Tepe Park Garden
5,0
(1 Yorum)
Merkez
Yalova’da açık hava düğünü yapmayı planlıyorsanız Tepe Park Garden size yardımcı olabilir. Yalova kır düğün salonları arasında hizmet veren Tepe Park açık ve kapalı davet alanlarıyla çiftlere arzu...
50 - 650 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Altan Kültür Merkezi, doğayla iç içe yemyeşil bahçesi ve modern tasarımıyla ihtişam ve zarafeti bir araya getiren salonunda benzersiz düğünlerin şüphesiz ilk adresi oluyor. 2013 yılında faaliyete...
200 - 1500 Kişi
700 600 TL
İncele
2012 yılından beri Yalova’da hizmet veren mekanımızda kır düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Altınova kır düğünü mekanları arasında yer alan Bafeus Restorant misafir ağırlama alanında deneyim...
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Pylai Concept
5,0
(18 Yorum)
2. yıl
Çiftlikköy
Yalova kır düğünü mekanları arasında yer alan Pylai Concept, doğanın tüm güzellikleriyle kucaklaşacağınız, hayalinizdeki kır düğününü gerçeğe dönüştürmek için burada. Yıllardır sizlerle birlikte...
250 - 850 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
Çınarcık
Cemos Köy
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
200 - 2500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
1.500 - 2.000 TL
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Kır Düğünü Mekanları

Yalova’nın kendine hayran bırakan bir doğası var. E şehirde bu kadar çok yeşil alan varken, kır düğünü yapma fikri çiftlerin kulağına çok hoş geliyor.

Yalova’nın hemen hemen her ilçesinde kır düğünü mekanı bulunuyor. Ancak özellikle şehrin merkezinde çok sayıda bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yalova kır düğünü mekanlarının kapasitesi 100 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Yani az kişinin davet edileceği organizasyonlar için de kalabalık düğünler için de kır alanı bulabilmek mümkün.

Kır düğünü mekanlarının birçoğunda açık alanın yanı sıra kapalı bir balo salonu da bulunuyor. Böylece yağmur yağışı gibi bir aksilik yaşandığı takdirde, organizasyonu kapalı alana taşıyabiliyorlar. Bu da özellikle bahar döneminde düğün yapacak çiftler için büyük avantaj.

Yalova’da yeşille maviyi bir arada görmek isteyen çiftlere özel kır düğünü mekanları da bulunuyor. Sahilde yer alan kır düğünü mekanları, davetlilere müthiş bir deniz ve gün batımı manzarası sunuyor. Hatta bazılarında dilerseniz kumsal alanını bile değerlendirebiliyorsunuz.

Havuz başında düğün yapmak isteyen Yalovalı çiftler de unutulmamış! Hem yeşil alanda hem de havuzun etrafında bir oturma düzeni oluşturmuş mekanlar mevcut. Bu yerleri de inceleyebilirsiniz.

Yalova’da kır düğünü mekanında organizasyon yapmanın birçok avantajı var. Bunlardan biri, düğün fotoğraf çekiminiz için başka bir alan aramaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kuaförden sonra fotoğraf çekim alanına giden çiftler, sonrasında düğün mekanına yetişmeye çalışırken stres yaşayabiliyor. Eğer siz fotoğraflarınızı da düğün mekanınızda çektirirseniz, bu sorun ortadan kalkmış olacak.

Yalova Kır Düğünü Mekanlarının Hizmetleri

Yemek Servisi: Yalova kır düğünü mekanlarının çoğunda kendilerine ait mutfakları ve aşçıları oluyor. Bir kısmı ise dışarıdan bir catering firmasıyla çalışıyor. Davetlilere kokteyl ve yemekli menüler sunuyorlar. Hazır menülerden birini seçebileceğiniz gibi size özel menü oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz.

Organizasyon: Kır düğünü mekanlarının anlaşmalı oldukları organizasyon firmalarıyla çalışabiliyorsunuz. İstediğiniz özel hizmetler varsa organizasyon ekibi size yardımcı olabiliyor.

Süsleme: Bir kır düğününü gösteren en önemli unsur, kesinlikle mekan süslemeleri! Masalardan sandalyelere, gelin yolundan taklara kadar birçok detayın süslemesinin büyük bir özenle yapılması gerekiyor. İşte bunun için de mekanı yetkililere teslim edebiliyorsunuz.

Fotoğraf / Video: Yalova kır düğünü mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğününüzü başından sonuna kadar kaydediyor ve fotoğraflıyorlar.

DJ / Orkestra: Düğünün en eğlenceli anlarının dans edilen kısımlar olduğu konusunda hemfikiriz diye düşünüyoruz. İşte bu anları daha da unutulmaz kılmak için müzik ekibinin başarılı olması şart. Kır düğünü mekanıyla anlaşmadan önce size müzik için alternatifler sunup sunmadıklarını öğrenin. Müzik tarzınıza uygun bir seçenek varsa, mekanla anlaşabilirsiniz.

After Parti: Kır düğünü mekanları, açık alan olduğundan müzik konusunda bir saat kısıtlamasıyla karşılaşmanız mümkün. Yani saat 00:00 olmadan müziği sona erdirmeleri gerekebilir. İşte bu durumlar için birçok Yalova kır düğünü mekanının after parti alanı bulunuyor. Bu alanlarda gecenin geç saatlerine kadar DJ eşliğinde eğlenebiliyorsunuz.

Nikah Seremonisi: Yalova’daki kır düğünü mekanlarında, yeşil alanların bir bölümü nikah seremonisi için düzenlenebiliyor. Eğer yetkililere talepte bulunursanız, düğünden önce bu alanda nikah kıyıp, sonrasında organizasyona geçebiliyorsunuz. Hatta deniz kenarında olan mekanların bazılarında kumsalda bile nikah kıyma imkanınız bulunuyor.

Otopark: Düğününüze özel aracıyla gelecek davetlilerin park sorunu yaşamaması için mekanın otoparkının bulunması şart olabiliyor. Yalova kır düğünü mekanlarının neredeyse hepsinde kendilerine ait bir otopark bulunuyor.

Yalova’da Kır Düğünü Mekanı Süslemeleri

Kır düğünlerinin en önemli unsurlarından birinin süslemeler olduğundan bahsetmiştik. Bunların temelinde sandalye ve masa süslemeleri yer alıyor. Yalova kır düğünü mekanlarındaki sandalyeler; tüllerle, kumaş giydirmelerle ve kurdelelerle süsleniyor. Masaların üzerini ise çiçekler, suplalar, kütükler ve şık servis takımları donatıyor.

Bir kır düğünü mekanını farklılaştırmanın birçok yolu var. Mesela anı köşeleri bu yöntemlerden biri. Sizin ve müstakbel eşinizin bu zamana kadar çektirdiğiniz romantik fotoğrafların sergilendiği keyifli bir köşe oluşturabiliyorlar.

Davetlilerinizin sosyal medyaya yükleyeceği fotoğrafları düşünmeniz de gerekebilir. Onlar için de mekanda fotoğraf köşeleri oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Renkli bir fonun üzerinde isimleriniz yazar ve davetlileriniz bu fonun önünde fotoğraf çektirir.

Yalova kır düğünü mekanlarında birbirinden lezzetli meyvelerin, içeceklerin, shotların bulunduğu sunum masaları hazırlayabiliyorlar. Davetlileriniz, masalarına getirilen ikramlıkların yanı sıra bu lezzetlerden de tadabiliyor.

Davetlilerin arasına ilk çıkışınız esnasında, yolunuzun iki tarafında da çiçekler olması hoşunuza gitmez mi? Yalova kır düğünü mekanlarıyla anlaştığınızda, sizin için süslenmiş bir gelin yolu hazırlayabiliyorlar.

Yalova Kır Düğünü Fiyatları

Yalova’da kır düğünü yapacaksanız, fiyatlandırmaların kişi başı rakam üzerinden yapıldığını bilmenizde fayda var. Mekanla anlaşmadan önce seçeceğiniz menüye göre size bir kişi başı fiyat veriliyor. Bu fiyatı kişi sayınızla çarparak toplam rakamı ortaya çıkarıyorsunuz. Bu nedenle davetli listenizi çıkarmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Yalova kır düğünü mekanlarında hafta içi organizasyonları için indirimli fiyatlar talep edilebiliyor. Çünkü çiftler, çoğunlukla hafta sonu düğün yapmayı tercih ediyor ve bu günlerde talep çok oluyor.

Kır düğünü mekanlarının süslemeleri de fiyatları etkiliyor. Mesela özellikle kullanılmasını istediğiniz bir çiçek varsa, bu çiçeğin türüne ve yerli/ithal olmasına göre size fiyat çıkarabiliyorlar. O nedenle ilk önce standart süslemelerini öğrenmeli, sonrasında eklemek istediğiniz detayları belirtmelisiniz.

Yalova’daki kır düğünü mekanlarının sayfalarından fotoğraflarına ve hizmetlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz mekanlar olursa sayfalarına girip ücretsiz fiyat teklifi almayı da unutmayın.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Yalova Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular