Eda Makeup Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Eda Makeup Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Eda Makeup Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eda Makeup Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eda Makeup Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Eda Makeup Studio Hakkında

Profesyonel saç ve makyaj uygulamamızla düğün günü ışıl ışıl parlayabileceksiniz. Eda Makeup Studio olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, düğün günü saç ve makyajınızla uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz. Kadınların güzelliklerine güzellik katan işlemlerimizle Yalova profesyonel makyaj veren ve gelin adaylarının tercih ettiği adresiz. Her sene değişen trendlere uygun olarak makyaj stillerinde değişiklik yapıyoruz. Tecrübemizi meslektaşlarımızla paylaşmak üzere dönem dönem makyaj dersleri de veriyoruz.

Baştan aşağı uyum içerisinde görünmeniz için size en çok yakışan saç modelini birlikte belirliyoruz. Gelinliğinizin tarzına ve yaka modeline, düğün konsept ve mevsimine, yüz hatlarınıza ve saç uzunluğunuza uygun olarak modelleri sizinle paylaşıyoruz. Katalogdan beğeneceğiniz saç modeline kendi yorumumuzu katarak aynısını saçınıza uygulayabiliyoruz. Yapım aşaması bittikten sonra tercih ettiğiniz duvak, saç aksesuarını sabitliyor ve gün boyu bozulmayan bir saça sahip olmanızı sağlıyoruz.

Makyaj uygulamamızda kullandığımız ürünlerin kalitesine ve kalıcılığına özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasını size gösteriyor, beğenmediğiniz kısımları değiştirebiliyoruz. Ten renginize en uygun fondöten rengimizi belirliyor, kontür işlemiyle yüz hatlarını belirginleştiriyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkaran tonlarda far rengimizi belirliyoruz. Makyaj sabitleyici kullanarak, gün sonuna kadar saç ve makyajınızla ilgili hiçbir sorun yaşamayacak, aynı tazeliği hissedebileceksiniz.

Kaşlar yüzdeki ifadeyi mimiğimizi belirler. Belli bir süre sonra seyrelen ya da yanlış işlen uygulanması durumunda dökülen kaşlar için de bir çözümümüz var. Microblading uygulamamızla yüz şeklinize yakışan kaşlara sahip olabileceksiniz. Ayrıca kimsenin anlamayacağı ölçüde doğal görünümlü ipek kirpik uygulaması da gerçekleştiriyoruz.

Düğün öncesi belirlediğiniz bir günde makyaj ve saçınızın ücretsiz olarak provasını yapıyoruz. Siz de hayatınızın en özel gününde kusursuz bir görünüme kavuşmak istiyorsunuz Eda Makeup Studio olarak hizmetinizdeyiz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Rüstempaia Mahallesi Fatih Caddesi Gürer Apt Kat:1 Daire:20 Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eda Makeup Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.