Narin Gelinlik*

Narin Gelinlik
Sevenlerin sonsuza dek birleşecekleri anda üzerlerinde taşıdıkları gelinlikleri, o ana yakışan özen, titizlik ve ihtimam ile üretmekte ve gelinlerin yüzlerinde beliren o tatlı tebessümdeki payı ile gurur duymaktadır.Sürekli bir gelişim, yapılanma ve teknolojik yenilenme içinde olan Narin Gelinlik,gelinliğinizi size özel, zamanında ve en kaliteli şekilde hazırlamaktan mutluluk duyacaktır.
O en mutlu gününüzden hemen önce görüşmek üzere...
Sevgiyle...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
E&Ş Ece & Ş Düğün Tarihi: 27/05/2017

Gelinlik cok guzeldi ilgi ve alakalari da gayet iyiydi ben memnun kaldim

E&Ö Ebru & Özgür Düğün Tarihi: 29/10/2016

3 Eylül tarihinde bu mağazadan gelinlik siparişi verdim. 8 Ekim için randevu tarihi verdiler. Beden ölçülerime göre sipariş verileceğini ve denenmemiş 0 gelinlik geleceğini ilettiler. Randevuya gittiğimde ilk gün denediğim 40 beden teşhir gelinliğini 34 bedene küçülttüklerini fark ettim. Gelinliğin üzerinde 40 beden etiketi duruyordu. Bunun teşhir gelinliği olduğunu söylediğimde de etiketinin yanlış basılmış olabileceğini söylediler. İnanmayıp gelinliği sipariş ettikleri fabrikayı ve firmanın deposunu aradım. Firma 6 ay önce Narin Gelinlik ile çalışmayı bıraktığını, gelinlik sipariş etmelerinin imkansız olduğunu söyledi. Firma teşhir gelinliğini 40 bedenden 34 bedene küçültüp bana satmaya çalıştı. Kaporamı almaya çalıştığımda vermediler. Gelinliği ilgili markanın fabrikasından sipariş ettiklerine dair bir belge göstermelerini istediğimde de gösteremediler. Düğünüme 2 hafta kala gelinliksiz kaldım. En mutlu gününüzde benim gibi mutsuz olmak istemiyorsanız kesinlikle Narin Gelinliği tercih etmeyin.

E&İ Elıf & İsmail Düğün Tarihi: 09/05/2016

Ben cok memnun kaldım ılgıden de gayet memnundum tavsıye edebılecegım tek firma narın gelınlıkdır emegınıze sağlık çok teşekkür edıyorum aradığım herseyı sızde buldum

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Narin Gelinlik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Narin Gelinlik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap