Arçi Bride Collection

E-posta Gönder

 • Selçuklu, Konya.

Arçi Bride Collection Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Arçi Bride Collection Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Arçi Bride Collection Özellikler

 • Özellikler

  Hazır model

Arçi Bride Collection Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Arçi Bride Collection Hakkında

Düğün günü şıklığınızı tamamlayan sıra dışı tasarımlar ve büyüleyici dokunuşlar için doğru adrestesiniz! Arçi Bride Collection ailesi olarak gelin adayları için benzeri olmayan tasarımlar yapıyoruz. Bunun için modayı yakından takip ediyor, her yıl yeni bir koleksiyonla tasarımlarımızı görücüye çıkarıyoruz… Hayal ettiğiniz hemen her model, kesim ve konseptte gelinlikler tasarlıyoruz. Farklı beden ölçülerine uygun modellerimiz ile geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Şıklığı ile göz kamaştırmak isteyen her kadını modaevimize davet ediyoruz.

Unutmayın ki; her tasarım için alanında uzman tasarımcı, modacı ve terzilerimiz ile çalışarak yıllardır Konya’da öncü gelinlik tasarımı markaları arasında yer alıyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için eğitimler alarak kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyoruz. Her gelin adayı aradığı modeli burada bulabilsin diye çalışıyoruz!

Arçi Gelinlik Konya’da randevu sistemiyle çalışarak gelin adaylarımızla tanışıyoruz. Sizinle tanışmak için de son derece heyecanlıyız! Çünkü ilk görüşmeye çok önem veriyoruz. Tarzınızı keşfederek harekete geçmeye odaklanıyor, istediğiniz gelinliği tasarlamak için vücut proporsiyonunuzu da inceliyoruz. Size en çok yakışan modeli hayal ettiğiniz detaylarla ve özel kesim gelinlik tasarımıyla tamamlıyoruz. Bunun için isterseniz, mağazamızdaki hazır modellerimizi inceleyebilirsiniz. Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız, vücut ölçülerinize göre kalıp da çıkarabiliriz.

Masalsı bir şıklığı tamamlayan kumaş seçimi, duvak ve aksesuar tasarımlarını da birlikte yapıyoruz. Kaliteli kumaşlarla tasarladığımız elbiselerimizle zarafetinizi ortaya çıkarıyoruz. Zaten birkaç prova süresince sizinle görüşüyor, her adımda tarzınızı yansıtan şıklığı tamamlıyoruz. Bu arada türban tasarımı, abiye, nişanlık ve kaftan tasarımlarımızla evlilik sürecinin her aşamasında şıklığınıza dokunuyoruz.

Şimdi siz de Konya gelinlik modaevleri arasında bizi tercih ediyorsanız, Arçi Bride Collection randevu formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Mağazamız ise, Selçuklu Feritpaşa mevkiinde!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.