Prenses Aynur Şahin Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çumra, Konya.

Prenses Aynur Şahin Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Prenses Aynur Şahin Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Prenses Aynur Şahin Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Prenses Aynur Şahin Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Prenses Aynur Şahin Gelinlik Hakkında

Düğününüz belki de hayatınızın en özel günü ve siz bugünde kusursuz görünmeyi hak ediyorsunuz. Bu yüzden Prenses Aynur Şahin Gelinlik farkını yaşamanızı öneriyor, her tarza, her vücut tipine ve her bütçeye hitap edebilen gelinliklerimizi yakından görmeniz için sizleri salonumuza davet ediyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdik. Memnuniyetlerini ön planda tutarak kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri gelinlikler ürettik. Çumra’da ilk günkü heyecanımız ve enerjimiz, şu anki tecrübelerimizle birleşiyor ve bunu da gelin adaylarımızla buluşturuyoruz.

Sektörü ve değişen modayı yakından takip ediyor, aklınızdaki gelinliği mutlaka sunmayı amaçlıyoruz. Son dönemde gelin adayları tarafından ağırlıklı olarak tercih edilen modelleri keşfe çıkıyor, en yeni trendleri modaevimizde bulunduruyoruz.

Konya gelinlik firmalarından farklılaştığımız en önemli nokta ise kuaför hizmeti de verebiliyor olmamız! Kısacası, gelinlerimizin düğünü için gerekli olan en temel ihtiyaçları kusursuz bir şekilde karşılayabiliyoruz.

Seçtiğiniz gelinliğin üstünüze tam oturması için maksimum 3 provaya ihtiyaç duyuyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, küçük detaylar ve son rötuşları birlikte tamamlıyoruz. Düğününüzde nasıl görüneceğinizi provalarda size göstererek aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaştıkça temponuzun çok daha arttığını, yoğunluktan başınızı kaldıramadığınızı biliyoruz. Eğer bir de çalışıyorsanız, yalnızca hafta sonları müsait olabiliyorsunuz. İşte biz de bu durumları düşünerek hafta sonu hizmet veriyor, provalarımızı uygunluk durumunuza göre ayarlıyoruz. Salı günleri hariç haftanın her günü kapılarımız siz değerli konuklarımıza açık! Her detayda olduğu gibi bu konuda da gelin adaylarımızı düşünüyor, en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Gelinliklerimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İzzetbey Mahallesi Gelincik Caddesi No:15 Çumra/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.