Diler Garden Kır Düğünü

E-posta Gönder

Diler Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Diler Garden Kır Düğünü Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Diler Garden Kır Düğünü Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Diler Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Diler Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Diler Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Diler Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Diler Garden Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Diler Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Diler Garden Kır Düğünü Hakkında

Açık havada ve kır konseptinde bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için sizi Diler Garden Kır Düğün Salonu’na davet ediyoruz.

Diler Garden olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve işimizi hem seviyor hem de saygı duyuyoruz. Bu sebeple özenle çalışıyor ve elimizden gelenin daha da fazlasını yapıyoruz. Büyük bir ekibiz ve her iş için alanında uzman profesyoneller işlerimizi yürütüyoruz. Tüm istek ve taleplerinizi layığı ile yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Kusursuz bir kına organizasyonu istiyorsanız size anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmaları aracılığı ile eksiksiz ve dilediğiniz gibi bir kına gecesi sunabiliriz. Yerine getirmek istediğiniz tüm o ritüelleri ve adetleri gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Ancak derseniz ki biz kendi organizasyon firmamızı getirmek istiyoruz, o da kabulümüzdür. Yeter ki sizi memnun edip mutlu bir şekilde buradan uğurlayalım.

Kır bahçemiz oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip. Burada yaklaşık 400’e varan sayılarda davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Geniş aileli ve bol arkadaşlı çiftlerimiz için oldukça elverişli bir alan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Üstelik dekorasyonumuz da oldukça tatmin edici bir tasarıma sahip. Genellikle kır konseptine yaraşır beyaz lake sandalyeler ve onlar ile uyumlu yuvarlak masalar kullanıyoruz.

Ayrıca size özel bir şekilde özenle hazırlayacağımız uzun bir gelin damat yolumuz var. Çiçeği burnunda ve evlenmek üzere olan bir çift olarak buradan geçerkenki heyecanınız tüm konuklarınız tarafından sevgiyle gözlemlenecek. Bu uzun yoldan yürürken imrenen gözleri üzerinizde hissedeceksiniz.

Diler Garden Kemalpaşa‘da olmasına karşın İzmir’in hemen hemen her bölgesinden çifti ağırlıyor. Kolay ulaşımımız sayesinde hem toplu taşıma hem de kendi özel araçlarınız ile gelebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerinden form doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 189. Sk. 30 A, 35730 Kemalpaşa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Diler Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.