Uygun Fiyatlı İzmir Kına Gecesi Mekanları

29.09.2020

İzmir'de kına yapacak çiftler için uygun fiyatlı mekanları araştırdık. Kişi başı fiyatları ortalama 30 TL olan kına mekanlarını derledik. Bu mekanlara, 100 kişiyi davet edeceğiniz bir kına organizasyonu için ortalama 3.000 TL ödemeniz yeterli!

İzmir Kına Mekanları

Görsel Numarası: D1241565

İzmir'de uygun fiyatlı kına gecesi mekanı bulmak için kolları sıvadıysan, senin için derlediğimiz, gelin adaylarına kampanyalı paketler sunan otel, konak, salon gibi seçeneklere göz atabilirsin. Özelliklerinden de bahsettiğimiz kına mekanları arasından ilgini çekenlerle iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Getto Kına Salonu

Görsel Numarası: D551292

İzmir Buca'da yer alan kına mekanlarından olan Getto Kına Salonu, 300-400 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin, geniş bir alana sahip diyebiliriz. Getto Kına Salonu'nda organizasyon yapacak gelin adayları için bindallı ve kaftan seçenekleri sunmasının yanı sıra kına organizasyonuna renk katacak kına ekibi ile davul show gibi gösteriler düzenlemene de olanak sağlıyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Bordo Yeşil Garden Alsancak

Görsel Numarası: D1337687

İzmir kına mekanlarından biri de Bordo Yeşil Garden. Konak'ta konumlanmış çok amaçlı salon, yemek düzeninde 200 kişilik kapasiteye sahip.

Kına geceleri için şık bir salon sunuyorlar. İnce uzun masalarla oluşturdukları oturma düzeninde misafirlerini aynı masada oturtabiliyor, keyifli sohbetin hiç kesilmemesini sağlayabiliyorsun.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Getto Kına Salonu

Görsel Numarası: D551295

Buca kına mekanları arasında yer alan Getto Kına Salonu, ahşap ve pastel mekan tasarımıyla şık bir alternatif. Üstü açılır-kapanır tentesiyle yazları açık kışları ise kapalı organizasyonlarınızda hizmet veriyor. 300 kişilik mekanda kına tahtı, fotoğraf anı köşesi, DJ ile istenilen müziklerde eğlence imkanı ve özel araçlarıyla gelecek davetler için otopark imkanı bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Eren Çiftliği

Görsel Numarası: D1084497

İzmir-Buca'da yer alan kına mekanlarından olan Eren Çiftliği, 750 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin, geniş bir alana sahip diyebiliriz. Eren Çiftliği'nde kına yapacak gelin adayları için bindallı ve kaftan seçenekleri sunmasının yanı sıra kına organizasyonuna renk katacak kına ekibi ile davul show gibi gösteriler düzenlemene de olanak sağlıyor.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mor Fiyonk Bizim Bahçe

Görsel Numarası: D1122243

İzmir Gaziemir'de faaliyet gösteren Mor Fiyonk Bizim Bahçe, 400 kişiye kadar davetli kapasitesine sahip. Belirlenen kına konseptlerine uygun süslemelerin yanı sıra kına ekibinin gerçekleştirdiği semazen, oryantal ve davul show gibi gösteriler, eğlenceli ve renkli bir kına gecesine ev sahipliği yapmana olanak sağlıyor. Kına mumu ve tepsisi, bindallı ve kaftan seçenekleri ile müzik hizmeti de veren mekanda gelin hamamı da düzenlenebiliyor.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin Garden

Görsel Numarası: D1011755

İzmir Gaziemir'de yer alan ve 2 adet kır bahçesi olan salonumuzda çam ağaçlarının içerisinde yer alan Derin Garden, geniş ve kalabalık organizasyonlar için uygun bir mekan. 750-1000 davetli ağırlama imkanı sunan Derin Garden, dilek feneri, kına mumu, kına tepsisi, davul şovu, kına ekibi, kına takımı, zenne / oryantal, semazen, kına süslemesi, Hint kınası, bindallı ve kaftan gibi ihtiyacın olan her hizmeti sağlayabiliyor.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Forbes Düğün Salonu

Görsel Numarası: D910237

Buca kına salonları arasında yer alan Forbes Düğün Salonu'nu minimal tasarımlı, sade bir mekan arayan gelin adaylarına öneriyoruz. 300-400 kişilik organizasyonlar için ideal olan salon, özellikle geniş dans pisti ve ferah atmosferiyle, sonbahar ya da kış aylarında kına gecesi düzenleyecek gelinlerin tercihi oluyor. Forbes Düğün Salonu'nun, kına ekibi, kına mumu, dans showları, müzik planlaması ve mekan süslemesi gibi hizmetleri verdiğini de eklemeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Kına ve bekarlığa veda için tüm firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Grand Ege Düğün Salonu

Görsel Numarası: D928438

İzmir kına gecesi mekanları arasında Grand Ege Düğün Salonu da bulunuyor. Çiğli'de konumlanmış mekan, 300-400 kişilik organizasyonlar için uygun, geniş bir alana sahip. Dekorasyonunda daha çok beyaz ve gold gibi kapalı mekanlara fresh bir hava katan renklerin kullanıldığı mekanın, organizasyon hizmeti de bulunuyor. Mekan ve organizasyon şirketini ayrı ayrı aramak istemeyen gelin adayları için kına paketi seçenekleri bulunan Grand Ege Düğün Salonu'nunda kına takımı, bindallı/kaftan, kına müziği, kına tepsisi, kına mumu, semazen gibi birçok hizmet mevcut. Yani kına organizasyonun için ihtiyacın olan her şeyi karşılayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu firma ile çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum