İzmir Seyirtepe

0232 335 5343

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

İzmir Seyirtepe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

İzmir Seyirtepe Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

İzmir Seyirtepe Hakkında

Evlilik sürecinde biraz da olsa rahatlamak ve tüm sevdiklerinizle birlikte eğlenmek için en büyük fırsatınız olan kına gecenizin baştan aşağı kusursuz olmasını isteriz. Üstelik kültürümüzde dış mekanlarla özdeşleşmiş olan bu kutlamanın ruhunu tam olarak yaşayabileceğiniz birbirinden güzel kır bahçelerimiz de var! Kına eğlencelerinin, her türlü kına aksesuarının ve diğer pek çok şeyin dahil olduğu paketlerimizle sizin parmağınızı kıpırdatmanıza gerek bırakmıyoruz.

Davet Alanları

İzmir Seyirtepe’nin en cazip özelliklerinden biri de davet alanlarının çeşitliliği. Her türlü davet için sık tercih edilen bahçelerimiz ve salonumuz aşağıda anlatıldığı gibidir:
●Katılımcı sayısının 200’e kadar olduğu durumlarda Melisa Bahçe’de dış mekan konseptli davetler verebilirsiniz.
●İzmir Seyirtepe Kına Gardenya Düğün Salonu olarak da bilinen Gardenya Bahçe’de 350 kişilik kapasiteyle tüm sevdiklerinizin yanınızda olacağı o mükemmel geceyi düzenleyebilirsiniz.
●Daha büyük kapasiteye ihtiyaç duyan çiftlerimiz 1000 kişilik Günbatımı Bahçe’yi veya 1500 kişilik Saklı Vadi’yi inceleyebilir.
●Kış aylarında ve iç mekanda gerçekleştirmek istediğiniz kutlamaları 500 kişilik Günbatımı Salon’da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Dekorasyon

Kına geceleri geleneksel kırmızı ve altın rengi detayların yanına konseptinize uygun şekilde farklı renkler ekliyoruz. Beyaz napolyon sandalyelere konseptinize ve sizin görünümünüze uygun olacak şekilde beyaz, mor gibi değişik renklerde tüller bağlıyor, beyaz örtülü masaları metalik ayaklı şamdanlarla hareketlendiriyoruz. Altın rengi ve kırmızı kına tahtımızı aynı şekilde kırmızı tülden cibinlik süslüyor.

Hizmetler

İzmir Seyirtepe Kına Kır Düğün Salonu ile düzenleyeceğiniz kına gecelerinde hiçbir ayrıntıya kafa yormanıza gerek kalmayacak şekilde hizmet alırsınız. Kına paketlerimiz kapsamında yararlanabilecekleriniz şunlardır:

●Karşılama panosu
●Kına tahtı
●Kına tepsisi
●Kına töreni
●Gelin hanım için tüy detaylı kırmızı tef
●Nedime ekibi
●Yelpaze dansı, davul gösterisi, çömlek kırma gibi koreografiler
●Kuaför hizmeti
●Hint kınası

Yiyecek / İçecek

İzmir Seyirtepe ev sahipliğinde gerçekleşen kına kutlamalarında geceye renk katan en önemli ögelerden birinin ikramlar olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda kültürel kına geleneklerine bağlı kalarak kokteyl tarzı ikramlar hazırlıyoruz. Yaş pasta, tatlı ve tuzlu kuru pasta gibi lezzetlerden taze tabaklar hazırlanıyor. Tüm bu tatlara çeşitli meşrubatlar içeren içecek servisi eşlik ediyor.

Daha geceniz başlamadan yanınızdayız. Saç ve makyajınızdan özenli Hint kınası tasarımlarına kadar her ayrıntıya dikkat ederek sizi hazırlıyoruz. Törenin her adımında yanınızda olan nedime ekibimiz ve en önemlisi de gecenin seslerinin size eşlik edeceği kır bahçelerimiz, kesintisiz mutluluğu garantiliyor. İzmir Seyirtepe Kına fiyatı ve diğer konularda bilgi almak isteyen çiftlerimiz yandaki formla veya aşağıdaki bilgilerle anında bize ulaşabilir.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5343
 • Adres:

  7368/5 Sokak No:15 Bayraklı İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İzmir Seyirtepe Yol Haritası

İzmir Seyirtepe Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

z&t

Zeynep & Tekin

Düğün Tarihi: 01.08.2022


seyirtepe her açıdan yenilenmiş zaten manzara enfes organizasyon çok başarılı yemekler çok lezzetli ve sıcak sunum yapıldı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.