Kuaför Süleyman

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Çerkezköy, Tekirdağ

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet Türü Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Kuaför Süleyman
9

Çerkezköy

Kuaför Süleyman

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Çerkezköy

Uğur Saç Tasarım

Loca Kuaför
11

Çorlu

Loca Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Kuaför Süleyman olarak en özel günlerinizde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Mutluluğa adım atacağınız ilk adım olan düğününüzde profesyonel saç ve makyaj hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan salonumuzda ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümler geliştiriyor, kişiye özel saç tasarımları yapıyoruz. Çerkezköy kuaförleri arasında gelin adayları tarafından tercih edilen bir adresiz. Uzun yıllar boyunca güzellik sektöründe faaliyet gösteriyor, kadınların güzelliklerine güzellik katıyoruz.

Tek tip ve monoton saç modellerinden farklı olarak düğün, kına gecesi ve nişanınız için size özel modeller tasarlayabiliyoruz. Konseptinize, yüz şeklinize ve size en çok yakışan modele birlikte karar veriyor organizasyonunuzda her şeyle uyumunuzu sağlıyoruz.

Saçınızın modelini belirlerken bizim için gelinliğinizin yaka modeli ve stili de önem taşıyoruz. Örneğin; açık yaka bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz doğal su dalgalı, yarım topuz ve topuz saç modelini tercih edebilirsiniz. Eğer yakası kapalı bir gelinlik tercih ettiyseniz de gelinliğin modelini kapatmayan balo tipi topuz ve toplu saç modellerini öneriyoruz. Düğün mekân özelliğine göre de tasarımlarımızı yapıyor, açık alanda bir organizasyon gerçekleştirecekseniz rüzgârda bozulmayan saç modellerini sizinle buluşturuyoruz.

Düğününüzde sizi ışıl ışıl gösteren bir diğer işlemimizde makyaj! Saçınızı tamamlıyor ve sisi makyaj koltuğuna davet ediyoruz. Tarzınıza uygun olarak doğal ve parıltılı tonlarla göz makyajınızı yapıyor, ağırlıklı olarak da pastel tonlarını öneriyoruz. Salonumuzda saç ve makyaj hizmetimizin yanı sıra saç renklendirme ve manikür pedikür hizmeti de veriyoruz.

Kuaför Süleyman olarak kusursuz bir şekilde özel günlerine hazırlanmak isteyen tüm gelin adaylarını salonumuza davet ediyoruz. Siz de bize ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çerkezköy/TekirdağYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!