İzmir Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Organizasyonu

İzmir'de kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan organizasyon firmalarını ve hizmetleri incele, kolayca fiyat teklifi iste!

47 Firma Listeleniyor

Konak

Can Vargün İzmir Kına Organizasyon

İzmir ve Ege bölgesinin ilk kına organizasyon ekibiyiz, 2012 yılından beri ortalama 987 gelin tanıdık ve hepsini de mutlu ettik.. Türkiye’de kına basma ve kına yıkama gösterilerini, kına...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

89 3 13

Konak

Katre-i Organizasyon

Bir gece de BİNBİR gece yaşatan , güler yüzlü, konservatuar mezunu ve alanında profesyonel olan ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla, özel günlerinizin her detayını sizin adınıza düşünerek,...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%30 İNDİRİM 137 10 15

Buca

2B Henna Event

Düğün öncesinde doyasıya eğlenip stres atacağınız kına gecenizde 2B Event olarak İzmir’de kına organizasyonu hizmeti veriyoruz. Gelin adaylarımızın hayallerini süsleyen kına gecelerinin kusursuz ve...

6

Karşıyaka

My Kına Organizasyon

En özel gecenizde eğitimli ekibimizle sizi "STAR" gibi hissettireceğiz.En iyi,renkli taht ve kaftanlarımızla tanışmak için 2013'den beri hizmet veren şirket ofisimize bekleriz. Akıllardan hiç...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 İNDİRİM 118 4 11

Konak

Harikalar Diyarı Kına Organizasyon

Çok basit… Siz hayalinizde ki organizasyonu söylüyorsunuz biz çözüm üretiyoruz! Güzel gelinlerimizin özel günleri için Harikalar Diyarı Kına Organizasyonu olarak sizin hayal ettiğiniz ,...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

48 7 8

Buca

Ay Perisi Kına Organizasyon

Kına gecenizi gerçekleştirirken profesyonel kişilerden yardım almak istemez misiniz? Ay Perisi Kına Organizasyon olarak kına gecesi organizasyonu Buca firmaları arasında faaliyet gösteriyoruz....

Evet

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

%30 İNDİRİM 55 9

Konak

Zafer Çapkın - Kına Organizasyonu İzmir

Kına gecenizde kendinizi prensesler gibi hissetmek istiyorsanız tecrübeli ve profesyonel bir ekibe ihtiyacınız olabilir. En özel gecenizi hayalleriniz dahilinde en sevdiğiniz renkler, gösteriler ve...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 62 7 13

Bayraklı

Ewedd Organizasyon

2012 yılından beri evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. İlk olarak düğün fotoğrafçısı olarak adım attığımız bu sektörde 2018 yılına geldiğimizde hizmet bandımızı genişlettik. Artık Ewedd...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%40 İNDİRİM 31 2 10

Konak

Saran Organizasyon

5 yıldır İzmir’de Saran Organizasyon adıyla kına gecelerinizin rüya gibi geçmesi için Caner Saran önderliğinde profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz yaratıcı ve farklı fikirler üretmekten...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%28 İNDİRİM 63 5 10

Karabağlar

Nursultan Kına Organizasyon

Nursultan Kına Organizasyon Siz gelinlerimizin en özel günlerinde yanında oluyor, o gün sizin telaştan ve heyecandan unutabileceğiniz bütün ince detayları sizin yerinize düşünüyor planlıyor ve...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 92 10

Bayraklı

Ross Organizasyon

En iyi ve fark yaratmayı hedefleyen bir etkinlik ve organizasyon şirketiyiz... Sizin talepleriniz doğrultusunda özel olarak planlanan en etkin ve çözüm odaklı teklifler ile sizlere Ross Organizasyon..

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

15 9

Konak

Deniz Evi Organizasyon

Eğlenceyi tasarlar, planlar, akışı sizin enerjinize bırakır. Sıradan kına gecesi eğlencelerin ötesinde daha çok görselliği önemseyen, eğlenceyi sanatsal ve esprili bakış açısıyla yorumlayan, nedime..

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 58 2 7

Karşıyaka

Atlıkarınca Kına Organizasyon Evi

Atlıkarınca Kına Organizasyon Evi

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

24 3

Konak

Duru Organizasyon

Duru Organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 22 6

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Organizasyonları

İzmir kına gecesi organizasyon firması arayan gelin adaylarına güzel haberlerimiz var! Şehrinizdeki organizasyon firmalarının birbirinden güzel çalışmaları bulunuyor. Herkeste gördüğünüz o kına gecelerinden daha farklı ve daha şık bir organizasyon sizi bekliyor.

Size en uygun organizasyon firmasıyla anlaşmak için aşağıda belirttiğimiz detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz. İşte İzmir kına organizasyonu ile ilgili bilmeniz gerekenler:

İzmir Kına Organizasyon

İzmir kına organizasyonu firmaları, şehrin hemen hemen her ilçesinde bulunuyor. Ama özellikle Konak bölgesinde çok sayıda firma bulunduğunu söyleyebiliriz. Gerçi nerede olurlarsa olsunlar, sizin kına gecesi yapacağınız ilçeye gelebiliyorlar.

İzmir kına organizasyon şirketleri, açık ve kapalı alanda etkinlikler düzenleyebiliyor. İzmir, doğasıyla ve deniziyle kendine hayran bırakan bir şehir. E tabii gelin adayları da bu fırsatı değerlendirip, yaz aylarında kendilerini açık alanlara bırakıyorlar!

Açık alanda yapılan kına geceleri için genelde havuz başı alanlar, teraslar ve kır bahçeleri tercih ediliyor. Organizasyon firmaları, mekana göre farklı süslemeler yapıyor. O nedenle ilk olarak kına gecesi mekanınızı seçmenizi öneriyoruz.

İzmir kına organizasyon firmalarının birçoğu aynı zamanda aksesuar kiralama hizmeti de veriyor. Özellikle kına gecesini evde yapmak isteyenler açısından bu avantajlı bir durum. İhtiyaçları olan malzemeleri organizasyon firmalarından temin edebiliyorlar.

İzmir’deki kına organizasyon şirketlerinin bazılarının kendilerine ait salonları da bulunuyor. Böylece ekstra olarak salon arayışına girmenize gerek kalmıyor. Salon kiralama ile organizasyon hizmetini aynı anda alacağınız için fiyatlarda da indirim yapabiliyorlar.

İzmir Kına Organizasyon Paketleri

İzmir organizasyon şirketleri, gelin adaylarına paketler sunuyor. Bu paketler ihtiyaçlar doğrultusunda 3-4 farklı şekilde hazırlanıyor. Tabii paketin içeriği arttıkça fiyatlar da yükseliyor.

İzmir’deki standart kına paketlerinde; kına tahtı, kına tepsisi ve sepeti, nedime, hediyelik kına, lokumla karşılama, tef, davul, DJ, ses sistemi gibi hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerin adedi veya kalitesi arttıkça bir üst pakete geçiliyor.

Bazı organizasyon firmaları, konseptlere göre de paket oluşturabiliyor. Mesela Hint kına gecesi paketi veya Roman konseptli kına paketi gibi. Bunlara da standart fiyatlar veriliyor. Tabii içeriği tamamen başlığındaki konsepte uygun şekilde düzenleniyor. Yani Hint konseptinde, klasik kına yerine Hint kınası uygulaması yapılıyor.

Standart kına gecesi organizasyon paketleri İzmir’de dans şovlarını kapsamıyor. Biraz daha orta seviye paketlerde dans şovlarına rastlıyoruz. Dansın çeşidine göre de paketlerin fiyatlandırması yapılıyor. Zenne/dansöz isterseniz farklı, Hint dans ekibi isterseniz farklı rakamlarla karşılaşıyorsunuz.

Ayrıca birtakım firmaların hazırladıkları paketlerde; testi kırma gibi yöresel etkinliklere de yer veriliyor.

İzmir Kına Organizasyon Fiyatları

İzmir organizasyon firmaları, sundukları paketlere göre fiyatlar belirliyorlar. Genelde her gelin adayının bütçesine hitap eden farklı paketler oluyor.

Kına organizasyon fiyatları İzmir’de kişi sayısına göre de değişiyor. Kişi sayısı arttıkça, davetlilere verilecek hediyeliklerin de adedi arttığı için maliyet yükseliyor.

İzmir’de kına organizasyonu fiyatları, tarihe göre de büyük değişiklik gösteriyor. Hafta sonu yapılan kına gecesi organizasyonları, hafta içi yapılanlara göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Kış ve sonbahar gibi talebin az olduğu mevsimlerde yapılan organizasyonlarda da gelin adaylarına büyük oranda indirimler yapılıyor. Hatta neredeyse %40 daha uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz.

İzmir kına organizasyonu fiyatları, süsleme çeşitlerine ve konsepte göre de belirleniyor. Firmanın halihazırda olan konseptlerinden birini seçerseniz uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak tamamen size özel bir konsept oluşturulmasını isterseniz, ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor. Bazı durumlarda da mekanda kullanılan çiçeklerin canlı olup olmadığına veya şamdan kullanılıp kullanılmadığına göre de fiyatlar artabiliyor.

İzmir kına gecesi organizasyon fiyatları hesaplanırken, gelin adaylarının ekstra talepleri de göz önünde bulunduruluyor. Zenne/dansöz, canlı müzik, havai fişek gösterisi gibi taleplerde bulunurlarsa, bunlar ekstra olarak fiyata ekleniyor. Paket içerisindeki hizmetlerin sayısını arttırdıkça da aynı durum geçerli oluyor. Mesela 2 nedime yerine 4 nedimenin organizasyonda bulunmasını isterseniz ona göre bir fiyatlandırma yapılıyor.

Kişiye özel olarak hazırlanan gelin bendiri, karşılama panosu, gelin davulu gibi aksesuarlar da fiyatları yükseltiyor. Bunlar tamamen size özel olarak bastırılıyor ve ekstra maliyete neden oluyor. Ama bu aksesuarlar sayesinde kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz de bir gerçek.

İzmir Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Bekarlığa veda partisi İzmir’deki gelin ve damat adaylarının favori etkinliklerinden biri haline gelmiş durumda. İzmir’de eğlence mekanı olarak birçok yer mevcut. Bu mekanlarda canlı müzik veya DJ eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Ama tabii iş mekanla bitmiyor. Bekarlığa veda partinizi organize edecek bir firmaya ihtiyacınız var!

Bekarlığa veda İzmir’deki birçok organizasyon firması tarafından düzenleniyor. Gelinlerin ve damatların talepleri doğrultusunda bir eğlence planlanıyor. Karaoke, fasıl, dans gibi etkinliklerden istenilenleri plana dahil ediyorlar.

Organizasyon firmaları, bekarlığa veda partinizde ihtiyacınız olan aksesuarların teminini de sağlıyor. Fotoğraf çekilirken kullanacağınız renkli gözlükler, konuşma balonları, peruklar, gelin kemeri, nedime taçları ve çok daha fazlasını organizasyonunuzu yapan firmadan alabiliyorsunuz. Hatta dilerseniz firmaların fotoğrafçılarıyla da çalışabiliyorsunuz. Böylelikle arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu keyifli gecenin fotoğraflarını bir profesyonel çekmiş oluyor.

Mekan bulmakta zorlanırsanız, organizasyon firmaları sizi bu konuda yönlendirebiliyor. Daha önce çok mekanda organizasyon yaptıkları için, tarzınıza en uygun olacak yeri bulmakta zorluk yaşamıyorlar.

İzmir’deki kına ve bekarlığa veda organizasyonu yapan firmalarla anlaşmadan önce hoşunuza gidenlerden ücretsiz fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Hem bütçenize hem de tarzınıza hitap eden bir organizasyon firmasını bu yöntemle çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.