Hair Decor Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Hair Decor Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Hair Decor Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Decor Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Decor Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Hair Decor Kuaför Hakkında

Yalova’da gelin saçı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz bir kuaför mü arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Hair Decor Kuaför’e davet ediyoruz! Yıllardan beri Yalova’nın en beğenilen kuaförlerinden biri olan Murat Avseren’in kurduğu firmamız ilk günden itibaren yüksek kalite standartları ile hizmet vermeye başladı. Kuaförlerin klasik saç kesimlerinden sıkıldıysanız ve düğününüzde modern ve yaratıcı modeller istiyorsanız Hair Decor Kuaför tam size göre! Her geçen gün kendimizi geliştirmeyi görev edindik. Yüksek kalitede malzemeler kullanarak gelin adaylarına hizmet veriyoruz. Bu sebeple de yaptığımız saç ve makyajlar büyük beğeni kazanıyor. Sahip olduğumuz eğitimli ve yaratıcı ekip ise salonumuza ilk geldiğiniz andan itibaren memnuniyetinizi sağlamak adına elinden geleni yapıyor!

Gelin saçınızı yaparken dikkat ettiğimiz pek çok detay var. Bunlardan bazıları saçınızın rengi, yapısı ve uzunluğu. Bu ayrıntılara göre saçınıza en uygun modeli belirliyoruz. Yalova gelin başı yapan pek çok kuaför isteklerinizi sorgulamadan yerine getirse de eğer istediğiniz saç modeli size uygun değilse sizi daha güzel gösterecek modelleri bulmak adına yol göstericiniz oluyoruz. Saçınızı yaptıktan sonra taç ve toka gibi parıltılı aksesuarlar kullanarak görüntünüze hoş bir hava katıyoruz. Ayrıca saçınızın gece boyunca bozulmaması adına özel spreyler de kullanıyoruz. Bu sayede düğününüzde gönül rahatlığıyla eğlenme imkânına sahip oluyorsunuz.

Gelin makyajınızı yaparken de yüzünüzün stili, duvağınız ve gelinliğinize en uygun modeli bulmaya çalışıyoruz. Genellikle doğallıktan yanayız ve çok ağır makyajlar yapmayı tercih etmiyoruz. Sade ve güzelliğinizi ön plana çıkaran makyaj modellerini tercih ediyoruz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir geleceğe evet diyeceğiniz gecede gelin saçı ve makyajınızı Hair Decor Kuaför’e yaptırmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.