Gelinlik Konya

Reveblanc

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Reveblanc Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Reveblanc Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Reveblanc Sıkça Sorulan Sorular

Reveblanc gelinlik fiyatları ne kadar?

Reveblanc gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Reveblanc gelinlik teslim süresi ne kadar?

Reveblanc gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Reveblanc kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Reveblanc 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Reveblanc aksesuar sağlıyor mu?

Reveblanc, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Reveblanc düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Reveblanc düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Reveblanc pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Reveblanc pazar günü hizmet vermiyor.

Reveblanc Hakkında

Düğününüzde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını mı istiyorsunuz? Unutulmaz bir gelin olmanızı sağladığımız Reveblanc Gelinlik markasıyla uzun zamandır Konya’da hizmet veriyoruz. Göz kamaştıran gelinlik ve abiye modellerimizle özel günleriniz için sizi ustalıkla hazırlıyoruz. Profesyonel desteğimizle doğru gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Fransız modasının tüm modern çizgilerini bir araya getirdiğimiz modaevimizde rüyalarınızı süsleyen gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik gelin aksesuarları hizmetlerimizle de görsel anlamda görüntünüzü tamamlayacak tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında size sunuyoruz. İşinde uzman kişilerle birlikte çalıştığımız modaevimizde masallardan fırlamış bir prenses gibi görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, hizmet kalitemizden size bahsederek alacağınız hizmet içeriğine dair bir ön bilgilendirme yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeden çalıştığımız modaevimiz içerisinde kaliteli kumaşlar kullanıyor, en göz alıcı aksesuarları modeller üzerinde bulunduruyoruz. Her gelinliğimizde birbirinden farklı detaylar bulunduruyor, tasarımlarımızı yaparken size özel kişiselleştirilmiş bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Özel dikimlerde önce vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kalıbınızı kağıt üzerine çıkardıktan sonra hoşlandığınız tarzların neler olduğu ve size en çok yakışacak modeller hakkında detaylı bir çıkarım yapıyoruz. Gelinliğinizde kullanacağımız kumaşın cinsinde, işlemelere kadar her konuda son kararı size bırakıyoruz. Provalarla aşama aşama gelinliğinizin dikimini yapıyoruz. Bu esnada fikir değişikliğiniz olursa vakit geçmeden göz önünde bulundurarak gelinliğinize istekleriniz doğrultusunda yön veriyoruz. Duvağınızı da gelinlik modelinize göre tasarlıyoruz. Kısa süre zarfında da gelinliğinizi hazırlanmış olarak size teslim ediyoruz.

Siz de Konya Selçuklu gelinlikçileri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz ve kalitemizle fark yarattığımız modaevimizde düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi Feritpaşa Mahallesi Altan Apartmanı Selçuklu/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.