Nuran Gelinlik

E-posta Gönder

 • Ereğli, Konya.

Nuran Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nuran Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nuran Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Hazır model

Nuran Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Nuran Gelinlik Hakkında

Nuran Moda Gelinlik ailesi olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz! Hayatınızın en özel gününde, muhteşem bir gelinliğe sahip olmanız için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Mağazamızda bulunan bin bir çeşit gelinlik arasından doğru gelinliği bulacağınıza eminiz! A kesimden prenses modele, bohem tarzdan vintage gelinliklere kadar pek çok seçenek bulunuyor. Bunun yanında dilerseniz, özel dikim de çalışabiliyoruz.

Güler yüzlü ve samimi kadromuz, mağazamıza adımınızı attığınız andan itibaren sizinle özel olarak ilgilenmeye başlıyor! Öncelikle sizinle sohbet ediyoruz ve düşlediğiniz gelinliği öğreniyoruz. Ardından, hazır modellerimiz arasından tarif ettiğiniz gelinliğe uygun olan birkaç tanesini denemenizi rica ediyoruz. Eğer, denediğiniz gelinlikler içinde, kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen sizin ölçülerinize göre tadilat ettirip, en kısa sürede size teslim ediyoruz!

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız, alanında uzman ve oldukça deneyimli dikiş ekibimiz tarafından, muhteşem gelinliğiniz büyük bir özenle hazırlanıyor. İlk olarak, zihninizdeki modeli tarif etmenizi istiyoruz. Tarifinize göre bir taslak oluşturduktan sonra, ekleme ve çıkarmalar yapabiliriz. Fransız danteli, zarif inciler ve parıltılı taşlı aksesuarlar, gelinliğinizi daha zengin gösterecektir. Bu eşsiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak ve büyük bir titizlikle diktiğimiz bu gelinliği görünce, sevinçten havalara uçacaksınız!

Konya Selçuklu gelinlik firmaları arasında, siz değerli gelinlerimiz için sağladığımız imkanlardan söz ettik. Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde, gelinliğinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, gelinlik fiyatlarını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.