Ergün Gelinlik Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Akşehir, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Hakkında

Konya’da düzenleyeceğiniz düğünde hangi gelinliği tercih edeceğinize karar veremiyorsanız, sizi yardımcı olmak için Ergün Gelinlik Moda Evi’ne bekliyoruz!

Uzun süredir Konya’da gelinlik işinde bulunan firmamız en güzel gelinlikleri en uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimizin oluşturduğu aile ortamında kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Bu sayede en beğendiğiniz gelinliği bulmaya çalışırken oldukça rahat olabilirsiniz. Akşehir Ergün Kuaför gelinlik modelleri arasından ölçülerinize ve zevkinize en uygun olanı bulmanıza tecrübemiz ile yardımcı oluyoruz.

Konya gelinlik moda evleri arasından neden bizi tercih etmelisiniz bundan bahsedelim…

Öncelikle bulacağınız rahat ortam tercihinizde işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca tecrübeli çalışanlarımız da beden ölçülerinize en uygun gelinliği bulmanız için yardımcınız oluyor. Beden ölçülerinizi titizlikle alıyoruz ve kalıp çıkartıyoruz. Bu sayede görsel olarak en çok beğendiğiniz gelinlik tam üzerinize göre dikiliyor. Moda evimizde hem hazır modellere ulaşma imkânına hem de özel dikim gelinliklere ulaşma fırsatına sahipsiniz. Özel dikim gelinliklerin yapım süreci fazla zaman alabildiği için düğün tarihinizden en az 5 hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde gelinliğiniz düğün tarihinize hazır hale geliyor. Farklı kumaşlar kullanarak istediğiniz görselliğe ulaşma imkânına sahibiz. Ayrıca güzel taş süslemelerle gelinliğinize hoş bir parıltı da ekleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra gelinlikçimiz ile aynı binada bulunan kuaförümüzde gelin saçı ve makyajınızı da yaptırabilirsiniz. Bu sayede düğün gününüzde farklı mekânlara giderek zaman kaybetmek yerine tek çatı altında tüm hazırlıklarınızı yapma fırsatına erişiyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecede gelinliğinizi Ergün Gelinlik Moda Evi’nden almak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Rahmi Bey

  • Adres: Akşehir/Konya

Ergün Gelinlik Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!