Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

İzmir Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Katrei İzmir Kına Organizasyon
5,0
(19 Yorum)
5. yıl
Konak
7 saatte cevap verir

"Katre-i gelini olmak ayrıcalıktır". Bunu en iyi bizden hizmet alan gelinlerimiz bilir. Siz de muhteşem bir kına organizasyonuna ev sahipliği yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Organizasyon...

22.000
18.500 TL
İncele
GD Organizasyon
Buca
1 saatte cevap verir
5.000
3.000 TL
İncele
Bku Organizasyon
10 Yorum
Karabağlar
14 saatte cevap verir

Bku Organizasyon Firmamız, 15 yıllık deneyimiyle dans organizasyonları ve dans okulları alanında köklü bir geçmişe sahip. Son bir yıldır ise İzmir kına organizasyon firmaları sektöründe önemli bir...

10.000-20.000 TL
İncele
Ross Organizasyon
5,0
(11 Yorum)
5. yıl
Bayraklı
15 saatte cevap verir

8 yıllık tecrübemizle özel günleriniz için yüksek kaliteli hizmet sunuyor; size ve davetlilerinize unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu vadediyoruz. İzmir kına gecesi organizasyon şirketleri...

16.000
12.000 TL
İncele
Romeo Organizasyon
Güzelbahçe
0 saatte cevap verir

Hayallerinizdeki kına ve bekarlığa veda partisini gerçeğe dönüştürüyoruz. Kültürümüzde önemli bir değere sahip kına gecelerini özel bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız Romeo Organizasyon tam...

7.500
5.000 TL
İncele
Egem Kına Organizasyon
5,0
(11 Yorum)
2. yıl
Bornova

Unutulmaz bir kına eğlencesi düzenlemek istiyorsanız, tecrübeli bir ekiple çalışmalısınız. İzmir kına organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Egem Kına Organizasyon ile hayallerinizi...

5.000 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Buca Nuer Organizasyon

5.000-7.500 TL

Bayraklı Ewedd Organizasyon

5.000 TL'den az

Balçova Nar Kına Organizasyon

5.000 TL'den az

Karşıyaka Gönül Bahçesi Kına Organizasyon

5.000-7.500 TL

Çiğli Aktüel Organizasyon

7.500-10.000 TL

Çiğli Fisun Aynur Kına Organizasyon

5.000-7.500 TL

Karşıyaka Hanedan Organizasyon

7.500-10.000 TL

Konak Alhenna Kına Organizasyon

50.000 TL'den fazla

Konak BK Kına Organizasyonu

5.000 TL'den az

Bornova Tekdo Event

7.500-10.000 TL

Ödemiş Peri Masalı Organizasyon

7.500-10.000 TL

Konak Hebe Organizasyon

5.000-7.500 TL

Çiğli Hayal Organizasyon 35

7.500-10.000 TL

Konak Decor Centre

5.000 TL'den az

Çeşme Acar Organizasyon

5.000 TL'den az

Kiraz Kanat Organizasyon

5.000 TL'den az

Bergama Mila Davet & Organizasyon

7.500-10.000 TL

Buca Marşandiz Organizasyon

7.500-10.000 TL

Balçova Batı Sera Organizasyon

5.000 TL'den az

Karabağlar Nursultan Kına Organizasyon

30.000-50.000 TL

Bayraklı Sultan-i Kına Organizasyon

5.000 TL'den az

Bayraklı Nazlı Wedding Organizasyon

7.500-10.000 TL

Foça Pembe Düşler Atölyesi

5.000 TL'den az

Bornova Eren Video & Organizasyon

5.000 TL'den az

Çeşme Hapilly Ever After

50.000 TL'den fazla

Konak Sadece 232 Organizasyon

5.000 TL'den az

Karşıyaka Süslü Organizasyon

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir kına gecesi organizasyon firması arayan gelin adaylarına güzel haberlerimiz var! Şehrinizdeki organizasyon firmalarının birbirinden güzel çalışmaları bulunuyor. Herkeste gördüğünüz o kına gecelerinden daha farklı ve daha şık bir organizasyon sizi bekliyor.

Size en uygun organizasyon firmasıyla anlaşmak için aşağıda belirttiğimiz detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz. İşte İzmir kına organizasyonu ile ilgili bilmeniz gerekenler:

İzmir Kına Organizasyon

İzmir kına organizasyonu firmaları, şehrin hemen hemen her ilçesinde bulunuyor. Ama özellikle Konak bölgesinde çok sayıda firma bulunduğunu söyleyebiliriz. Gerçi nerede olurlarsa olsunlar, sizin kına gecesi yapacağınız ilçeye gelebiliyorlar.

İzmir kına organizasyon şirketleri, açık ve kapalı alanda etkinlikler düzenleyebiliyor. İzmir, doğasıyla ve deniziyle kendine hayran bırakan bir şehir. E tabii gelin adayları da bu fırsatı değerlendirip, yaz aylarında kendilerini açık alanlara bırakıyorlar!

Açık alanda yapılan kına geceleri için genelde havuz başı alanlar, teraslar ve kır bahçeleri tercih ediliyor. Organizasyon firmaları, mekana göre farklı süslemeler yapıyor. O nedenle ilk olarak kına gecesi mekanınızı seçmenizi öneriyoruz.

İzmir kına organizasyon firmalarının birçoğu aynı zamanda aksesuar kiralama hizmeti de veriyor. Özellikle kına gecesini evde yapmak isteyenler açısından bu avantajlı bir durum. İhtiyaçları olan malzemeleri organizasyon firmalarından temin edebiliyorlar.

İzmir’deki kına organizasyon şirketlerinin bazılarının kendilerine ait salonları da bulunuyor. Böylece ekstra olarak salon arayışına girmenize gerek kalmıyor. Salon kiralama ile organizasyon hizmetini aynı anda alacağınız için fiyatlarda da indirim yapabiliyorlar.

İzmir Kına Organizasyon Paketleri

İzmir organizasyon şirketleri, gelin adaylarına paketler sunuyor. Bu paketler ihtiyaçlar doğrultusunda 3-4 farklı şekilde hazırlanıyor. Tabii paketin içeriği arttıkça fiyatlar da yükseliyor.

İzmir’deki standart kına paketlerinde; kına tahtı, kına tepsisi ve sepeti, nedime, hediyelik kına, lokumla karşılama, tef, davul, DJ, ses sistemi gibi hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerin adedi veya kalitesi arttıkça bir üst pakete geçiliyor.

Bazı organizasyon firmaları, konseptlere göre de paket oluşturabiliyor. Mesela Hint kına gecesi paketi veya Roman konseptli kına paketi gibi. Bunlara da standart fiyatlar veriliyor. Tabii içeriği tamamen başlığındaki konsepte uygun şekilde düzenleniyor. Yani Hint konseptinde, klasik kına yerine Hint kınası uygulaması yapılıyor.

Standart kına gecesi organizasyon paketleri İzmir’de dans şovlarını kapsamıyor. Biraz daha orta seviye paketlerde dans şovlarına rastlıyoruz. Dansın çeşidine göre de paketlerin fiyatlandırması yapılıyor. Zenne/dansöz isterseniz farklı, Hint dans ekibi isterseniz farklı rakamlarla karşılaşıyorsunuz.

Ayrıca birtakım firmaların hazırladıkları paketlerde; testi kırma gibi yöresel etkinliklere de yer veriliyor.

İzmir Kına Organizasyon Fiyatları

İzmir organizasyon firmaları, sundukları paketlere göre fiyatlar belirliyorlar. Genelde her gelin adayının bütçesine hitap eden farklı paketler oluyor.

Kına organizasyon fiyatları İzmir’de kişi sayısına göre de değişiyor. Kişi sayısı arttıkça, davetlilere verilecek hediyeliklerin de adedi arttığı için maliyet yükseliyor.

İzmir’de kına organizasyonu fiyatları, tarihe göre de büyük değişiklik gösteriyor. Hafta sonu yapılan kına gecesi organizasyonları, hafta içi yapılanlara göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Kış ve sonbahar gibi talebin az olduğu mevsimlerde yapılan organizasyonlarda da gelin adaylarına büyük oranda indirimler yapılıyor. Hatta neredeyse %40 daha uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz.

İzmir kına organizasyonu fiyatları, süsleme çeşitlerine ve konsepte göre de belirleniyor. Firmanın halihazırda olan konseptlerinden birini seçerseniz uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak tamamen size özel bir konsept oluşturulmasını isterseniz, ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor. Bazı durumlarda da mekanda kullanılan çiçeklerin canlı olup olmadığına veya şamdan kullanılıp kullanılmadığına göre de fiyatlar artabiliyor.

İzmir kına gecesi organizasyon fiyatları hesaplanırken, gelin adaylarının ekstra talepleri de göz önünde bulunduruluyor. Zenne/dansöz, canlı müzik, havai fişek gösterisi gibi taleplerde bulunurlarsa, bunlar ekstra olarak fiyata ekleniyor. Paket içerisindeki hizmetlerin sayısını arttırdıkça da aynı durum geçerli oluyor. Mesela 2 nedime yerine 4 nedimenin organizasyonda bulunmasını isterseniz ona göre bir fiyatlandırma yapılıyor.

Kişiye özel olarak hazırlanan gelin bendiri, karşılama panosu, gelin davulu gibi aksesuarlar da fiyatları yükseltiyor. Bunlar tamamen size özel olarak bastırılıyor ve ekstra maliyete neden oluyor. Ama bu aksesuarlar sayesinde kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz de bir gerçek.

İzmir Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Bekarlığa veda partisi İzmir’deki gelin ve damat adaylarının favori etkinliklerinden biri haline gelmiş durumda. İzmir’de eğlence mekanı olarak birçok yer mevcut. Bu mekanlarda canlı müzik veya DJ eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Ama tabii iş mekanla bitmiyor. Bekarlığa veda partinizi organize edecek bir firmaya ihtiyacınız var!

Bekarlığa veda İzmir’deki birçok organizasyon firması tarafından düzenleniyor. Gelinlerin ve damatların talepleri doğrultusunda bir eğlence planlanıyor. Karaoke, fasıl, dans gibi etkinliklerden istenilenleri plana dahil ediyorlar.

Organizasyon firmaları, bekarlığa veda partinizde ihtiyacınız olan aksesuarların teminini de sağlıyor. Fotoğraf çekilirken kullanacağınız renkli gözlükler, konuşma balonları, peruklar, gelin kemeri, nedime taçları ve çok daha fazlasını organizasyonunuzu yapan firmadan alabiliyorsunuz. Hatta dilerseniz firmaların fotoğrafçılarıyla da çalışabiliyorsunuz. Böylelikle arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu keyifli gecenin fotoğraflarını bir profesyonel çekmiş oluyor.

Mekan bulmakta zorlanırsanız, organizasyon firmaları sizi bu konuda yönlendirebiliyor. Daha önce çok mekanda organizasyon yaptıkları için, tarzınıza en uygun olacak yeri bulmakta zorluk yaşamıyorlar.

İzmir’deki kına ve bekarlığa veda organizasyonu yapan firmalarla anlaşmadan önce hoşunuza gidenlerden ücretsiz fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Hem bütçenize hem de tarzınıza hitap eden bir organizasyon firmasını bu yöntemle çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Organizasyonları

Tüm Şehirler Kına Organizasyonları