Yalova Kulüpler ve Davet Alanları

Parti tadında geçecek bir düğün için Yalova'daki tüm kulüp ve davet alanları tek bir sayfada! Şimdi incelemeye başla!

Baronet Havuzbaşı Restaurant
6
5

Baronet Havuzbaşı Restaurant, 2016 yılında davet sektörüne giriş yaptı. Düğünler başta olmak üzere pek çok davete ev sahipliği yaparak çok değerli tecrübeler kazandık. En geniş katılımlı davetlere...

Maks. Kapasite
750-1.000 kişi
Min. Yemekli
100 - 200 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Yalova Yemekli Davet Mekanları

Yalova’da parti tadında bir düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihi kulüpler ve davet alanlarından yana oluyor. Özellikle Yalova’nın merkezinde çok sayıda davet alanı bulunuyor.

Yalova davet alanlarının neredeyse hepsinde havuz bulunuyor. O nedenle havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri kulüpler ve davet alanları olabiliyor.

Davet alanlarının birçoğunda havuz başı bölümlerin yanı sıra kapalı salonlar da bulunuyor. Özellikle kışın ve sonbaharda düğün yapmak isteyen çiftler bu salonları değerlendirebiliyor.

Mekanların kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 500 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu sayıdan fazla davetli çağırmayı düşünüyorsanız, diğer mekan alternatiflerini incelemenizi öneriyoruz.

Yalova davet alanlarında, kokteyl ve yemekli menüler sunuluyor. Düğününüzde bu menü alternatiflerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca mekanların çoğunda alkollü içecek servisi de yapılıyor.

Yalova düğün alanları, genelde doğa manzarası sunuyor. Ya etrafında ağaçlar oluyor ya da uzaklardaki yeşil alanları net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Süslemeleriyle göz dolduran Yalova mekanlarında, dilerseniz düğün fotoğrafı da çektirebiliyorsunuz. Düğünden önce mekana gelip, buradaki güzel köşelerde çekimler yapabiliyorsunuz. Tabii bunu önceden mekanla konuşmanız gerekiyor.

Yalova’da açık alan düğünü yapacaksanız, müziklerin en geç saat 00:00’a kadar devam ettiğini bilmelisiniz. Daha sonrasında eğlenmeye devam etmek isterseniz, düğün mekanınızın after parti alanını değerlendirebiliyorsunuz. After parti alanında da gece 03:00’e kadar DJ eşliğinde dans etmeye devam edilebiliyor.

Yalova Kulüp ve Davet Alanlarının Hizmetleri

Organizasyon: Yalova’daki davet alanları, düğün yapan çiftlere özel organizasyon hizmeti sunuyor. Düğün akışı belirleniyor; gelin ve damadın çıkış saatinden müzisyenlerin çalacağı parçalara kadar her detayı planlanıyor. Zaten düğün günü bu ekip de çiftin hep yanında oluyor.

Ses ve Işık Sistemleri: Kulüp ve davet alanlarının bünyelerinde ses/ışık sistemleri bulunuyor. Müziği en iyi şekilde duymanızı sağlayan ses sistemlerini, teknik ekipleri kontrol ediyor. Piste çıktığınızda, dans ederken, takı töreninde ve diğer anlarda hangi ışıkların açılacağına da onlar karar veriyor.

Fotoğraf / Video: Yalova davet alanlarının anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar bulunuyor. Bu ekip, bütün düğünü video kaydına alıyor ve her güzel anı fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyor. Düğünden sonra da size bütün fotoğrafları ve videoyu teslim ediyorlar.

Süslemeler: Mekanların standart süslemeleri oluyor. Genelde bu süslemeler; masa-sandalye giydirmeleri ve gelin masası süslenmesini kapsıyor. Bazı mekanlar, gelin yolu ve tak gibi detayları da atlamıyorlar. Eğer mekanın süslemesinin tarzınıza uygun olmadığını düşünüyorsanız, size alternatif sunup sunmadıklarını öğrenebilirsiniz.

DJ / Orkestra: Düğünlerin olmazsa olmazı müzik! Yalova‘daki davet alanları da çiftler için anlaşmalı oldukları müzisyenlerle çalışıyorlar. Düğününüzde çalacak olan DJ ile önceden görüşebiliyor, hangi şarkıları istediğinizi söyleyebiliyorsunuz. Ayrıca mekanın anlaşmalı olduğu orkestrayı beğenmezseniz, size başka bir ekip ayarlamalarını talep edebiliyorsunuz.

Yemek Servisi: Mekanların bünyelerindeki mutfaklarda birbirinden güzel lezzetler hazırlanıyor. Seçeceğiniz menü, servis elemanları tarafından davetlilere sunuluyor.

Menü Tadımı: Mekanla anlaştığınızda seçtiğiniz menünün tadımını yapma imkanı bulabiliyorsunuz. Tahmini olarak düğünden 1 ay öncesinde kadar Yalova davet alanları tadım yaptırıyor. Böylece davetlilerinize ne sunacağınızı önceden deneyimlemiş oluyorsunuz.

Otopark: Yalova’daki düğün yerlerinin çoğunda otopark bulunuyor. Bazılarında vale hizmeti de var. Davetlilerinizin park sorunu yaşamaması için bu önemli bir detay.

Ekstra Hizmetler: Havai fişek gösterisi, dans şovu gibi ekstra hizmetleriniz için de mekanlara talep geçebiliyorsunuz. Anlaşmalı oldukları firmaları size yönlendiriyorlar.

Yalova Davet Alanlarının Menüleri

Yalova’daki mekanlarla görüşmeye gidildiğinde; kokteyl, kokteyl prolange, yemekli ve açık büfe gibi birçok menü seçeneği sunuyorlar. Bütçenize göre bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Kokteyl menülerde; cips, kuruyemiş, peynir, kanepe, söğüş sebze gibi lezzetler sunuluyor. Ayrıca yanında tercihinize göre sınırsız alkollü veya alkolsüz içecek de oluyor.

Kokteyl menüyle doymayacaklarını düşünüyorsanız, sizde kokteyl prolange menüyü öneriyoruz. Bu menüde, atıştırmalıklara göre daha karın doyurucu olan soslu tavuk parçaları, mini köfte, şiş kebap ve pizza gibi yemekler sunuluyor.

Yalova’da yemekli düğün yapmak isteyen çiftler için ise birçok alternatif mevcut. Yemekli menülerde; başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek, tatlı ve içecek bulunuyor. Bu menülerdeki ara sıcaklarda değişiklik yapabiliyorsunuz. Ana yemek olarak da kırmızı, beyaz et veya deniz mahsulü tercih edilebiliyor.

Yalova davet mekanlarının çoğunda vejetaryen, vegan, diyabet ve çocuk menüsü gibi özel seçenekler de yapılabiliyor. Bunun için mekan yetkilileriyle önceden görüşmeniz gerekiyor.

Yalova Kulüp ve Davet Alanlarının Fiyatları

Yalova’daki kulüpler ve davet alanlarında düğün yapmak isteyen çiftler, kişi başı fiyatlarla karşılaşıyorlar. Mekanlar, seçilen menüye göre çiftlere kişi başı rakam sunuyor. Bu kişi başı fiyatları davetli sayınızla çarparak ödemeniz gereken toplam tutara ulaşıyorsunuz.

Yalova’da düğün fiyatlarını etkileyen en büyük faktör kapasite! O nedenle bir mekanla anlaşmadan önce mutlaka davetli sayınızı çıkarmalısınız. Yemekli düğün yapacaksanız, davetlilerinizin katılıp katılmayacağını mutlaka öğrenmelisiniz. Sonuçta gelmeyecek davetlileriniz için ödeme yapmak istemezsiniz.

Fiyatları etkileyen bir diğer faktör de mevsim! Yalova’da düğünlerin çoğu yaz ve ilkbahar döneminde yapılıyor. O nedenle mekanlar, kışın organizasyonların çoğalması için çiftlere indirimli fiyatlar sunuyor.

Düğününüz hafta içi mi olacak yoksa hafta sonu mu? Hafta içi yapılan düğünlerin çok daha uygun fiyatlı olduğunu bilmenizde fayda var.

Yalova kulüp ve davet alanlarından beğendiğiniz yerler olursa, en kısa sürede iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. İstediğiniz tarih dolmadan, mekanlarla anlaşmanız çok önemli. Ayrıca düğün mekanlarının sayfalarından ücretsiz olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Yalova Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular