Marine View Hotel
5,0
(4 Yorum)
Altınova

Deniz kenarındaYüksek tavanDünya mutfağıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalkon / Teras alanı

200 - 600 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 500 Kişi
1.000 - 1.500 TL
Çiftlikköy
Mertur Otel
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
1.000 - 1.500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Otel Düğünleri

Yalova otel düğünleri mekanları çeşitli hizmetler ile çiftlere hizmet vermektedir. Çok geniş bir konsept yelpazesinde ve farklı kapasitelerde davetli gruplarına organizasyon paketleri sunan oteller, Yalova’da bulunmaktadır. Her düğün sezonu Yalova otel düğünleri mekanlarında çiftlere balkon, teras, kır düğünü gibi birçok farklı özellik ve konsepti içeren düğün alanları sunulabilmektedir.

Her çifte hitap edebilecek bütçe dostu otel düğünleri Yalova’da yapılabilir! Cebinizi yormayacak düğün paketlerine pek çok kaliteli hizmet de dahildir. Ayrıca Yalova otel düğünleri mekanları, pratik çözümleri ve uzman ekipleri sayesinde çiftleri memnun etmektedirler. Her türlü organizasyon tipine, mevsime ve davetli sayısına uygun bir otel Yalova’da var!

Hizmetleri ile Yalova Otel Düğünleri

Düğün gecenizde çok çeşitli hizmetler alabileceksiniz. Özel araçları ile düğün yerine gelecek olan davetlileriniz için vale ve otopark hizmeti sunan Yalova otel düğünleri mekanları sizin için çok uygun olacaktır. Düğün yerine gelen konuklarınıza yardımcı olacak karşılama hostesleri de işlerinizi kolaylaştıracak. Uzun davetli listelerinde size destek olmaya hazır karşılama ekipleri hizmeti Yalova’da düğün paketlerine dahildir.

Yalova otel düğünleri mekanları tarafından verilen hizmetler arasında seremoni alanları ve süslemeleri de bulunmaktadır. Pasta kesimi, düğünden önce nikah ve düğün sırasında takı merasimi gibi etkinlikleri rahatlıkla yapabilmeniz için seremoni alanlarını kullanabilirsiniz. Yalova otellerinin dekorasyon alanında uzman çalışanları tarafından trendler ve sizin zevkiniz göz önüne alınarak bu seremoni alanları süslenebilirler.

Hizmetlerin arasında yer alabilen gelin damat odaları ile Yalova otelleri çok rahat ettirebilir. Bütçe dostu pek çok Yalova otel düğünleri mekanlarında gelin damat odaları düğün paketine dahildir. Bu odalarda hazırlanıp dinlenebilirsiniz. Havalandırmasında ve isterseniz yemek servisi imkanı olabileceğine emin olabilmek adına gelin damat odanızı düğünden önce kontrol edebileceğinizi de hatırlatalım.

Otel düğünleri Yalova’da ses ve ışık sistemlerini profesyonellere emanet ediyor. Girişinizde bir ışık ve sis şovu yapabilir, yüksek kaliteli akustik ses sistemleri eşliğinde istediğiniz şarkılarla eğlenebilirsiniz. Ekstra olarak size dans ekipleri ve hatta orkestra size eşlik edebilir. Bu hizmetler için Yalova otel düğünleri mekanlarıyla anlaşmanız aradığınız hizmetleri ayağınıza getirecektir!

Yalova Otel Düğünleri Fiyatları

Yalova otel düğünleri fiyatları her bütçeye uygun olabilecek bir yelpazeye sahip. Her mahallede farklı fiyat yelpazesinde olabilen sahip oteller ile karşılaşmanız, bütçenize en uygun olan seçimi yapabilmenizi sağlıyor. Yalova otellerinin fiyatları, düğününüzün tarihine göre de değişiklik gösteriyor. Ayrıca hatırlatalım ki Yalova otellerinin sunduğu fiyatlar talep yoğunluğuna göre de değişebilmektedir.

Yalova otellerinde bütçenize en uygun gün ve mevsimi seçmeniz önemli. Ek olarak birçok Yalova otel düğünleri mekanları, yemekli ve yemeksiz kutlamalara özel fiyatlandırma sistemi oluşturuyor. Yemekli düğünlerde fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor ve bu fiyatı davetli sayınız ile çarparak ödeyeceğiniz net tutar belli oluyor. Yemeksiz düğünlerde standart ikramlı paket fiyatı sunuyorlar.

Yalova Otel Düğünleri Mekanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yalova’da otelde düğün yapmak isteyenlerin ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan biri düğün yerinin fiziksel koşulları. Eğer kapalı alanda düğün yapmak istiyorsanız, araştırırken mekanın havadar olduğuna emin olabilirsiniz. Ferah bir düğün alanı için ise mekanın havalandırmasının kalitesi ve aydınlık oluşu önemlidir. Görüş açısını kapatabilecek kolonların konumuna da dikkat edebilirsiniz.

Açık hava düğününü Yalova otellerinde yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktalardan biri ise olumsuz hava şartlarına karşı uyum sağlayabilecek bir alan olup olmamasıdır. Yalova otel düğünleri mekanlarında havuz başı ya da teras düğünü yapmak isteyen çiftler, düğün yerlerine açılır kapanır tavan ve ek iç alanlar olup olmadığını sorarak bilgi alabilirler.

Ayrıca hatırlatalım ki düğün oteli aranırken mekanın konumu da net olarak öğrenilmelidir. Yalova’nın hangi semtinde düğün yapmak konum olarak siz ve davetlileriniz için en ulaşılabilir olacaksa ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Yalova otel düğünleri mekanları arasında pek çok bütçe dostu düğün alanı bulunmaktadır ve aralarından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Neden Yalova’da Dünyaevine Girilmeli?

Hem açık hem de kapalı alan özelliği gösteren Yalova otel düğünleri mekanlarında dilediğiniz zaman organizasyon planlayabilme avantajına sahipsiniz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar, konuklarınıza ferah ve estetik bir davet alanı sunuyor. Bunun yanında açılır-kapanır tavana sahip olan mekanlar davet boyunca havadar bir ortamda eğlenmenizi sağlayarak Yalova otel düğünleri mekanlarının farkını ortaya koyuyor.

Özellikle yaz ve bahar aylarında otel düğünleri Yalova’da tercih edilmektedir. Yemyeşil bahçelerde unutulmaz bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hatırlatalım ki aldıkları önlemler ve hizmetleri ile her mevsim çok uygun otel düğünleri Yalova’da yapılabilir. Kapalı bir salonda açık hava ferahlığı arıyorsanız, Yalova şehrinde otellerde açılır kapanır tavan ve balkon opsiyonu sunabiliyor.

Size hem hazırlık döneminde hem de tören gününde yardımcı olacak profesyonel organizasyon sorumluları sayesinde Yalova otel düğünleri mekanları çok memnun edeceklerdir. Her anınızda kaliteli hizmet alabileceğiniz düğün alanlarına Yalova’da ulaşabilirsiniz. Şimdi siteden hemen bu Yalova otel düğünleri mekanlarına filtreler ile arayıp, ulaşarak, ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

 • Yalova Oteller Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Merkez 300 600 TL 180.000 TL
  Altınova 350 450 TL 157.500 TL
  Armutlu 100 200 TL 20.000 TL
  Termal 150 700 TL 105.000 TL
  Çiftlikköy 350 400 TL 140.000 TL