Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Hüma Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hüma Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hüma Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hüma Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hüma Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Hüma Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hüma Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hüma Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hüma Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hüma Sosyal Tesisleri Hakkında

Yıllardır nice eğlenceli organizasyona imza attığımız Hüma Sosyal Tesisleri Bergama adresimizde kına gecenizi kutlamaya ne dersiniz?


Tesisimiz içerisinde hem açık alanda kır bahçemiz hem de kapalı alanda düğün salonumuz bulunuyor. Tüm sezonlarda misafirlerimize kapılarımızı açıyor, herhangi bir olumsuz hava durumunda da kapalı salonumuza geçiş sağlıyoruz.


Bergama halkının özel davetleri için sıklıkla tercih ettikleri mekânımızda bugüne dek sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Misafirlerimizi güler yüzle karşıladık, kusursuz bir şekilde ağırlamak için çabaladık ve tabii organizasyon sonunda güler yüzlü vedalaşmayı da unutmadık. Memnuniyeti gözlerinden okunan misafirlerimizi görmekten mutluluk duyuyor; bu mutluluk ışığında sürekli olarak kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Mekân dekorumuzda yenilikçi çizgilere yer veriyor, hizmet skalamızı trendler yönünde güncelliyoruz. Bunları yaparken personellerimizin eğitimlerini de ihmal etmiyor; onların da bakış açılarına ve sundukları hizmetlere farklılıklar katıyoruz. Örneğin: fotoğrafçımızın seneler önce kadrajına aldığı kareler ve bugün kadrajına aldığı kareler arasında oldukça büyük bir fark var. Çiftlerimizin beklentilerinin değiştiği yönde biz de kendimizi geliştiriyor ve değiştiriyoruz.


Kına gecelerinde ise sürecimizi düğüne göre farklı olarak işletiyoruz. İki ihtimal üzerinden ilerliyoruz. İlk ihtimal: yalnızca Hüma Sosyal Tesisini kiralayabilir dışardan organizasyon firması getirebilirsiniz. İkinci ihtimal: Hüma Sosyal Tesisi içerisinde birlikte çalıştığımız organizasyon firmasıyla birlikte kına gecenizi gerçekleştirilirsiniz.


Gelin adayları genellikle 2. alternatifi tercih ediyorlar. Böylelikle daha az yoruluyor, tekrar organizasyon firması aramak zorunda kalmıyorlar. Biz çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek gelin adayımızın kına gecesi için talep ettiklerini aktarıyoruz. O gün gelip çattığında ise tüm detayları düşünmüş bir şekilde hazır bulunuyoruz. Ardından kâh gülüp kâh ağladığımız kına gecemiz başlıyor…


Kına gecenizde neler yapabileceğimizi merak ediyor ve Bergama kına gecesi mekânları arayışınıza son vermek mi istiyorsunuz? Ücretsiz fiyat teklifi al butonunun diğer ucunda sizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Bahçelievler Mahallesi, Sunak Sk. No:20, 35700 Bergama/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Hüma Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.