Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

360 Kemerlihan Deluxe Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

360 Kemerlihan Deluxe Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

360 Kemerlihan Deluxe Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

360 Kemerlihan Deluxe Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

360 Kemerlihan Deluxe Hotel Sıkça Sorulan Sorular

360 Kemerlihan Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

360 Kemerlihan Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.360 Kemerlihan Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

360 Kemerlihan Deluxe Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

360 Kemerlihan Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

360 Kemerlihan Deluxe Hotel Hakkında

İzmir’in en popüler tatil mekânları arasında her daim başı çeken Çeşme Alaçatı’da hizmet veren otelimiz 360 Alaçatı Kemerlihan Deluxe Hotel turizm sektöründe yenilikçi oluşu ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Otelcilik anlamında oldukça kaliteli bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalarımız ile sizleri her zaman mutlu etmeyi başaran otelimiz sizleri her zaman en iyi şekilde ağırlıyor. Bu konudaki başarımızı internet platformları üzerinden yaptığınız yorumlar ile bize yansıttığınız minnettarız.

Öyle ki; internet üzerinde yer alan bir platform üzerinden yapılan değerlendirmeler ve yorumlar sayesinde 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 yılları içerisinde “Mükemmellik Sertifikası” almaya hak kazandık. Sizlerden gelen bu olumlu dönüşler ışığında her zaman daha motive bir şekilde işimizi icra etmeye çalışıyoruz. Sizlere nasıl daha iyi hizmet sunabileceğimiz konusunda sürekli olarak araştırmalarımızı yapıyor; kendimizi her yıl biraz daha yenileyerek geliştiriyoruz.

Otelimizde siz değerli misafirlerimize Standart Deluxe, Junior Suite ve Balayı Suite tarzları altında topladığımız odalarımız ile hizmet veriyoruz.

Taş binada hizmet veren otelimiz dekorasyonunda peyzajına kadar her alanda özen ile dizayn edilmiştir. Otelimizin bu nezih atmosferi sayesinde Alaçatı’nın en şık kına mekânlarından biri olarak da hizmet veriyoruz. Kına gecesi ve özellikle bekarlığa veda partileri için kapılarını sizler için aralayan otelimizde hayalinizdeki partileri hayata geçirebilirsiniz.

Otelimizde gerçekleştireceğiniz kına geceniz ya da bekârlığa veda partinizin sonrasında otelimizin her biri ayrı bir tasarım ile oluşturulmuş odalarında geceyi noktalayabilirsiniz.

Sabah lezzetli bir kahvaltı ile güne başlayabilir ve günün devamında Alaçatı’nın renkli sokaklarında gezintiye çıkabilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz organizasyonda zevkinizi yansıtmanıza yardımcı olacak bir organizasyon firması ile çalışabileceğiniz otelimizin fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurabilir ve bizden fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı Mahallesi İnönü Caddesi 13032. Sokak 35930 Çeşme/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  360 Kemerlihan Deluxe Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.