• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Meyhane Endülüs Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Meyhane Endülüs Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Meyhane Endülüs Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Meyhane Endülüs Sıkça Sorulan Sorular

Meyhane Endülüs kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Meyhane Endülüs kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Meyhane Endülüs kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Meyhane Endülüs Hakkında


İki arkadaşın sık sık iş yemekleri düzenlemesi ve karşılıklı şakalaşmaları sonucu gerçeğe dönüşen bir hikaye... Uzun uğraşlar sonucu İzmir’in en kaliteli işletmelerinden birinin doğduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. 1998 yılında insanların ailecek gidebileceği, hem meyhane kültürünü hem de ev ortamının rahatlığını konuklarına sağlayan Meyhane Endülüs İzmir Alsancak’ta faaliyete başladı. 20 yılı aşkın süredir hizmetlerine devam eden işletmemiz, profesyonel kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyor. En güzel kına ve bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz meyhanemize hepinizi bekliyoruz.


Kalite ve eğlencenin doğru adresi Meyhane Endülüs, Alsancak’ta merkezi bir konumda bulunuyor. Misafirlerimizin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği meyhanemize hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla gelebilirsiniz.


Her gün yenilenen ve aşçılarımızın hünerli elleriyle oluşturulan geniş meze çeşitleri, ana yemeklerimize eşlik eden ara sıcaklarımız ve kaliteli ana yemeklerimiz ile organizasyonlarınızı yemekli yapma seçeneği sunuyoruz. Bu lezzetlere hayır diyemeyeceğinizi biliyoruz.


Birbirinden kaliteli müzisyenlerden oluşan orkestramız, pazar günleri hariç haftanın altı günü sizler için en güzel şarkıları çalıp söylüyorlar. Geniş repertuvarlı orkestramız hem fasıl şarkıları hem de her tarzdan müziklerle konuklarımızı coşturuyor ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor.


Mekânımız bugüne kadar birçok ünlü iş adamı, sinema ve televizyon dünyasının renkli simaları ve şarkıcıları ağırladı. Üç kez güzellik yarışmalarına ev sahipliği yaptı. Birçok gazete ve derneklerden ödüller aldı. İzmir’de “Fasıl Müziği Yapan En İyi 10 Mekan”lardan ilk üçe girmemiz başarımızın kanıtı. Büyük organizasyonlara alışık olduğumuzu belirtmek isteriz.


“Endülüs Meyhane anlatılmakla değil yaşamakla anlaşılır” “motto”suyla çıktığımız bu yolda Endülüs’ü yaşamayıp tanımayanları bekliyoruz diyoruz ve organizasyonlarınız için hepinizi bekliyoruz. Organizasyonlarınız için kusursuz bir mekân arayışındaysanız işletmemize bekliyoruz. Endülüs Meyhane fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kıbrıs Şehitleri 1435 Sokak No: 4/B Alsancak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Meyhane Endülüs Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.