Yalova Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yalova kır düğünü mekanlarını incele, hizmetlerine bak, fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Çapa Cafe Kır Düğünü

Çiftlikköy

Çapa Cafe Kır Düğünü

Şehrin tam orta yerinde, müthiş doğa ve deniz manzarası eşliğinde düğün yapmak ister misiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise bu isteğinizi yerine getirmek için bütün olanaklarımızı seferber...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

10 yorum

31
1
İncele
Esnek sözleşme Sporium Alança

Merkez

Sporium Alança

2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek kendini sürekli geliştiren bir yapıya sahip. Kurulduğu günden bu yana evlenecek olan çiftlerin tercihi...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4

Yorum

%10 indirim
4
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları


Yalova Kır Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Merkez 552 34 TL 18.768 TL
Termal 470 18 TL 8.460 TL
Çınarcık 125 10 TL 1.250 TL
Çiftlikköy 475 30 TL 14.250 TL
Altınova 400 50 TL 20.000 TL

Yalova Kır Düğünü Mekanları

Yalova’nın kendine hayran bırakan bir doğası var. E şehirde bu kadar çok yeşil alan varken, kır düğünü yapma fikri çiftlerin kulağına çok hoş geliyor.

Yalova’nın hemen hemen her ilçesinde kır düğünü mekanı bulunuyor. Ancak özellikle şehrin merkezinde çok sayıda bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yalova kır düğünü mekanlarının kapasitesi 100 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Yani az kişinin davet edileceği organizasyonlar için de kalabalık düğünler için de kır alanı bulabilmek mümkün.

Kır düğünü mekanlarının birçoğunda açık alanın yanı sıra kapalı bir balo salonu da bulunuyor. Böylece yağmur yağışı gibi bir aksilik yaşandığı takdirde, organizasyonu kapalı alana taşıyabiliyorlar. Bu da özellikle bahar döneminde düğün yapacak çiftler için büyük avantaj.

Yalova’da yeşille maviyi bir arada görmek isteyen çiftlere özel kır düğünü mekanları da bulunuyor. Sahilde yer alan kır düğünü mekanları, davetlilere müthiş bir deniz ve gün batımı manzarası sunuyor. Hatta bazılarında dilerseniz kumsal alanını bile değerlendirebiliyorsunuz.

Havuz başında düğün yapmak isteyen Yalovalı çiftler de unutulmamış! Hem yeşil alanda hem de havuzun etrafında bir oturma düzeni oluşturmuş mekanlar mevcut. Bu yerleri de inceleyebilirsiniz.

Yalova’da kır düğünü mekanında organizasyon yapmanın birçok avantajı var. Bunlardan biri, düğün fotoğraf çekiminiz için başka bir alan aramaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kuaförden sonra fotoğraf çekim alanına giden çiftler, sonrasında düğün mekanına yetişmeye çalışırken stres yaşayabiliyor. Eğer siz fotoğraflarınızı da düğün mekanınızda çektirirseniz, bu sorun ortadan kalkmış olacak.

Yalova Kır Düğünü Mekanlarının Hizmetleri

Yemek Servisi: Yalova kır düğünü mekanlarının çoğunda kendilerine ait mutfakları ve aşçıları oluyor. Bir kısmı ise dışarıdan bir catering firmasıyla çalışıyor. Davetlilere kokteyl ve yemekli menüler sunuyorlar. Hazır menülerden birini seçebileceğiniz gibi size özel menü oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz.

Organizasyon: Kır düğünü mekanlarının anlaşmalı oldukları organizasyon firmalarıyla çalışabiliyorsunuz. İstediğiniz özel hizmetler varsa organizasyon ekibi size yardımcı olabiliyor.

Süsleme: Bir kır düğününü gösteren en önemli unsur, kesinlikle mekan süslemeleri! Masalardan sandalyelere, gelin yolundan taklara kadar birçok detayın süslemesinin büyük bir özenle yapılması gerekiyor. İşte bunun için de mekanı yetkililere teslim edebiliyorsunuz.

Fotoğraf / Video: Yalova kır düğünü mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğününüzü başından sonuna kadar kaydediyor ve fotoğraflıyorlar.

DJ / Orkestra: Düğünün en eğlenceli anlarının dans edilen kısımlar olduğu konusunda hemfikiriz diye düşünüyoruz. İşte bu anları daha da unutulmaz kılmak için müzik ekibinin başarılı olması şart. Kır düğünü mekanıyla anlaşmadan önce size müzik için alternatifler sunup sunmadıklarını öğrenin. Müzik tarzınıza uygun bir seçenek varsa, mekanla anlaşabilirsiniz.

After Parti: Kır düğünü mekanları, açık alan olduğundan müzik konusunda bir saat kısıtlamasıyla karşılaşmanız mümkün. Yani saat 00:00 olmadan müziği sona erdirmeleri gerekebilir. İşte bu durumlar için birçok Yalova kır düğünü mekanının after parti alanı bulunuyor. Bu alanlarda gecenin geç saatlerine kadar DJ eşliğinde eğlenebiliyorsunuz.

Nikah Seremonisi: Yalova’daki kır düğünü mekanlarında, yeşil alanların bir bölümü nikah seremonisi için düzenlenebiliyor. Eğer yetkililere talepte bulunursanız, düğünden önce bu alanda nikah kıyıp, sonrasında organizasyona geçebiliyorsunuz. Hatta deniz kenarında olan mekanların bazılarında kumsalda bile nikah kıyma imkanınız bulunuyor.

Otopark: Düğününüze özel aracıyla gelecek davetlilerin park sorunu yaşamaması için mekanın otoparkının bulunması şart olabiliyor. Yalova kır düğünü mekanlarının neredeyse hepsinde kendilerine ait bir otopark bulunuyor.

Yalova’da Kır Düğünü Mekanı Süslemeleri

Kır düğünlerinin en önemli unsurlarından birinin süslemeler olduğundan bahsetmiştik. Bunların temelinde sandalye ve masa süslemeleri yer alıyor. Yalova kır düğünü mekanlarındaki sandalyeler; tüllerle, kumaş giydirmelerle ve kurdelelerle süsleniyor. Masaların üzerini ise çiçekler, suplalar, kütükler ve şık servis takımları donatıyor.

Bir kır düğünü mekanını farklılaştırmanın birçok yolu var. Mesela anı köşeleri bu yöntemlerden biri. Sizin ve müstakbel eşinizin bu zamana kadar çektirdiğiniz romantik fotoğrafların sergilendiği keyifli bir köşe oluşturabiliyorlar.

Davetlilerinizin sosyal medyaya yükleyeceği fotoğrafları düşünmeniz de gerekebilir. Onlar için de mekanda fotoğraf köşeleri oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Renkli bir fonun üzerinde isimleriniz yazar ve davetlileriniz bu fonun önünde fotoğraf çektirir.

Yalova kır düğünü mekanlarında birbirinden lezzetli meyvelerin, içeceklerin, shotların bulunduğu sunum masaları hazırlayabiliyorlar. Davetlileriniz, masalarına getirilen ikramlıkların yanı sıra bu lezzetlerden de tadabiliyor.

Davetlilerin arasına ilk çıkışınız esnasında, yolunuzun iki tarafında da çiçekler olması hoşunuza gitmez mi? Yalova kır düğünü mekanlarıyla anlaştığınızda, sizin için süslenmiş bir gelin yolu hazırlayabiliyorlar.

Yalova Kır Düğünü Fiyatları

Yalova’da kır düğünü yapacaksanız, fiyatlandırmaların kişi başı rakam üzerinden yapıldığını bilmenizde fayda var. Mekanla anlaşmadan önce seçeceğiniz menüye göre size bir kişi başı fiyat veriliyor. Bu fiyatı kişi sayınızla çarparak toplam rakamı ortaya çıkarıyorsunuz. Bu nedenle davetli listenizi çıkarmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Yalova kır düğünü mekanlarında hafta içi organizasyonları için indirimli fiyatlar talep edilebiliyor. Çünkü çiftler, çoğunlukla hafta sonu düğün yapmayı tercih ediyor ve bu günlerde talep çok oluyor.

Kır düğünü mekanlarının süslemeleri de fiyatları etkiliyor. Mesela özellikle kullanılmasını istediğiniz bir çiçek varsa, bu çiçeğin türüne ve yerli/ithal olmasına göre size fiyat çıkarabiliyorlar. O nedenle ilk önce standart süslemelerini öğrenmeli, sonrasında eklemek istediğiniz detayları belirtmelisiniz.

Yalova’daki kır düğünü mekanlarının sayfalarından fotoğraflarına ve hizmetlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz mekanlar olursa sayfalarına girip ücretsiz fiyat teklifi almayı da unutmayın.