Palm Garden
Merkez
17 saatte cevap verir

Deniz kenarındaKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminGelin yolu süslemesiAlkol servisi yokNişan süslemesiNişan tepsisi

50 - 1000 Kişi
505
400 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Söz ve Nişan Mekanları

Yalova’daki çiftlerin özellikle son dönemlerde söz ve nişan organizasyonları için mekan arayışında olduğunu görüyoruz. Eve davetlileri sığdırmaya çalışmak, hazırlıklar esnasında yorulmak, uzun süren temizlik saatleri nedeniyle mekanda nişan yapmak çok daha cazip geliyor. Ayrıca evde yapılan organizasyonla mekanda yapılanlar arasında da çok bir maliyet farkı olmuyor.

Yalova’da söz ve nişan yapabileceğiniz birçok butik mekan bulunuyor. Bu mekanlar; kafeler, restoranlar, oteller gibi seçeneklerden oluşuyor.

Mekanların davetli kapasiteleri ortalama 100-200 kişiden oluşuyor. Bu da nişan organizasyonları için yeterli oluyor.

Yalovalı çiftlerin bazıları yemekli organizasyon yapmayı tercih ederken bazıları sadece atıştırmalıkların sunulduğu nişan törenleri yapıyorlar. Salonlar da bu taleplere uygun olacak şekilde menüler oluşturuyor.

Yalova, denize kıyısı olan bir şehir. Bu nedenle sahil tarafında yer alan nişan mekanlarıyla anlaşırsanız, çok güzel bir deniz manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Özellikle boydan boya camla kaplı olan mekanlarda bu manzara daha da ilgi çekici hale geliyor.

Yalova nişan mekanlarının açık ve kapalı alanları bulunuyor. Bazılarında bulunan açılır kapanır tavan sayesinde hem açık hem de kapalı ortamı aynı anda sunabiliyorlar. Dilerseniz, bahçesinde söz/nişan organizasyonu yapabileceğiniz mekanlar bulmanız da mümkün.

Mekanları keşfetmek için tek tek gezmenize gerek yok. Sayfamızda yer alan nişan mekanı sayfalarını inceleyebilir, hizmetlerine göz atabilir ve dilerseniz kısa bir sürede istediğiniz kadar mekandan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yalova Söz Nişan Mekanlarının Süslemeleri

Söz ve nişan mekanlarında en çok önemsenmesi gereken konuların başında süslemeler geliyor. Son dönemlerde paylaşılan nişan fotoğraflarına bakarsanız, özellikle nişan masası süslemesinin ön planda olduğunu görebilirsiniz.

Yalova nişan mekanlarıyla anlaştığınızda, size özel bir masa oluşturabiliyorlar. Bu nişan masasının konseptini mekan yetkilileriyle en ince detayına kadar konuşmalısınız. Nişan masalarına; çiçekler, pasta, makaronlar, kekler, isimlikler koyuluyor. Bu masanın arkasına da konseptinize uygun olacak şekilde fon hazırlanıyor. Çift, tüm fotoğraflarını bu masanın arkasına geçerek, fonun ön tarafında durarak çektiriyor.

Mekanların büyük bir kısmı, söz/nişan tepsisinin süslenmesi konusunda da hizmet veriyorlar. Süslemelerinize uygun olacak şekilde, aksesuarlarla donatarak nişan tepsilerini hazırlıyorlar. Yüzükleri de yükselticilerin üzerine koyuyorlar. Hatta kurdelenin kesileceği makas bile süslenebiliyor.

Yalova nişan salonlarında, davetlilerinizin oturacağı masa ve sandalyeler de büyük bir özenle hazırlanıyor. Yemekli bir organizasyon yapacaksanız, konsepte uygun suplalar ve servis takımlarıyla masalar hareketlendiriliyor. Çiçek, şamdan ve mum gibi aksesuarlarla daha da şık hale getiriliyor.

Söz veya nişan organizasyonunuzu açık alanda yapacaksanız, süslemeler farklılaşabiliyor. Özellikle yeşil alanlarda yapılan organizasyonlar için ışıklandırmalar, gelin yolları, anı köşeleri gibi detaylar devreye giriyor.

Bohem, rustik gibi popüler olan konseptleri de nişan mekanınızda uygulayabilirsiniz. Bu konseptleri kendi ekipleriyle oluşturan Yalova mekanları bulunuyor. Yapmıyorlarsa da dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmayı deneyebilirsiniz.

Mekanda Nişan Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yalova nişan mekanlarıyla görüşmeye başladınız diyelim. Öncelikle davetli sayınızı belirlemeli ve kapasitesi bu sayıya uygun olan mekanlarla görüşmelisiniz.

Nişanınızı davetlilerinizin uygun olacağı bir günde yapmaya özen göstermelisiniz. Tarih belirledikten sonra Yalova söz ve nişan mekanlarının uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Mekanın anlaşmalı fotoğraf ekibi olup olmadığını sormalısınız. Çünkü bu güzel anları ölümsüzleştirmek şart! Eğer mekanın fotoğrafçıları hoşunuza gitmezse, kendi ekibinizle çalışmanıza müsaade edebilirler mi diye sorabilirsiniz.

Seçeceğiniz nişan mekanının konseptine uygun olacak bir nişanlık ve takım elbise tercih etmelisiniz. Aynı şekilde aksesuarlarınız ve ayakkabılarınız için de bu durum geçerli. Mesela yeşil alanda organizasyon yapacaksanız, çok ince topukları olan bir ayakkabıyla yürümeniz zorlaşabilir.

Söz/nişan tarihinizi belirledikten sonra Yalova’daki mekanlarla hemen görüşmeye başlamalısınız. Çünkü istediğiniz tarihte uygun olup olmadıklarını öğrenmeniz, planlama yapmanız açısından daha iyi olur.

Nişan giriş ve ilk dans şarkınızı mutlaka sizin belirlemenizi öneriyoruz. Müstakbel eşinizle ortak seçeceğiniz bu şarkılar, heyecanınızı atmanıza da yardımcı olacak. Organizasyonda DJ ile çalışacaksanız, nişan tarihinden önce görüşüp repertuarını öğrenmenizde fayda var. Sevmediğiniz tarzda müzikleri listeden çıkarmalarını isteyebilirsiniz.

Anlaşacağınız Yalova nişan mekanının ferah olmasına özen göstermelisiniz. Sonuçta kalabalık olarak hareket halinde olacaksınız ve dans edeceksiniz. Ne kadar yüksek tavanlı ve geniş bir salonda olursanız, o kadar iyi!

Yalova Nişan ve Söz Mekanlarının Fiyatları

Yalova’da söz ve nişan yapacak çiftler mekanlarla görüştüğünde, karşılarına farklı fiyatlandırmalar çıkıyor. Aslında rakamlar, çiftlerin hangi hizmetleri istediğine göre şekilleniyor.

Bazı yerler, sadece salon kiralama hizmeti veriyor. Organizasyonundan süslemesine her detayı siz hallediyorsunuz veya dışarıdan bir firma ile anlaşıyorsunuz.

Yalova nişan mekanlarının büyük kısmında ise baştan sona organizasyon düzenleniyor. Öncelikle yemekli mi yoksa yemeksiz bir organizasyon mu istediğinize karar veriyorsunuz. Eğer yemekli menü talebinde bulunuyorsanız, seçtiğiniz lezzetlere göre size kişi başı fiyat veriyorlar. Davetli sayınızla bu kişi başı fiyatı çarparak, toplam tutarı ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Firmaların bazılarında standart paket olurken, bazıları seçeceğiniz hizmetlere göre rakam çıkarıyor. O nedenle mekanla anlaşmadan önce sundukları fiyata nelerin dahil olduğunu sormalısınız. Mesela nişan masası süslemesi için sizden ayrıca bir ödeme yapmanızı isteyebilirler.

Yalova nişan ve söz mekanlarını devamlı olarak takip ederseniz, dönem dönem sundukları indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Size en uygun nişan salonunu seçmek için mekan sayfalarındaki fotoğrafları inceleyebilir ve beğendiklerinizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Söz ve Nişan Mekanları

Tüm Şehirler Söz ve Nişan Mekanları

  • Yalova Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Termal 0 0 TL 0 TL
    Çınarcık 0 0 TL 0 TL
    Merkez 550 650 TL 357.500 TL