Çiçekçiler

Yalova Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova’da Çiçekçilerin Hizmetleri

Yalova’da yer alan çiçekçilerden düğününüzle ilgili ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Özellikle şehir merkezinde yer alan ve bu konuda hizmet veren birçok çiçekçi bulunuyor.

Yalova’daki çiçekçiler; araç süslemesi, gelin buketi, masa süslemesi, damat yaka çiçeği, mekan süslemesi, düğün çelengi, nikah hediyesi konularında çiftlere destek sağlıyorlar. Yani bir firmayla anlaşıp, tüm çiçek ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Firmalar, yapay ve canlı çiçekler sunuyorlar. Bunlardan dilediğinizi kullanabiliyorsunuz. Gelin buketi konusunda da hazır modellerden birini seçebileceğiniz gibi özel tasarım da yaptırabiliyorsunuz. Özel tasarım gelin buketlerini genelde 2-3 hafta içerisinde teslim ediyorlar.

Yalova’daki firmalar; hazırladıkları çiçekleri kozalak, inci boncuk, deniz kabuğu, deniz yıldızı gibi aksesuarlarla da renklendirebiliyorlar. Düğün konseptinize uygun bir aksesuarın buketinizde ve mekanınızdaki çiçek süslemelerinde kullanılmasını isteyebilirsiniz.

Gelin arabası süslemesinde de çiçeklerin yanı sıra harf şeklinde stickerlar, araba önü bebekleri gibi farklı süsleme yöntemlerini uygulayabiliyorlar. Hatta dilerseniz düğün arabanızın balonlarla süslenmesini bile talep edebiliyorsunuz.

Kır düğünü yapacak olan gelin adayları, gelin tacı için de Yalova çiçekçilerinden destek alabiliyorlar. Mevsim çiçekleriyle süslenmiş taçlar, ortaya çok güzel fotoğrafların çıkmasını sağlıyor.

Gelin Buketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yalova’da çiçekçilere gelin buketi yaptırmadan önce modele karar verirken dikkat etmeniz gereken belirli konular var. Öncelikle düğün yapacağınız mevsime göre bir buket yaptırmalısınız. Gelin buketinizde canlı çiçek kullanacaksanız, çiçeklerin mevsime uygun ve taze olmasına özen göstermelisiniz.

Düğün yapacağınız mevsime göre seçtiğiniz çiçeklerin rengini de belirleyebilirsiniz. Yaz ve bahar dönemi için canlı renklere yönelebilir; kış ve sonbahar dönemi için de kahverengi ve bordo tonlarına ağırlık verebilirsiniz.

Gelinliğiniz taşlı, kabarık ve ihtişamlı ise gelin çiçeğinizi sade yaptırabilirsiniz. Ancak sade bir gelinlik tercih edecekseniz, dikkatleri ihtişamlı bir gelin buketinin üzerinde toplayabilirsiniz.

Düğün mekanı konseptiniz de çiçek seçiminizde etkili olmalı. Kır düğünü yapıyorsanız daha renkli çiçeklere yönelebilirsiniz. Ancak otel düğünleri için beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı buketler ideal olacaktır.

Çiçekli saç aksesuarı kullanacaksanız, gelin buketindeki çiçeklerden seçmeye dikkat etmelisiniz. İki aksesuar arasında da uyum sağlanmalı.

Müstakbel eşiniz, gelin buketinizdeki çiçeklerden yapılmış bir damat yaka çiçeği takmalı.

Gelin buketinizin taşıyabileceğiniz büyüklükte olmasına önem göstermelisiniz. Özellikle de minyon gelinler, küçük buketleri tercih edebilir.

Buketinizde canlı çiçekler kullanacaksanız, gün boyu dayanıklı olması için üzerine sprey sıkılmasını talep edebilirsiniz. Spreyler uzun süre dayanmasını sağlamanın yanı sıra parlak görünmelerini de sağlar.

Yalova Düğün Çiçeği Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Yalova’da düğün çiçeği için firmalarla görüştüğünüzde, seçeceğiniz çiçeğin cinsine göre size rakam çıkaracaklardır. İthal çiçekler yerli olanlara göre daha yüksek fiyatlıdır.

Firmalardan mekan süsleme, gelin buketi gibi birden fazla hizmet aldığınız takdirde indirim yapabiliyorlar. Hatta bazı firmalar damat yaka çiçeğini çiftlere hediye bile edebiliyor.

Yalova çiçekçileri, masa süsleme konusunda ise kullanılacak çiçek adedine ve masa sayısına göre bir fiyat çıkarıyorlar. Gelin yolu süslemeleri için de ayrı fiyatlandırma yapılıyor.

Hazır el buketlerini satın almak yerine özel tasarım yapılmasını isterseniz, fiyatların artacağını bilmelisiniz. Çünkü istediğiniz çiçeklerin temin edilmesi ve tasarlanması ekstra emek gerektirecektir.

Yapay çiçeklerin fiyatları canlılara göre her zaman daha uygundur. O nedenle gelin buketinizi canlı çiçeklerden, düğün sonunda arkadaşlarınıza atacağınız buketi yapay çiçeklerden yaptırabilirsiniz. Böylece ikisine de yüksek bir rakam ödememiş olursunuz.

Yalova’daki çiçekçilerin sayfalarından daha önceki organizasyonlar için yaptıkları çalışmaları inceleyebilirsiniz. Süslemelerini beğendiğiniz firmalardan da fiyat teklifi almayı unutmayın. Ayrıca çiçekçiler size fikir verme konusunda da yardımcı olacaklardır.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler