Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte gerçekleştireceğiniz kına ve bekârlığa veda partinizi hayallerinizden öte bir kutlamayla geçirmenizi sağlıyoruz.


Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, misafirlerimize ve çiftlere alışılmışın dışında bir deneyim yaşatıyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Özel organizasyonlarınızı sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde geçirebilmeniz için gün boyu sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.


Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak; işletmemizde kutlama yapacağınız 3 farklı davet alanı bulunuyor. İster geniş kır bahçemizde, ağaçlarla çevrili kır alanımızda ister havuz başında ister camla çevrili her mevsim faaliyet gösterdiğimiz şık tasarımı ile göz kamaştıran kapalı alanımızda keyfinizce eğlenebilirsiniz. 500 kişi kapasitemiz olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırmanızı sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerini dönemin trendine uygun bir şekilde geçirebileceksiniz. Her sene kendini yenileyen bir işletmeyiz. Kına ve bekârlığa veda partileri için de birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz.


Bindallı ve kaftanınıza uyan renkte kına tahtı, kına süslemesi temin ediyor, masa ve sandalyeleri konsepte uygun bir şekilde süslüyoruz. Süslemelerde canlı ve yapay çiçek kullanmayı çok seviyoruz. Mekân girişinde, kırmızı halı etrafında, masa üstlerindeki süslemelerde mekâna canlılık katan renkli çiçeklerle sizi karşılıyoruz.


Sahne ve ses kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, gün boyu kulağa hoş gelen kesintisiz ve cızırtısız müzikler dinlemenizi sağlıyoruz. Işık sisteminde de farkımızı konuşturuyoruz. Dans pistini spot ışıklarıyla aydınlatıyor, ilk dansınızı unutulmaz kılıyoruz.


Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi olarak hizmete başladığımız yıldan bugüne çift ve ailelerin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağladık. Özel günlerin değerini bilen bir ekibiz. Kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen İzmir kına mekânları arasında yerimizi alarak her sene tecrübemize tecrübe katıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde kutlama yapmak istiyorsanız bizimle sayfa üzerinden iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Uluyol Mevkii Cumhuriyet Mahallesi No:55 Kaynaklar-Buca

 • Haritadaki Konumu

  Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.