İzmir Seyirtepe
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
Karşıyaka
7 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve sadeKır düğünü ışıklarıÇim zeminFotoğraf çekimine uygunKına takımı ve aksesuarıGelin kaftanıKına ekibi

50 - 200 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Ft Lotus Thermal Hotel & Spa
5 Yorum
Karşıyaka
23 saatte cevap verir

İzmir'in güzelliklerinden biri olan Karşıyaka'da yer alanFt Lotus Thermal Hotel & Spa Trademark Collection by Wyndham ,2019 yılında kapılarını misafirlerine açtı. Otelimiz, özel günlerinizi...

100 - 250 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Karşıyaka Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Karşıyaka Gönül Bahçesi

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Karşıyaka 1040 Mavişehir

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Karşıyaka Alibey Hamamı

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Karşıyaka İsmail Cem Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karşıyaka'daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İzmir'in en gözde semtlerinden olan Karşıyaka; ulaşım kolaylığı, hareketli hayatı ve kendine has havası ile farklı bir atmosfer sunuyor. Karşıyaka birbirinden farklı ve güzel kına gecesi mekanına ev sahipliği yapıyor! Mekanlar, merkeze yakın bulunduğundan ulaşım konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ayrıca toplu taşıma hatlarıyla da kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Karşıyaka kına gecesi mekanları ortalama 550 kişilik kapasiteleri ile geniş alanlar sunuyor. Fakat butik alanlarda küçük grubunuzla etkinliğinizi düzenleyebileceğiniz mekanlar bulmanız da mümkün. Mekanlar açık ve kapalı salonlarıyla her mevsimde organizasyonunuzu gerçekleştirme imkanı sunuyor. Açık alana sahip mekanlar olumsuz hava koşullarına karşı çeşitli önlemler alıyor. Bu sayede stressiz şekilde organizasyonunuzu planlayabiliyorsunuz.

Karşıyaka kına mekanları genellikle özel otopark alanlarına sahip. Bu sayede konuklarınız da siz de park sorunu yaşamadan organizasyonunuza katılabilirsiniz. Ayrıca mekanların birbirinden güzel manzaraları da bulunuyor. Bostanlı ve Mavişehir semtlerinde bulunan kına mekanları, denize nazır manzaraları ile de dikkat çekiyor. Bu semtlerdeki mekanlar, eşsiz manzaraları ile organizasyonunuzu unutulmaz kılıyor.

Karşıyaka Kına Mekanları Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

İzmir kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, bulundukları bölgelere göre farklı fiyatlandırmalar yapabiliyor. Karşıyaka’da da deniz kenarına uzak konumlanan mekanlar uygun fiyatlarda olabiliyor. Bostanlı hem popüler hem de denize nazır mekanlar sunduğundan yüksek fiyatlarda olabiliyor. Şehir merkezine daha uzakta bulunan Zübeyde Hanım mahallesi ve çevresinde daha uygun fiyatlı mekanlar bulabilirsiniz.

Karşıyaka’da kına gecesi mekanlarının hizmet kalitelerine bağlı olarak fiyatları da farklılık gösteriyor. Fazla talep gören mekanların kalitesi genellikle diğer mekanlara göre iyi oluyor. Bostanlı ve Mavişehir semtlerinde kaliteli hizmet veren mekanlar bulunuyor. Fakat bu bölgelerde mekanlar genellikle ortalama fiyatlarda oluyor. Mekanlar, her bütçeye uyabilen farklı hizmet paketleriyle cüzdanınıza göre organizasyon gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Organizasyonu gerçekleştireceğiniz tarih de fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer faktör. Özellikle yaz aylarında, tatil dönemlerinde ve hafta sonlarında talebin artmasıyla birlikte fiyatlar da yükselme eğilimi gösterebiliyor. Bu nedenle, planlama aşamasında tarih seçimi yaparken fiyatları da göz önünde bulundurmak önemli. Mekanların sunduğu kampanyalar ve indirimleri takip ederek uygun fiyatlı bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Karşıyaka’da kına gecesi yapılacak yerler kişi başı fiyat üzerinden hizmet veriyor. Davetli sayınıza bağlı olarak mekanlardaki fiyatlandırmalar ve ayrıca menü fiyatları da değişebiliyor. Daha düşük kapasiteyle yapılan organizasyonlar daha uygun fiyatlı oluyor. Organizasyonunuz için en uygun mekanı seçmek için önceden araştırma yaparak, fiyatları ve hizmetleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Karşıyaka Kına Mekanlarının Avantajlı Hizmetleri

İzmir Karşıyaka kına mekanlarının sunduğu profesyonel ses, sahne ve ışık hizmetleri ile kına gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Anlaşmalı oldukları müzisyen ve DJ'ler sayesinde, size özel hazırlanmış müzik listeleri ile harika bir gece geçirebilirsiniz. Seçtiğiniz konsepte uygun müzik listeleriyle hayal ettiğiniz atmosferi yakalayabiliyorsunuz. Eğer dışarıdan farklı müzisyenlerle çalışmak isterseniz de bu konuda size yardımcı olabilirler.

Mekanların sunduğu menü seçenekleri de oldukça çeşitli. Yemekli veya yemeksiz menülerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Menüler genellikle mekanların aşçıları tarafından hazırlanıyor. Bekarlığa veda organizasyonunuzda konseptinize uygun bir menü tercih etmeniz uyumlu bir atmosfer yakalamanıza yardımcı oluyor. Yemeksiz organizasyonunuzda kokteylli bir menü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz menülere karar vermeden önce tadım da yapabilirsiniz.

Karşıyaka kına yerleri profesyonel organizasyon ekipleriyle birlikte çalışıyor. Bu ekipler organizasyonunuzun tüm detaylarıyla ilgileniyor. Sizin İsteğinize ve tarzınıza uygun mekan dekorasyonu oluşturuluyor. Mekanlar, çeşitli renk ve süsleme seçenekleriyle dilediğiniz konseptte bir organizasyon gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Mekanların sunduğu çeşitli hizmetler, menü seçenekleri ve özel paketlerle uygun fiyatlı ve kaliteli bir organizasyon gerçekleştirmek mümkün.

Karşıyaka’da Kına Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları