Düğün Pastası

Yalova Düğün Pastası Firmaları

Limit Yok
25 TL'den az
500
50-100 TL
250
25 TL'den az
Çiftlikköy
Çilek Pastanesi
Limit Yok
25-50 TL
250
25 TL'den az
Limit Yok
25 TL'den az
Limit Yok
25-50 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Düğün Pastası Siparişi

Yalova pasta siparişi için pastaneleri ve butik dükkanlarıyla hizmet veriyor. Çok katlı pastalar için Yalova pastanelerine gidilirken, daha küçük özel tasarımlar için butik pastacıların kapısı çalınıyor.

Yalova butik pastacıları, kendilerine özel bir düğün veya söz/nişan pastası yaptırmak isteyen çiftlerin imdadına yetişiyor. Butik pastacılarda şeker hamurundan ve kremadan birçok pasta üretiliyor.

Pastaneler ise büyük ve çok katlı pastalar için ideal bir seçenek oluyor. İhtişamlı bir düğün yapacak çiftler pastalarının da dikkat çekmesini isteyebiliyorlar. Ancak çok katlı pastalar yerine seremoni esnasında maket pasta da kesmek isteyebiliyorlar. Bu maket pastaları da Yalova’daki pastanelere yaptırabiliyorsunuz.

Davetlilerinize dağıtacağınız pastaları da aynı firmalardan temin edebiliyorsunuz.

Yalova’daki pastacılar; cupcake, şeker büfesi ve makaron kulesi gibi farklı lezzetleri hazırlayabiliyorlar. Cupcakeler, özellikle nişan ve söz törenlerinde çok şık görüntüler ortaya çıkarıyor.

Pastacılardan diyabet, fındıksız, laktozsuz, glütensiz ve yumurtasız pasta yapmalarını da talep edebiliyorsunuz. Bu, hassasiyeti olan çiftler açısından büyük avantaj oluyor.

Nasıl bir düğün pastası istediğinize karar veremediyseniz, Yalova’daki pastacıların bu konuda size fikir vereceğini bilmelisiniz. Düğün konseptinizi ve tarzınızı öğrendikten sonra size en uygun pasta modellerini sunacaklardır.

Yalova’daki pastacılarla anlaşmadan önce ücretsiz tadım da yapabiliyorsunuz. Pastaların lezzetinden emin olmak için bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Yalova Düğün Pastası Çeşitleri

Yeni evlenecek çiftler, düğün pastası seçimi konusunda zorlanıyor olabilirler. Özellikle son senelerde o kadar çok pasta modeli ortaya çıktı ki çiftler kararsız kalma konusunda çok haklılar.

Temel olarak düğün pastalarını şeker hamurlu ve kremalı olarak ikiye ayırabiliriz. Şeker hamurlu modeller, özel tasarım isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dileyen çiftler, pastanın üzerine şeker hamurundan kendilerinin figürlerini yaptırabiliyorlar.

Kremalı pastalar ise yarı kaplamalı ve tam kaplamalı olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde yapılan kır düğünlerinde, yarı kaplamalı ve çiçeklerle süslenmiş olan pastaların çokça kullanıldığını görüyoruz.

Yalova’da düğün pastası seçmeye çalışıyorsanız, öncelikle düğün konseptinize uygun modeller arasından eleme yapmaya çalışmalısınız. Düğün mekanınızda çiçekler ve kuru bitkiler kullanıyorsanız, düğün pastanızı da bu aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Otel gibi bir mekanda düğün yapıyorsanız ve süslemelerde altın sarısı rengi ön plana çıkıyorsa, düğün pastanızda da bu renkte detaylar kullanabilirsiniz.

Düğün yapacağınız mevsime uygun bir pasta seçmeniz de önemli. Mesela kış düğünleri için üzerinde kozalaklar olan ve beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir pasta tercih edebilirsiniz. Bahar düğünleri için ise rengarenk meyvelerin ve çiçeklerin kullanıldığı pastalar yaptırılabilir.

Yalova Düğün Pastası Fiyatları

Yalova’da düğün pastası yaptıracaksanız, firmaya gidiyor ve kaç kişilik pasta istediğinizi söylüyorsunuz. Belirttiğiniz kişi sayısı üzerinden size dilim fiyatı veriyorlar.

Hazır düğün pastalarından birini seçmek yerine özel tasarım yaptırmak istiyorsanız, ödemeniz gereken rakamın yükseleceğini bilmelisiniz.

Yalova pastacılarının fiyat verirken dikkat ettiği bir diğer konu da kaplama! Düğün pastanızın kaplaması hangi malzemeyle yapılacak? Şeker hamurlu pastalar, kremayla kaplananlara göre daha yüksek fiyatlı oluyor.

Düğün pastanızın üzerinde kullanılan aksesuarlar ve detaylı süslemeler de fiyatları etkiliyor. Diyelim ki pastanızı canlı çiçeklerle süsletmek istiyorsunuz. Bu durumda, kullanılacak çiçeklerin türüne ve yerli mi yoksa ithal mi olduğuna göre bile fiyatlarda değişiklikler oluyor.

Seri üretim yapan büyük Yalova pastanelerinde daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Siz en iyisi butik pastacılara da pastanelere de bakın ve istediğiniz modeller için hepsinden fiyat teklifi alın.

Yalova pastacılarının sayfalarında, önceden yaptıkları çalışmaları görebilirsiniz. Ayrıca ne kadar sürede teslim ettikleri, hangi talepleri karşıladıkları gibi bilgileri de orada bulacaksınız. Tarzınıza ve bütçenize en uygun firmalarla iletişime geçin, elinizi çabuk tutun!

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları