Çiçekçiler

Tekirdağ Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği Arasındaki Uyum Nasıl Olmalı?

Gelin buketi ve damat yaka çiçeği uyumunu yakalamak istiyorsanız, düğün çiçeğinizi tercih ettiğiniz çiçekçiden aynı aranjmanın minyatürünü yapmasını isteyebilirsiniz. Aynısı olmasa bile benzer bir damat yaka çiçeğinin de gelin buketinizle hoş bir uyum yakalayabileceğini unutmayın. Eğer damat yaka çiçeğini farklı bir çiçek firmasından temin etmek istiyorsanız, o zaman da mutlaka gelin el buketinizi yanınızda götürerek göstermenizi ya da fotoğrafını çekmenizi tavsiye ediyoruz.

Sukulent, biberiye ve tomurcuk güllerinin hem gelin el çiçeği hem de damat yaka çiçeği olarak sıklıkla kullanıldığını bilmenizde fayda var. Gelin buketi ve damat yaka çiçeğini seçerken mevsim çiçeklerini de göz önünde bulundurmayı da ihmal etmeyin. İşte bu konuda size yardımcı olacak “Hangi Mevsimde Hangi Düğün Çiçeği?” isimli makalemiz.

Gelin Buketinde Renk Seçimleri Nasıl Olmalı?

Gelin çiçeği için renk seçimi yaparken düğün renklerinizi ön planda tutmalısınız. Örneğin pembe tonlarda bir mekan süslemesi yapıldıysa ve masa süslemelerinde de pembe aranjman çiçekler kullanıldıysa tavsiyemiz sizin de bu aranjmana benzer tarzda gelin buketi yaptırmanız. Yaz düğünlerinde renkli, kış düğünlerinde ise tek renk buket tercihinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ’da gelin buketi yaptıracağınız çiçekçileri ararken profillerini incelemeyi ve beğendiğiniz çiçek firmalarından ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın! Ayrıca şehrinizdeki çiçekçi indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız sık sık indirim sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler