Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

İsmail Cem Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İsmail Cem Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

İsmail Cem Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

İsmail Cem Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İsmail Cem Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Cem Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İsmail Cem Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İsmail Cem Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İsmail Cem Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İsmail Cem Düğün Salonu Hakkında


İzmir’in en merkezi konumlarından biri olması ile birlikte en nezih yerleşim alanları arasında yer alan Karşıyaka’da yer alan düğün salonumuz İsmail Cem Düğün Salonu aslında bir kültür merkezi olarak hizmet vermektedir. Farklın alanlarda çeşitli seminer ve kursların verildiği işletmemiz Karşıyaka Belediyesi’nin bir alt kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Kültür merkezi olarak sizlere hizmet veren salonumuz düğün salonu olarak sizlere hizmet veriyor. Bir belediye kuruluşu olmamızın avantajını uygun fiyat politikalarımız ile yaşayacaksınız. Her bütçede çifte kapılarını açan düğün salonumuz yönü ile Karşıyaka kına salonu arayışında olan çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyor.


Belediye kuruluşu olmamızın avantajını sadece uygun fiyatlarımız ile yaşamıyorsunuz tabi ki. Her zaman dikkat ettiğimiz kalitemiz ile size son derece iyi bir düğün ve kına gecesi yaşatıyoruz. Alanında profesyonel kadromuz kına gecenizin her aşamasında sizlere yardımcı oluyor. Biricik gelin adaylarımızın bu en özel ve anlamlı günlerinde hayal ettiği kına gecesini yaşayabilmeleri için var gücümüz ile çalışıyoruz.


Kına gecenizi gerçekleştirirken işletme bünyemizde sunduğumuz hizmetlerden sonuna kadar faydalanabileceğiniz gibi bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz. Renkli bir kına organizasyonu düzenleyerek zevkinizi yansıtabilir ve davetlileriniz ile birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


Geniş salonumuz kalabalık kına organizasyonunuz için oldukça elverişli olacaktır. Ayrıca kolay ulaşılabilir bir konumda olduğumuz için kına gecenize katılım gösterecek misafirleriniz zorluk çekmeden salonumuza ulaşabilecekler.


Çeşitli süslemeler ve dekorların kullanıldığı düğün salonumuzda kına gecenizi gerçekleştirme ayrıcalığından yararlanmak isterseniz bize ulaşabileceğiniz form hemen sayfa üzerinde yer alıyor. Formu doldurarak fiyat teklifi alabileceğiniz gibi bizden bir randevu da talep edebilirsiniz. Sizi salonumuzda ağırlayarak kına gecenizin planlamasını gerçekleştirebilir, ne tür bir organizasyon istediğinizin ayrıntıları hakkında görüşebiliriz.

İletişim

  • Adres::

    Örnekköy / 7449/1 / No: 1 / Karşıyaka / İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.