Nobela Butik Otel

E-posta Gönder

  • Çeşme, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Nobela Butik Otel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Nobela Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Nobela Butik Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nobela Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Nobela Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nobela Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Nobela Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Nobela Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nobela Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Nobela Butik Otel Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi resmileştireceğiniz nişan töreninizde veya geleneklerimizin en güzel ritüeli olan kına geceniz için tercih edebileceğiniz butik otelimiz, bu özel günlerinize en güzel şekilde ev sahipliği yapmak için burada! Nitelikli personelimiz, ferah yapıdaki etkinlik alanlarımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız eşliğinde muhteşem bir organizasyon süreci geçirmek için kendinizi şimdiden hazırlayın!

Bekârlığa veda partileriniz için kış aylarında 30 kişiyi, yaz aylarında yapacağınız etkinlikler için ise 80 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Geniş oturma alanları ve modern dekorasyonuyla dikkat çeken mekânımızda keyifli vakit geçireceğinize eminiz. Otelimizin etkinlik alanları istediğiniz tarzda konsept oluşturmanıza da oldukça elverişli. Süsleme ve dekorasyon konusuna gelirsek; bu aşamada ister otelimizin olanaklarımızdan isterseniz de anlaşma kurduğunuz bir organizasyon firmasının imkânlarından faydalanabiliyorsunuz.

Nobela Butik Otel Çeşme mekân sağlama dışında daha birçok olanak ve imkâna da sahip. İş ortaklığı kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla süslemeden aksesuar kiralamaya kadar her türlü hizmeti alabiliyor, böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Beklentilerinizi önemsiyoruz ve her şeyin hayallerinizdeki gibi olması için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Tabii bunu sağlamada profesyonel ekibimizin payı da oldukça büyük. Kına gecenizin hazırlık aşamasından başlayarak organizasyonunuzun son anına kadar sizin yanınızda olacak ekibimizden, her türlü yardımı alabilirsiniz.

Otelimiz yemekli davet ve toplantılarınıza da ev sahipliği yapabiliyor. Profesyonel aşçılarımızın hazırladığı yemekler eşliğinde adeta bir lezzet şöleni yaşayacağınıza eminiz. Hizmet ve olanaklarımızı çok beğendiniz ama bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi bilmiyorsunuz. O zaman hemen size yardımcı olalım!

Sayfanın üst kısmında bulunan form, telefon numarası ve mail yoluyla bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Nobela Butik Otel iletişim için sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, 12057. Sokak No:5 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.