Suzi Gelinlik

E-posta Gönder

Suzi Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Suzi Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Suzi Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Suzi Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  modern, özel

Suzi Gelinlik Hakkında

Tecrübeli bir ekiple hayatınızın en mutlu günlerine hazırlanmaya var mısınız? Suzi Gelinlik Konya’da beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyor ve göz kamaştırmanız için çalışıyoruz.

1994 yılından beri profesyonel olarak gelinlik sektöründe yer alan bir markayız. Bölgemizde oldukça tanınan ve bilinen modaevlerinden biriyiz. Tabii ki bu sadece uzun yıllardır açık olmamızdan kaynaklanmıyor. Aynı zamanda tasarımlarımız da oldukça dikkat çekici. Kendi tasarımlarımızı çiziyor ve dikiyoruz. Daha sonra hazır model olarak gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyetini sağlayabilmek çok önemli. Modaevimize adım attığınız anda sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Hazır modellerimize göz atmanızı istiyoruz. Tabii ki size eşlik ediyor ve objektif yönlendirmelerde bulunuyoruz. Gelinlik seçerken düğün mekanınızdan vücut ölçülerinize kadar pek çok detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm bunları ve daha fazlası sizin yerinize inceliyoruz. Yönlendirmelerimize güvenebilirsiniz.

Modellerimizi ortaya çıkarırken her zaman kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Belki de ömrünüzde bir kez yaşanacak bu gelinlik seçme anını en güzel şekilde geçirmenizi istiyoruz. Doğru gelinliği bulmak kadınlar için çok önemli bir konu. Elbette gelinliklerin büyüleyici bir havası var. Yine de her gelinlik her kişi için uygun değil. Omuzlarınızın genişliği, basenleriniz, bacak ve gövde uzunluğunuz gibi bazı fiziksel özellikleriniz gelinlik seçiminizde sizi yönlendiriyor. Evleneceğiniz mevsimin şartları da gelinlik kumaşı seçiminde yol gösteriyor. Her kumaş her mevsim için uygun değil. Kış düğünlerinde daha kalın kumaşlar tercih etmeniz gerekirken yaz düğünlerinde ise organze tül, şifon gibi hafif kumaşlara yönelmelisiniz. Tüm bunları ve daha fazlasını modaevimize geldiğinizde ayrıntılı olarak konuşuruz.

Bizimle iletişime geçmek için Suzi Gelinlik Konya telefon, mail veya posta bilgilerimizi kullanabilir ya da sayfadaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şükran Mahallesi Vali Muammer Bey Caddesi Merkez Çarşısı Meram/KONYA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Suzi Gelinlik Yol Haritası

Suzi Gelinlik Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ş&F

Şule & Firat

Düğün Tarihi: 30.09.2018


AÇIKCASI BEN HİZMET ALMADIM İKİ TANE ABLAM DA BURDAN ALDI GELİNLİKLERİNİ VE ÇOK MEMNUN KALDIRLAR BENİMDE BU YAZ SONU DÜĞÜNÜM OLUCAK BURDAN BAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.