Ayser Gelinlik

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Selçuklu, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Çalışmalarımız özel dikim olup, istenilen her tarza uygun ürünlerimiz tasarlanmaktadır.

Hakkında

Ruh eşini bulup evlenmeye karar vermiş hemen her kadının hayallerinden biri olan o rüya gelinliği tasarlamak için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır moda için emek veriyor ve sektörde faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden güzel gelinlikler başta olmak üzere; nişanlıklar, kınalıklar, kaftanlar ve bindallılar gibi özel gün kostümleri üretiyoruz. Mağazamız Ayser Gelinlik Konya İhsaniye’de bulunuyor ve burada ilçemiz Selçuklu başta olmak üzere tüm şehir çapında bir hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve hepsi birbirinden yetenekli tasarımcılar, deneyimli terziler ve satış danışmanları ile birlikte çalışıyoruz.

Kuşkusuz her gelinin zevkine, bedenine, tarzına, bütçesine ve vücut tipine uygun seçenekler sunabiliyor, böylece herkese hitap edebiliyoruz. Dünya modasını takip ediyor ve her yıl en güncel modelleri üretiyoruz. Her biri kendi tasarımımız olan çok sayıda hazır modeli mağazamızda sergiliyor, tüm kesim ve tarzda elbiseyi gelinlerimize sunuyoruz. Daha önce eşi üretilmemiş, kendine özel bir gelinlikle evlenme hayali kuranlar için de kişiye özel tasarımlar yapabiliyoruz. Gelinimizin istek ve beklentilerine göre çizim yapıyor, tasarımı ortaya çıkarmak için en kaliteli kumaş ve dantelleri kullanıp el işçiliği ile dikiyoruz. Ortalama 2-3 provada da hazır şekilde sahibine teslim ediyoruz.

Gelinlerimize eksiksiz hizmet sunabilmek için onların tüm hazırlığını üstleniyor ve gelin başı ile profesyonel makyajını da biz yapıyoruz. Gelinlik ve abiyelerine uyacak ve zaten bizim tasarladığımız kostümleri en iyi şekilde tamamlayacak saç veya türban tasarımları yapıyoruz. Diledikleri bir model varsa onu, yoksa da yılın modasına göre en güzel modeli fikir vererek uyguluyoruz. Son dokunuşlar içinse en kaliteli malzemeler ve en güncel tekniklerle makyajını yapması için gelinimizi makyöze emanet ediyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Ayser Moda Konya‘da sizi bekliyor, randevu almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ali Bakim

  • Adres: İhsaniye Mh. Cem Sultan Cd. 3/C Selçuklu

Ayser Gelinlik Yol Haritası

1 yorum


H&İ

Hayriye & İsmail

Düğün Tarihi: 08.08.2019

Konumu güzel kolay bulunabiliyor güler yüzlü hizmet arkadaslar çok yardımcı oldu deneme konuşunda pazar günleri açık olmalarıda ayrı bi avantaj

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!