Tekirdağ Otel Düğünleri

Açık ve kapalı alanları ile, düğünlere ev sahipliği yapan tüm Tekirdağ otelleri Düğün.com'da! Hemen tıkla, fotoğraflarına ve sundukları hizmetlere göz at, tek tıkla fiyatlarını öğren!

Hediye
Wyndham Çerkezköy
20

Yemyeşil bahçesi ve havuz başı seçenekleriyle 5 yıldızlı otelde ayrıcalıklı bir düğün teklifinde bulunan Wyndham Çerkezköy, 2019 yılından beri hizmet veriyor. Şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta...

Kapasite
100-700 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL
Poyraz Resort
14
Poyraz Resort

Marmara Ereğlisi

Denize sıfır işletmemiz, güneşin en güzel anlarını davetinize buyur ediyor. Üstelik mekanımızda sadece düğün değil baby shower, sünnet düğünü, doğum günü partileri ve kurumsal etkinlikler gibi...

Kapasite
50-150 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Otelde Düğün Avantajları

Oteller, sizin ve konuklarınızın unutamayacağı masal gibi bir düğün yapabilmeniz için fırsatlar sunar. Örneğin Çorlu otelde düğün yapılabilen pek çok mekan, sahip oldukları büyük balo salonları, geniş katılımlı, rüya gibi bir düğüne ev sahipliği yapmanıza olanak sağlar. Böyle bir düğünde gösterişli, prenses kesim bir gelinlik giyip, uzun şapel tipi bir duvak takarsanız, mekana uygun kıyafet seçimi yapmış olursunuz. Otel düğünlerinin diğer bir avantajı, yaz-kış düğün yapma imkanı sunabiliyor olmalarıdır. Kışın kapalı mekan olarak balo salonlarını kullanabileceğiniz gibi, yazın havuz başında açık havada düğün yapma olanağı yakalarsınız. Ayrıca kimi otellerin açılır-kapanır tavana sahip terasları da düğün ya da kokteyller için uygun olabilir.

Oteller ayrıca size ve şehir dışından gelecek konuklarınıza konaklama imkanı da sunar. Bu sayede kalacağınız yere ulaşma derdi olmadan geceyi rahatça uzatabilir, eğlencenizi katlayabilirsiniz. Ayrıca gelin ve damat ile yakınları için düğün günü hazırlanma odaları da sunan oteller, o günü stressiz geçirebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız konforlu ortamı size sağlar. Böylece dilerseniz kuaför ve makyözünüzü de düğün mekanına çağırarak, düğün günü siz de hazırlanmak için direkt otele gidebilirsiniz. Böylece zamandan kazanmış olursunuz.

Tekirdağ Düğün Otelleri

Tekirdağ’da yazın ister deniz manzaralı, ister havuz başında düğün yapabileceğiniz otellerin yanı sıra, kışın geniş balo salonlarında davetlilerinizi ağırlayacağınız oteller de bulunmaktadır. Davet konusunda deneyimli kadrolara sahip, usta ahçıları olan ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmalarla anlaşmanız çok önemli. Bulunduğunuz sayfa, böyle firmalar ile sizi buluşturuyor. Tekirdağ otel düğün fiyatları hakkında araştırma yapmak isterseniz, şehrinizde bulunan firmaları kolayca listeleyerek, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Tekirdağ Oteller - Sıkça Sorulan Sorular