Tekirdağ Düğün Salonları

Tekirdağ düğün salonlarının listesi Düğün.com'da! Oturduğun yerden tüm düğün salonlarına göz atabilir, beğendiklerin ile fiyat teklifi formu doldurarak iletişime geçebilirsin.

3 Firma Listeleniyor

Süleymanpaşa

Serinoğulları Düğün Salonu

Serinoğulları Düğün Salonu

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

12

Çorlu

Mostarpark

Tekirdağ Mostarpark düğün salonları düğün ve çeşitli davetlerde geniş bir alan olarak size sunuluyor. Düğün, nişan, mezuniyet kutlaması ve çeşitli parti etkinlikleri düzenleyebilir ve burada...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

3.000'den fazla

Kapasite

44 3

Süleymanpaşa

Aydık Davet Salonu

1995 yılında faaliyete geçen düğün salonumuz; yöredeki birçok çiftin hayatlarını birleştirdiği o en mutlu anları olan düğün törenleri için seçtikleri mekan olmuştur.600 konuk kapasitesi...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

15 2 6

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle

Düğün Salonu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Çiftlere deneyimli çalışanlar, farklı özellikte mekan seçenekleri gibi pek çok imkan sunan düğün salonlarının fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık gösterebiliyor. Bu etkenlerin başında mekanın özellikleri gelir. Gelişmiş ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde hem kış hem de yaz ayları için ideal olan kapalı düğün salonları boyutlarına, kolonsuz salon gibi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Örneğin, 1000 kişilik ya da daha fazla misafir sayısı ile yapacağınız bir düğün için tercih edeceğiniz büyük bir salon ile yaklaşık 300 kişilik kapasiteye sahip olan küçük düğün salonu aynı fiyatlarda olmayacaktır. Salonlar genişledikçe fiyatları da ona göre artar. Kapasitenin yanı sıra açık düğün salonları genellikle, havuz başı, bahçe içi, teras; kapalı düğün salonları ise kolonsuz, açılır kapanır tavan ve yüksek tavanlı gibi özelliklere göre fiyat farklılıkları gösterebilir.

Düğün salonu fiyatlarını belirleyen bir diğer etken de mekanın size sunduğu paket içerikleridir. Düğün salonlarının sunduğu paketler genellikle atıştırmalıklar, sınırsız meşrubat, pasta, video çekimi, süsleme ve müzik gibi hizmetleri içerir. Mekanın sunduğu paketlere yemekli menü, alkol, drone çekimi, özel süslemeler gibi ek hizmetler dahil ederseniz bu düğün salonu fiyatının artmasına sebep olabilir.

Tekirdağ Nişan ve Düğün Salonları

Tekirdağ’da evlenmeyi planlıyorsanız tecrübeli ekiplere ve farklı mekan seçeneklerine sahip olan düğün salonlarını incelemelisiniz. Bu sayfa üzerinden şehrinizdeki nişan ve düğün salonlarıyla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Aradığınız niteliklerdeki salonları bulmanızda filtreleme sistemi size yardımcı olacaktır.