Çitlembik Bahçe

E-posta Gönder

Çitlembik Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Çitlembik Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Çitlembik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çitlembik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Çitlembik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çitlembik Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çitlembik Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi

Çitlembik Bahçe Hakkında

İşletmemiz Çitlembik Bahçe İzmir Menemen’de hizmet vermekte. Yıllardır özel organizasyonlar üzerine yürüttüğümüz çalışmalarımız ile son derece yenilikçi bir işletme olarak karşınızdayız. Düzenli olarak işletmemizi yenileyerek size daha iyi mekânda hizmet sunmaya çalışıyoruz. İşletme kadromuz ile de yenilikçi yüzümü ortaya koymaya çalışıyoruz. İşinin erbabı kadromuz ile düğün gününüz için sizi ve davetlilerinizi en iyi biçimde konuk ediyoruz.

Çitlembik Bahçe ailesi olarak size kapalı ve açık alanlarımız ile ev sahipliğinde bulunuyoruz. Kapalı alanımız yani düğün salonumuz; 700 metre kare bir alan üzerine kurulmuş hali ile hizmet vermekte.

Kır bahçemiz izin rezervasyon gerçekleştiren konuklarımız, olası bir yağmur gibi olumsuz hava koşulu ile karşılaşırsak kapalı alanımıza geçiş sağlayabilirler.

Kır alanın olarak ise 2 adet bahçemiz ile hizmet veriyoruz. Kır bahçelerimiz arasında büyük olanı Lodos Bahçe: 2500 metre karelik bir alan üzerine kurulmuştur. Bu bahçemizde yaklaşık 2000’e kadar davetli ağırlayabiliyoruz.

Lodos Bahçe’ye oranla daha küçük olan 2. kır bahçemiz Poyraz Bahçe ise 1000 metre karelik bir alana kurulmuştur. Bu bahçemizde ise 500 kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayarak hizmet verebiliyoruz. Özellik ile kına geceleriniz için Poyraz Bahçe oldukça uygun bir alan olacaktır.

Kına gecesi eğlencesi için bir organizasyon firması ile ortak hareket ederek mekânımızı geceniz için hazır hale getirebilirsiniz. Size ne kadar mekân giydirme konusunda hizmet veriyor olsak da
başka bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz size bu konuda bir sınırlamada bulunmuyoruz.

Kına geceniz için çeşitli pek çok dekor ve aksesuar ile işletmemizde hizmet veriyor; bizden talep ettiğiniz her türlü dekor ürününü ve kına malzemesini temin edebiliyoruz.

Kına gecesi eğlenceniz için Çitlembik Bahçe fiyatlarını merak ediyorsanız formu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ulukent 29 Ekim Mahallesi Ova Sokak No:55 Ulukent Menemen

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çitlembik Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.