Reveblanc

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Heramor Moda
11

Meram

Heramor Moda

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık
15

Selçuklu

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık

Dreamon Gelinlik Konya
10

Selçuklu

Dreamon Gelinlik Konya

Hakkında

Düğününüzde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını mı istiyorsunuz? Unutulmaz bir gelin olmanızı sağladığımız Reveblanc Gelinlik markasıyla uzun zamandır Konya’da hizmet veriyoruz. Göz kamaştıran gelinlik ve abiye modellerimizle özel günleriniz için sizi ustalıkla hazırlıyoruz. Profesyonel desteğimizle doğru gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Fransız modasının tüm modern çizgilerini bir araya getirdiğimiz modaevimizde rüyalarınızı süsleyen gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik gelin aksesuarları hizmetlerimizle de görsel anlamda görüntünüzü tamamlayacak tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında size sunuyoruz. İşinde uzman kişilerle birlikte çalıştığımız modaevimizde masallardan fırlamış bir prenses gibi görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, hizmet kalitemizden size bahsederek alacağınız hizmet içeriğine dair bir ön bilgilendirme yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeden çalıştığımız modaevimiz içerisinde kaliteli kumaşlar kullanıyor, en göz alıcı aksesuarları modeller üzerinde bulunduruyoruz. Her gelinliğimizde birbirinden farklı detaylar bulunduruyor, tasarımlarımızı yaparken size özel kişiselleştirilmiş bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Özel dikimlerde önce vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kalıbınızı kağıt üzerine çıkardıktan sonra hoşlandığınız tarzların neler olduğu ve size en çok yakışacak modeller hakkında detaylı bir çıkarım yapıyoruz. Gelinliğinizde kullanacağımız kumaşın cinsinde, işlemelere kadar her konuda son kararı size bırakıyoruz. Provalarla aşama aşama gelinliğinizin dikimini yapıyoruz. Bu esnada fikir değişikliğiniz olursa vakit geçmeden göz önünde bulundurarak gelinliğinize istekleriniz doğrultusunda yön veriyoruz. Duvağınızı da gelinlik modelinize göre tasarlıyoruz. Kısa süre zarfında da gelinliğinizi hazırlanmış olarak size teslim ediyoruz.

Siz de Konya Selçuklu gelinlikçileri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz ve kalitemizle fark yarattığımız modaevimizde düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi Feritpaşa Mahallesi Altan Apartmanı Selçuklu/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!