Sazaki Meyhane

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL

Hakkında

İzmir’de yer alan işletmemiz Sazaki Meyhane Alsancak’ta Kıbrıs Şehitleri Caddesi Cumbalı Sokak’ta hizmet veriyor. Restoran anlamında yıllara dayanan tecrübemiz ile size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Keyif veren otantik dekorasyonumuz ve kaliteli hizmetlerimiz ile özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Doğum günü, nikah sonrası yemeği, bekarlığa veda ve de kına geceniz için size keyifli ve de dolu dolu lezzet alabileceğiniz bir gece sunmayı hedefliyoruz.

Nefis menülerimizi fasıl dinletimiz ile şenlendiriyoruz. Ana yemeklerimizde tavuk, kırmızı et ve balık menülerimiz yer alıyor. Ara sıcaklarımızda ise paçanga böreği ve içli köfte gibi çeşitlerimiz mevcut. Yine ana yemeklerinize birbirinden lezzetli ve geniş seçenek sağladığımız mezelerimiz eşlik edecek. Alkollü içeceklerimizden de yine istediğiniz her seçeneği bulabileceksiniz. Tüm bu süreç boyunca da güler yüzlü ekibimiz gece boyunca isteklerinizi yerine getirecekler.

Bekarlığa veda ve kına gecenizi fasıl dinletisi ve oryantal şovu ile eğlencenin tadına varacağınız bir gece haline dönüştürüyoruz. Dilerseniz kapalı alanımızda dilerseniz de Alsancak’ın samimi sokaklarında davetlileriniz için güzel masalar hazırlıyoruz. Meyhane kültürünü büyük bir keyif alarak yaşamanızı sağlayacak işletmemizde sizleri görmek bize büyük mutluluk verecek.
Şehrin en merkezi konumunda yer alan işletmemize büyük bir kolaylık ile ulaşım sağlayabileceksiniz. Pek çok kapalı park alanının yer aldığı Alsancak’ta davetlileriniz özel araçları için park yeri bulabilecekler. Ayrıca metro, otobüs gibi pek çok toplu taşıma aracı ile davetlileriniz rahatlıkla ulaşabiler.

Düğün öncenizde sevdikleriniz ile doyasıya eğleneceğiniz kına gecesi için farklı bir mekân, farklı bir konsept arayışı içerisinde olan gelin adaylarımız için hizmet vermeye hazırız. Bizimle kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızın 2 hafta öncesinde iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurarak Sazaki Meyhane fiyatlarımız hakkında sizinle ayrıntılı şekilde görüşebiliriz.

İletişim

Mustafa Berkman

  • Adres: 1448 Sokak No:29 Kıbrıs Şehitleri Cad Cumbalı Sokak Alsancak, Konak

Sazaki Meyhane Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!