Toprak Moda & Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ereğli, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Heramor Moda
11

Meram

Heramor Moda

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık
15

Selçuklu

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık

Dreamon Gelinlik Konya
10

Selçuklu

Dreamon Gelinlik Konya

Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanıza yardımcı olduğumuz Toprak Gelinlik Ereğli’de hem güzellik hem de moda alanlarında üstün kaliteli hizmetlerimizle sizi düğününüze hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte aile sıcaklığından bir ortamda sizi ağırlıyor ve keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerimizin yanı sıra sunduğumuz kuaförlük hizmetlerimizle de harika bir gelin olabilirsiniz.

Uzun zamandır hem güzellik hem de moda alanında Konya’da hizmet verdiğimiz markamızla ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Güzellik salonu olarak da faaliyet gösterdiğimiz yerimizde cilt bakımı, porselen makyaj, türban tasarımı ve diğer kuaförlük hizmetlerimizle sizi ağırlıyoruz. Hem gelinliğinizi seçebilir hem de nasıl görüneceğinize Toprak Moda & Gelinlik içerisinde karar verebilirsiniz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Hazır modellerimizi ve daha önce yaptığımız özel tasarım gelinliklerimizi size göstererek hizmet kalitemize ve çalışma şeklimize dair örnekler veriyoruz. Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimiz içerisinde el işlemeli gelinliklerimizle fark yaratıyoruz. İstediğiniz her tarz ve modeli rahatlıkla bulacağınız mağazamızda ister hazır modellerimizi deneyebilir isterseniz de hayalinizdeki gelinlik tasarımını terzilerimize iletebilirsiniz.

Vücut ölçülerinizi alıp kağıda kalıbınızı çıkardıktan sonra kullanılacak kumaşları ve aksesuarları da titizlikle seçiyoruz. Provalarla gelinliğinizin dikimine aşama aşama şahit olurken değişiklik yapmak istediğiniz kısımları da çekinmeden bize iletebilirsiniz. Duvağınızı da gelinlik tasarımınıza uygun şekilde dikiyor, uzunluğunun istediğiniz ölçülerde olmasını sağlıyoruz. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerimizle dönem dönem yaptığımız kampanyaları bir araya getiriyor ve size hem kaliteli hem de cebinizi yakmayacak bir hizmet sunuyoruz.

Siz de Konya Ereğli gelinlik firmaları arasında tarzınızı en iyi yansıtacak yerleri araştırıyorsanız sunduğumuz hizmet içeriklerimizi daha detaylı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Cad. Atak İş Hanı No:2, 42310 Ereğli/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!