Merkez Baronet Düğün Davet Org. Tesisleri

50 - 500 Kişi
250 - 500 TL

Altınova Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Altınova Kaytazdere Kültür Merkezi

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Yalova Öğretmenevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Sosyal Tesislerinde Düğün

Yalova’da uygun fiyatlı düğün mekanı arayan çiftlerin imdadına sosyal tesisler yetişiyor! Sosyal tesisler kategorisinin içine kültür merkezleri ve belediyenin davet alanları da giriyor.

Yalova’nın çoğu ilçesinde sosyal tesis bulunuyor. Bu tesislerin davetli kapasiteleri 200 kişiden başlıyor ve 750 kişiye kadar çıkıyor.

Sosyal tesislerde düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız, düğününüzden 1 sene öncesinde mekanlarla görüşmeye başlamanız gerekiyor. Çünkü çiftler tarafından bu alanlara yoğun ilgi gösteriliyor.

Yalova sosyal tesislerinin açık ve kapalı alanları bulunuyor. Bulundukları konuma göre davetlilere deniz ve bahçe manzarası sunabiliyorlar.

Mekanların bazıları salonlarında dikdörtgen masalara yer verirken bazıları yuvarlak olanları tercih ediyor. Bu düzenleme, davetli sayısına göre de değişebiliyor.

Yalova’daki sosyal tesislerde yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Yemekli menü tercih ederseniz; davetlilerinize başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek, tatlı ve içecekten oluşan bir menü sunuluyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise kuru pasta, çerez ve içecek gibi atıştırmalıklar ikram ediliyor.

Sosyal tesislerdeki davet alanlarında organizasyona özel süslemeler yapılıyor. Masa-sandalye giydirmeleri, gelin-damat masası hazırlanması gibi standart süslemelere burada da tanık oluyorsunuz.

Bu mekanlarda, akşam saatlerinin haricinde gündüz de organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yani dilerseniz bir pazar günü, öğlen saatlerinde, Yalova sosyal tesislerinde düğün yapabiliyorsunuz.

Yalova Sosyal Tesislerinin Avantajları

Sosyal tesislerde düğün yapmanın en büyük avantajı, kesinlikle uygun fiyatlar sunmaları oluyor. Yemekli menülerde bile diğer düğün mekanlarına göre çok daha makul rakamlarla karşılaşıyorsunuz.

Çiftlerin sosyal tesisleri tercih etmesinin nedenlerinden biri de davetli kapasiteleri! Kalabalık düğün yapacak olanlar da az kişiyi davet edecek çiftler de kendilerine uygun mekanları bulabiliyor.

Yalova’daki sosyal tesislerin çoğunda bahçe bulunuyor. Bazılarında bu bahçelerde organizasyon yapılabilirken bazılarında sadece davetlilerin soluklanması amacıyla avantajlı bir alan yaratılmış oluyor.

Sosyal tesislerin kendilerine ait otoparkları da bulunuyor. Otoparkların çok kapasiteleri olmasa da ortalama 75-100 araçlık yerleri oluyor. Böylece davetlileriniz park sorunu yaşamıyor.

Mekanlar, düğün organizasyonlarını kendi ekipleriyle yürütüyorlar. Yani bunun için ekstra bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Düğünün başından sonuna kadar nasıl bir akışta ilerleyeceğini önceden belirliyorlar. Çiftleri de bu plana göre yönlendiriyorlar. Zaten mekana ilk girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenen bir ekip oluyor.

Yalova’daki sosyal tesislerde ses ve ışık sistemleri hazır halde oluyor. Müziklerin sesinin en iyi şekilde çıkması ve pistin aydınlatmalarının ilgi çekici olması için son teknoloji sistemleri kullanıyorlar.

Tesislerin anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar bulunuyor. Bu ekip, düğün boyunca video kaydı ve fotoğraf çekimi yapıyor. Düğün sonrasında da size hepsini teslim ediyorlar.

Sosyal tesislerin birçoğu, dışarıdan firma getirmenize de izin veriyor. Yani diyelim başka bir süsleme firmasıyla anlaşmak istiyorsunuz, buna müsaade edebiliyorlar. Dışarıdan orkestra getirebilme gibi imkanlarınız da bulunuyor.

Düğün İçin Sosyal Tesis Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yalova’da düğün yapmak için sosyal tesisleri araştırırken dikkat etmeniz gereken bazı konular olduğunu bilmelisiniz. Mekanınızla anlaşmadan önce davetli sayınızı belirlemeniz çok önemli. Sonrasında bu davetli sayınıza uygun olan kapasitedeki sosyal tesislerle görüşebilirsiniz.

Düğünü yapacağınız tarih de mekan seçiminde size fikir verecek. Yaz düğünleri için açık alanı olan sosyal tesisleri tercih edebilirsiniz. İlkbahar döneminde, açık alanda düğün yapacak olan çiftler ise yağmura karşı tedbirli olan bir tesisle anlaşmalılar. Açık alanın üzerinde açılır kapanır tavan olabilir, yağmura karşı yedekte bir kapalı alan tutabilirler veya devasa şemsiyelerle alanın üzerini kapatabilirler.

Bir sosyal tesisle anlaşmadan önce dans pistinin geniş olup olmadığına bakmanızı öneriyoruz. Davetlilerin rahatça dans edebilmesi ve halayların masalara taşmaması için bu önemli bir detay.

Kapalı salonu olan Yalova sosyal tesisleriyle görüşürken, alanın az kolonlu veya kolonsuz olmasına dikkat etmelisiniz. Davetlilerin dans pistini ve gelin-damat masasını rahat görebilmesi önemli. Kolonlar bunu engellerse, konuklarınız rahatsız olacaktır.

Davetlilerinizin arasında kendi aracıyla gelecek olan çok kişi varsa mekanın otoparkının olması gerekir. Kişilerin park yeri aramakla vakit kaybetmemesi için bu detaya da önem verebilirsiniz.

Sosyal tesisler, nişan ve kına gibi organizasyonlar için de uygun alanlar. Bir mekanla anlaşırken bu tür organizasyonlarınız için de bilgi almayı unutmayın.

Yalova’da Sosyal Tesislerde Düğün Fiyatları

Sosyal tesislerde düğün yapmanın ortalamaya göre daha az maliyetli olduğundan bahsetmiştik. Tabii mekana sunduğunuz taleplerinizle eşdeğer olarak ayarlanıyor rakamlar.

Fiyatları etkileyen konuların başında kişi sayısı geliyor. Kişi sayınız ne kadar fazla olursa, ödeyeceğiniz rakam da o kadar yüksek oluyor.

Yalova’daki sosyal tesisler, kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Davetli sayınızı, menü seçiminizi ve istediğiniz hizmetleri anlatıyorsunuz. Onlar da size en uygun kişi başı fiyatları çıkarıyor. Yemekli bir düğün yapacaksanız, davetlilerinizin net bir şekilde gelip gelmediklerini öğrenmelisiniz. Aksi takdirde gelmeyen kişiler için de ödeme yapmış olursunuz.

Düğün mekanınızdan ekstra olarak istediğiniz hizmetlerin fiyatlandırması ayrıyeten yapılır. Mesela standart süslemelerin dışında her masaya canlı çiçek koymalarını isterseniz, bunun için çiçeğin türüne ve yerli/ithal oluşuna göre ayrı bir ücret çıkaracaklardır.

Hafta içi ve gündüz saatlerinde yapılan organizasyonların, hafta sonu ve akşam yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olduğunu da buraya not düşelim.

Yalova’daki tüm sosyal tesisleri inceleyebilir, beğendiklerinizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca mekanların sunduğu hizmetlerden organizasyon saatlerine kadar her detay sayfalarında yazıyor!

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Yalova Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 250 200 TL 50.000 TL
    Altınova 300 150 TL 45.000 TL