Şenay Gelinlik*

Şenay Gelinlik
Gerçek ve sonsuz bir aşk.Ve hayatınız boyunca unutamayacagınız bir an.Rüya gibi bir ilk dans…Tutku, sadaket, masumiyet. Ama hala hayalini kuramadıgınız bir şeyler var.

İşte tam burada Şenay Gelinlik hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Tüm zamanların en büyük aşk hikayelerinden esinlenerek hazırladığı gelinlik, nişanlık ve abiye modelleriyle, size sonsuz aşkın en güzel sembolünü vaat ediyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
B&L Büşra & Leroy Düğün Tarihi: 18/11/2017

Şenay Gelinlik, fiyat/kalite endeksi arayışında keşfettiğimiz en iyi gelinlik mağazasıydı. Konya'nın önde gelen gelinlik mağazaları en kalitesiz ürünlerini dahi fahiş fiyata satarken, çok kaliteli bir danteli çok başarılı bir el emeğiyle, uygun fiyata ve 3-4 hafta gibi kısa bir sürede satın aldık. Selvi Hanımefendi ve diğer çalışanlar istediğim her detayı eksiksiz işlediler. Fiyatta çok yardımcı oldular. Sıcakkanlı, vizyoner ve profesyonel tavırlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Konya'dan gelinlik bakan tüm hanımlara Selvi Hanımefendi ile görüşmeden karar vermemelerini gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Şenay Gelinlik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şenay Gelinlik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap