Kasr-ı Saadet Gelinlik

1 21

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Selçuklu, Konya

İlçe, İl


Gelinlikçi modelleri

Prenses Model Gelinlikler

Prenses Model Gelinlikler

17 model

Tesettür Gelinlikler

Tesettür Gelinlikler

10 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

7 model

Hakim Yaka Gelinlikler

Hakim Yaka Gelinlikler

10 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

9 model

2020 Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modelleri

21 model


Özellik

 • Özel Dikim
 • Kiralama
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Şapka, Duvak
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Prenses modelleri ,A kesim, kabarık modeller, balık modeller, kaftan modelleri, nişanlık modelleri, bindallı modelleri ile bu modellere en uygun saç/türban tasarımı yapan Ödüllü Eğitmen Çiğdem Çuhadar tarafından hazırlan Türban tasarımı, Saç tasarımı, ile profesyonel make up ile hizmetinizdeyiz...

Hakkında

Konya’da en şık gelinlerin tercihi 2013 yılından beri Kasr-ı Saadet Gelinlik! Çünkü hayallerinizin gerçekleştiği günde tarzınızla fark yaratacağınız birbirinden özel modeller tasarlıyoruz.

Kasr-ı Saadet Konya’da yalnızca şıklığınızla değil güzelliğinizle de ilgileniyoruz. 2009 yılında güzellik merkezi olarak yola çıktığımızda güzel gelinlerimizin her ân yanında olmaya karar verdik. Bu yüzden de cilt bakımı, kalıcı makyaj gibi hizmetlerle düğün hazırlıklarınızın her aşamasında profesyonel hizmet sunmaya başladık.

Hazırlıklara başladığımızda ise her zaman önceliğimiz hayallerinizi gerçekleştirmek olduğu için ilk etapta görüşmeler düzenliyoruz. Nasıl görünmek istediğinizi sizden dinliyor, hoş sohbetler eşliğinde tanışıyor ve tarzınızı keşfediyoruz. Düğün öncesi cilt bakımları, karbon tedavi, lazer epilasyon gibi hizmetler sunabiliyoruz. Kusursuz güzelliğinizi tamamlayacak makyaj, saç veya türban tasarımınızı da yapıyoruz. Üstelik makyajınız için profesyonel hizmet sunuyor, saç ve türban tasarımınız için ödüllü eğitmen Çiğdem Çuhadar’dan destek alıyoruz. Gelinlik ve saçın uyumu için bu kararları erkenden almak da son derece önemli!

Sıra gelinliğe geldiğinde modanın en iyi takipçilerinden olarak size özel alternatifler sunuyoruz. Kişiye özel dikim yapabiliyor, hazır modellerimizi temin edebildiğimiz gibi kiralama hizmeti de veriyoruz. Nişan elbisenizden kına kostümü ve gelinliğinize kadar pek çok farklı katalogla karşınızda oluyoruz. En önemlisi ise modacılarımızla birlikte; en değerli giysiniz olan zarafetinizi ortaya çıkaracak şıklığı yakalıyor olmamız!

Provalarla üzerinize tam oturmasını sağlayan gelinliğinizi düğün günü Selçuklu’daki adresimizde giyiyorsunuz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında damat bey sizi buradan aldığında gözlerindeki parıltıyı görecek ve mutluluğunuza da şahitlik edeceğiz…

Siz de Kasr-ı Saadet Gelinlik ekibiyle tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Konya gelinlik modaevleri arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Profesyonel hizmet anlayışımızla kalitenin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız!

 • Adres: Feritpaşa Mah. Nişantaşı Sokak Serengül Sitesi Altı 17/A Selçuklu

Kasr-ı Saadet Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!