Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

İzmir Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Malzemeleri, Aksesuarları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Kına Malzemeleri

Kına gecesi aksesuarları İzmir’in Karşıyaka, Konak gibi merkezi ilçelerinde rahatlıkla bulunabiliyor. Ayrıca farklı ilçede olsanız bile size talep ettiğiniz aksesuarın gönderimini sağlayabiliyorlar.

İzmir kına gecesi malzemeleri; kına tepsisi ve kına sepeti, kına kesesi, kına kutusu, kına mumları, kına testisi, hediyelikler, kına tefi, kına davulu, kına kemeri, gelin tacı, nedime tacı, kına duvağı, kına yelpazesi gibi ürünlerden oluşuyor. Bunlar, bir kınanın olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor.

İzmir’de kına gecesi yapacak olan gelin adayları, bu aksesuarları paket halinde veya tek tek alabiliyor. Paket halinde alınan aksesuarların fiyatları daha uygun oluyor.

İzmir kına malzemeleri firmalarının sayfalarında, bünyelerinde bulunan aksesuarların bir kısmının fotoğrafı yer alıyor. Fotoğraflardan beğendiğiniz malzemeler olursa firmalarla iletişime geçebiliyorsunuz.

İzmir Bindallı Kiralama

İzmir bindallı firmalarından kiralama yapmadan önce kına konseptinize karar vermenizi öneriyoruz. Mesela kına konseptiniz mor renklerde olacaksa bindallınızı da mor veya pembe tonlarında seçebilirsiniz.

Giyeceğiniz kına elbisesi de bindallı modelinizin renklerine yakın olabilir. Böylece kıyafetlerinizde de bir uyum yakalamış olursunuz.

Bindallıların altında genelde kendi elbiseleri giyiliyor. Bunlar düz beyaz veya kırmızı elbiseler şeklinde oluyor. Dileyen gelin adayları bindallı elbiselerinin altına tarlatan da giyebiliyorlar. Bindallı altına giyeceğiniz elbiseyi de İzmir’deki kına aksesuar firmalarından temin edebiliyorsunuz.

Kına taçları da bindallılarla takım halinde sunuluyor. Ama sizin bunları takım halinde alma gibi bir zorunluluğunuz yok. Farklılık yaratmak isterseniz kına tacınızı farklı bir modelde seçebilir, ayrı olarak alabilirsiniz.

Son dönemlerde Hint bindallı modellerini de sıklıkla görmeye başladık. Kına konseptiniz olarak Hint’i seçecekseniz, birbirinden renkli bindallı modellerine göz atabilirsiniz.

İzmir kiralık bindallı fiyatları, seçtiğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Dilerseniz birden fazla kostüm de giyebilirsiniz. Tabii o zaman ödeyeceğiniz rakam daha da artacaktır.

İzmir Kaftan Kiralama

Dilerseniz öncelikle kaftanla bindallı arasındaki farktan bahsederek başlayalım. Kaftanların bindallılara göre daha ağır bir görünümleri oluyor. Kaftanlar genelde kadife kumaştan yapılırken, bindallılarda daha çok saten kumaşlar tercih ediliyor. Ayrıca kaftanlarda bordo, mor, yeşil gibi koyu renkler kullanılıyor. Bindallıda ise bu renkler pembe, mavi, lila gibi açık tonlarda karşımıza çıkabiliyor.

İzmir kaftan kiralama yerlerine baktığınızda, kaftanların kumaşlarını iyice incelemenizi öneriyoruz. Çok güzel bir model, kumaşı sandığınız kadar iyi değilse üzerinizde kötü görünebilir. Bir kaftanı belli eden de kumaşı ve üzerindeki işlemelerdir.

Kaftanların saç aksesuarları genelde kaftan tacı, fes ve duvak şeklinde oluyor. Seçtiğiniz modele en uygun olan aksesuarı da yine İzmir’deki firmalardan temin edebiliyorsunuz.

İzmir kiralık kaftan firmalarından aynı zamanda satın alma da yapabiliyorsunuz. Ancak gelin adayları, hayatları boyunca belki de tek sefer giyecekleri bir kostümü satın almayı tercih etmeyebiliyorlar. Kiralık kaftanlar satılık olanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Bu da gelin adaylarını cezbeden bir özellik.

Kaftanları, ihtişamlı bir kına gecesi yapan gelin adaylarına mutlaka öneriyoruz. Ayrıca kışın ve sonbaharda kına yapacak olanlar için de ideal. Ancak kendi aranızda küçük bir organizasyon yapacaksanız, bindallı modellerine bakabilirsiniz.

İzmir Kına Tahtı Kiralama

Kına gecesi tahtı kiralama İzmir’deki aksesuar firmaları tarafından yapılıyor. Bu firmaların ellerinde birbirinden farklı taht modelleri bulunuyor.

Kına tahtları ağırlıklı olarak kırmızı ve bordo tonlarında oluyor. Ancak mor, pembe ve altın sarısı gibi farklı renklerdeki kına tahtları da özellikle son zamanlarda çokça kullanılmaya başlandı.

İzmir kına malzemeleri satan yerlere gittiğinizde karşınıza tek ve çift kişilik iki farklı taht boyutu çıkıyor. Sadece kadınların katılacağı bir organizasyon düzenliyorsanız, tek kişilik kına tahtlarını tercih edebilirsiniz. Ancak kadın-erkek herkesin katılacağı ve müstakbel eşinizin de yer alacağı bir kına gecesi için çift kişilik taht ideal olacaktır.

Kına tahtlarının süslemeleri genelde tüllerle yapılıyor. Cibinlik adı verilen bu tül kumaşlar, tahtın üst kısmında yer alıyor. Kına tahtının önünde ise minderler bulunuyor. Bu minderlere gelinin yakın arkadaşları oturabiliyor.

Kına tahtlarının zaman zaman çiçeklerle süslendiğini de görebiliyoruz. Buna genelde farklı bir konsept oluşturan gelin adaylarının kına gecelerinde rastlıyoruz.

Kına tahtı kiralama fiyatları İzmir’de her bütçeye uyacak şekilde planlanıyor. Yani standart tahtların fiyatları daha uygundan başlarken, ihtişamlı ve daha süslü tahtların fiyatları yükselebiliyor.

İzmir Bekarlığa Veda Malzemeleri

Bekarlığa veda partisi aksesuarları İzmir’de kına firmalarından kolaylıkla temin edilebiliyor. Peki bekarlığa veda aksesuarı olarak aklımıza ne geliyor?

Öncelikle bekarlığa veda partilerinin, gelin ve damat adaylarının arkadaşlarıyla doyasıya eğlenme amacıyla yapıldığını söyleyebiliriz. Böyle eğlence odaklı bir partide de aksesuar olarak konuşma balonları, renkli gözlükler, nedime taçları, gelin kuşakları, baskılı tişörtler sıklıkla kullanılıyor.

Davetliler, konuşma balonları ve renkli gözlüklerle birbirinden keyifli fotoğraflar çektiriyor. Gelin adayı üzerindeki kuşak sayesinde bekarlığa veda partisinin kendisine düzenlendiğini ortaya koymuş oluyor.

İzmir bekarlığa veda partilerinde, gelinin yakın arkadaşları da taktıkları nedime taçları sayesinde parti havasına girmiş oluyorlar.

İzmir’deki bekarlığa veda aksesuarlarının satıldığı firmaları yerinde ziyaret ederek, oradaki ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

İzmir kına ve bekarlığa veda aksesuarı firmalarıyla görüşmeye gitmeden önce sayfalarından fotoğraflarına bakabilirsiniz. Bu size fikir verecektir. Ayrıca beğendiğiniz ürünler için de ücretsiz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Kına Aksesuarları

Tüm Şehirler Kına Aksesuarları