event

Görsel Numarası: D1471463

Tagi Event, İzmir Balçova'da hizmet veren uygun fiyatlı kına mekanlarından. 50-100 kişilik kapasiteye sahip mekanın sunduğu paket seçeneklerinde kına organizasyonunda ihtiyaç duyacağın tüm hizmetler yer alıyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?

Tagi Event

Tagi Event

Firmayı İncele

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Görsel Numarası: D1337687

İzmir kına mekanlarından biri de Bordo Yeşil Garden. Konak'ta konumlanmış çok amaçlı salon, yemek düzeninde 200 kişilik kapasiteye sahip.

Kına geceleri için şık bir salon sunuyorlar. İnce uzun masalarla oluşturdukları oturma düzeninde misafirlerini aynı masada oturtabiliyor, keyifli sohbetin hiç kesilmemesini sağlayabiliyorsun.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Getto Kına Salonu

Görsel Numarası: D551295

Buca kına mekanları arasında yer alan Getto Kına Salonu, ahşap ve pastel mekan tasarımıyla şık bir alternatif. Üstü açılır-kapanır tentesiyle yazları açık kışları ise kapalı organizasyonlarınızda hizmet veriyor. 300 kişilik mekanda kına tahtı, fotoğraf anı köşesi, DJ ile istenilen müziklerde eğlence imkanı ve özel araçlarıyla gelecek davetler için otopark imkanı bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Grand Ege Düğün Salonu

Görsel Numarası: D928438

İzmir kına gecesi mekanları arasında Grand Ege Düğün Salonu da bulunuyor. Çiğli'de konumlanmış mekan, 300-400 kişilik organizasyonlar için uygun, geniş bir alana sahip. Dekorasyonunda daha çok beyaz ve gold gibi kapalı mekanlara fresh bir hava katan renklerin kullanıldığı mekanın, organizasyon hizmeti de bulunuyor. Salonda kına takımı, bindallı/kaftan, kına müziği, kına tepsisi, kına mumu, semazen gibi birçok hizmet mevcut.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum