Güzellik Merkezleri

Yalova Güzellik Merkezleri

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Güzellik Merkezleri

Yalova güzellik merkezleri; baştan sona, tam anlamıyla bir gelin-damat bakımı yaptırmak isteyen çiftleri bekliyor! Düğünden önce güzellik merkezlerine gidip; cilt bakımından zayıflamaya kadar istediğiniz tüm hizmeti alabiliyorsunuz.

Saç ve makyaj alanında akıllara ilk olarak kuaförler geliyor. Ancak vücut, cilt bakımı deyince işin içine güzellik salonlarındaki uzmanlar giriyor.

Düğün gününüze kadar saçınızın parlaklığı, cildinizin yumuşaklığı, kaşınızın yüz tipinize uygun alınması, tırnaklarınızın estetiği gibi konuları güzellik salonlarında halledip; sonrasında saçınızı ve makyajınızı yaptırabiliyorsunuz.

Yalova güzellik merkezlerinde yaptıracağınız işleme göre gitmeniz gereken zaman dilimi de değişiyor. Mesela ağda için düğünden 3 gün öncesinden gitmeniz yeterli olacakken, estetik operasyonları için bu süre düğünden 6 ay öncesine kadar uzayabiliyor.

Yalova’da Güzellik Merkezlerinin Hizmetleri

Cilt Bakımı: Düğün gününüzde cildinizin kusursuz olması için Yalova’daki güzellik merkezlerinin birçok çalışması oluyor. Öncelikle cilt analizi yapıyorlar. Sonrasında cilt yapınıza göre peeling, maske, leke tedavisi gibi işlemleri uyguluyorlar.

El & Ayak Bakımı: Düğün yorgunluğunun ceremesini eller ve ayaklar çekiyor. Durum böyle olunca da düğünden önce iyi bir bakım gerekiyor. El ve ayaklarınızın yumuşaklığını tekrar kazanması için güzellik merkezleriyle mutlaka bu işlem hakkında görüşün.

Epilasyon: Güzellik merkezlerinin gelin adaylarına en çok hizmet verdiği alanlardan biri epilasyon! Düğün tarihinizden uzun bir süre önce başlamanız gereken epilasyon işlemi ile tüylerinize kökten çözüm bulabiliyorsunuz.

Masaj: Düğün hazırlıkları sizi de yeterince yordu mu? Bu yorgunluğunuzu atmanız için masaj birebir yöntem! Yalova güzellik salonlarını ziyaret edin ve düğün öncesinde vücudunuzu rahatlatacak masajlarla kendinize gelin.

Vücut Bakımı: Çatlaklardan selülitlere kadar vücudunuzda rahatsız olduğunuz ne varsa, Yalova güzellik merkezlerinde tedavisi bulunuyor.

Zayıflama: Yalova’daki merkezlerde, kavitasyon gibi birçok zayıflama tekniği uygulanıyor. Hatta bazılarında gelin diyeti çalışmaları bile yapılıyor.

Ağda: Bir güzellik merkeziyle anlaştıysanız, ağda hizmetinizi de burada yaptırabiliyorsunuz.

Makyaj: Dilerseniz makyajınızı güzellik merkezlerindeki uzmanlara yaptırabiliyorsunuz. Kalıcı makyaj, kaş şekillendirme, kirpik perması gibi birçok ekstra hizmeti de veriyorlar.

Solaryum: Düğününüzü yaz döneminin başlarında yapıyorsanız ve bronzlaşmak için yeterince vakit bulamadıysanız, solaryum güzel bir seçenek olabilir. Yalova güzellik salonlarının birçoğundan solaryum hizmeti alabilirsiniz.

Saç Bakımı: Gelin saçı modelinizi ortaya çıkaracak detay, saçlarınızın parlaklığı ve canlılığı olacaktır. Bunun için de düğünden önce gidip keratin bakım gibi işlemleri yaptırmanızı öneriyoruz. Sonuçtan çok memnun kalacaksınız.

Yalova Güzellik Salonlarının Fiyatları

Yalova güzellik merkezlerinin çiftlere sunduğu paketler olabiliyor. Düğün öncesi bakımı kapsayan bu pakette, tüm gelinlerin ihtiyacı olan standart hizmetler sunuluyor. Bu şekilde bir paket satın alırsanız, uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Hizmetleri paket halinde değil de ayrı ayrı almak isterseniz, o zaman fiyatlar farklılık gösteriyor. Alacağınız hizmetin zorluğuna, işlemine ve kullanılacak olan malzemelere göre fiyatlandırma yapıyorlar.

Anlaştığınız güzellik uzmanlarının evinize gelip size işlem yapmasını istiyorsanız, o zaman ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Epilasyon, estetik gibi uzun süreli işlemler için taksit imkanınız bulunuyor. Ayrıca birçok güzellik merkezi nakit ödemenin yanı sıra kredi kartıyla da ödeme alıyor.

Kış, sonbahar gibi talebin az olduğu dönemlerde randevu alırsanız; firmaların indirimli fiyatlarından yararlanma imkanı bulabiliyorsunuz. Hatta bazı dönemlerde evlenecek kişilere özel hediye işlemler de sunabiliyorlar.

Peki hangi Yalova güzellik merkezini seçmeniz gerektiğini nasıl anlayacaksınız? Öncelikle firmaların sayfalarından fotoğraflarını incelemenizi öneriyoruz. Buradaki öncesi/sonrası şeklinde eklenen fotoğraflar size fikir verebilir. Bir diğer seçenek de yorumları okumanız. Gelinlerin tecrübelerini yazdığı yorumlar size yol gösterecektir.

Çalışmalarını ve hizmetlerini beğendiğiniz Yalova güzellik merkezlerinin sayfalarından fiyat teklifi almayı da ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Güzellik Merkezleri

Tüm Şehirler Güzellik Merkezleri