Havuz başındaSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıCanlı müzikBüyük gelin odasıGeniş otopark

100 - 1500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Süleymanpaşa Des'Otel

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Çorlu Hilton Garden Inn Çorlu

100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Hayrabolu Başol Otel

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Süleymanpaşa Hotel Grand Eren

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Marmaraereğlisi Keyf-i Mekan

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Şarköy Ganohora Butik Otel & Restaurant

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Çorlu Shilla Hotel

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Süleymanpaşa Ramada Tekirdağ

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Çorlu Divan Çorlu

10 - 45 Kişi
500 - 750 TL

Çerkezköy Wyndham Çerkezköy

100 - 700 Kişi
500 - 750 TL

Süleymanpaşa Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Çerkezköy Hawthorn Suites by Wyndham Çerkezköy

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

Çerkezköy Golden Palas Hotel

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Çerkezköy Hotel Yayoba

50 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Çorlu Sayeban Resort & Spa Hotel

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tekirdağ Otel Düğünleri

Tekirdağ, doğal güzellikleri ve ferah havasıyla muhteşem otellere ev sahipliği yapar. Otel düğünleri Tekirdağ içinde hem deniz kıyısında hem de merkezde organize edilebilir. Şehrin merkezinde bulunan oteller lüks balo salonları ve etkinlik alanlarıyla yeni evlenecek çiftlerin tercihleri arasına girer. Kıyı şeridinde bulunan ilçelerin otelleriyle nefes kesen manzaralar ve deniz havası gibi imkanlar sunar.

Tekirdağ, birçok oteliyle dünyaevine girecek çiftlerin beraberliklerini kutlamak istediği şehirlerden biridir. Lüks ve her şey dahil otellerden butik ve samimi otellere kadar geniş bir yelpaze bulunur. Her çiftin hayali, bütçesi ve ihtiyacına göre seçenekler bulmak mümkündür. Dilediğiniz ambiyansı Tekirdağ’ın onlarca oteli arasından bulabilirsiniz. Otellerin organizasyon ekipleri hayalinizi gerçekleştirmek için kusursuz çalışacaktırlar.

Çorlu, Çerkezköy, Marmaraereğlisi ve Ergene ilçeleri başta olmak üzere Tekirdağ’ın dört bir yanında oteller bulunur. Otellerin terasları, balo salonları, restoranları ve havuz başları sizlerin seçimine göre hazırlanır. Dilediğiniz mevsimde, dilediğiniz konsepti otellerde gerçekleştirmeniz mümkün. Şehir merkezinde dinamik bir otelde ya da gözlerden uzak bir kasabada bir butik otelde bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Tekirdağ Otellerinde Düğün Masrafları

Her çiftin düğünleri için tercih ve ihtiyaçları farklılık gösterir. Hayal ettiğiniz düğünün fiyatını hesaplayabilmek için karar vermeniz gereken bazı konular bulunuyor. Başta misafir sayısı olmak üzere fiyatı etkileyen değişkenler var. Mekanlar ücretlendirmeyi kişi başına aldıkları için her misafir için ödeme yapmanız gerekir. En sevdiklerinizin şahitliğinde butik bir düğün cebinizi koruyan bir tercih olacaktır.

Otelden talep ettiğiniz hizmetler ve hizmetlerin içeriği de önemli bir başlık. İkram konusunda mütevazı tercihler yaparak bütçe dostu bir düğün organize edebilirsiniz. Alkollü içecekler yerine meşrubatların ikram edilmesi de ekonomik bir düzenleme olacaktır. Otellerin düğün paketleri, tüm ihtiyaçlarınızın bulunduğu hizmetleri içerebilir. Dışarıdan temin etmek yerine taleplerinizi düğün paketine ekleterek fazla masraftan kaçınmanız mümkün.

Düğünü hangi tarihte ve saatte yapacağınız, mekanın kira masrafı için belirleyici olabilir. Genellikle otellerin düğün yerlerine yaz aylarında ve akşam saatlerinde talep yüksek olur. Eğer hafta içi bir gün, sezon dışı bir tarih ya da gündüz saatlerini uygun görürseniz daha makul bir ücret ödeyebilirsiniz. Net fiyat öğrenmek için mekanlarla görüşmenizi öneririz.

Tekirdağ Otellerinde Düğün Paketleri Ne İçeriyor?

Tekirdağ’da otellerin organizasyon ekipleri ve işletme sorumluları bu özel günü kusursuz kılmak için çiftlerle iş birliği halinde çalışıyor. Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı doğrultusunda, size en uygun paket seçeneğini teklif edebilirler. Paketlerde farklı hizmetler bulunabilir ancak çoğu şirketin sunduğu temel bazı hizmetler bulunur. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Her çiftin istek ve ihtiyaçları farklı olabilir. Paketler bu yüzden değiştirilebilir ve esneklik gösterebilir. Hayal ettiğiniz düğünün gerçek olması için, tüm detayları ve beklentilerinizi sorumlularla paylaşmanız faydalı olacaktır. Oteller, eksiksiz bir tören için farklı olanaklar sunmaktadır. Size en uygun oteli seçmek için, mekanlarla görüştüğünüzde beklentilerinizi açıkça belirtmenizi tavsiye ediyoruz.

Tekirdağ Otellerinde Düğün Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Tekirdağ, temiz havası, muhteşem denizi ve dinamik şehir merkeziyle her çiftin hayalini gerçekleştirebileceği bir şehirdir. Tekirdağ’ın dört bir yanında bulunan farklı ambiyans ve konumlardaki oteller, geniş bir yelpazeyle karşınıza çıkar. Şehirde dilerseniz balo salonlarında, dilerseniz denizin kıyısında bir düğün tertip edebilirsiniz. Oteller genellikle kapsamlı hizmetleri ve ihtiyaçları bir araya getirmesiyle tercih edilir.

Şehir dışından gelecek misafirleriniz için konaklama imkanı, telaşsız bir hazırlık süreci için gelin süiti, mükemmel ikramlar için otelin mutfağı ve deneyimli personelleri avantajlardan yalnızca birkaçı. Dilerseniz balayı süiti ayarlayarak düğün sonrasında aynı mekanda muhteşem bir balayı tatili de yapabilirsiniz. Oteller ayrıca kolay ulaşımları ve sahip oldukları imkanlarla da öne çıkan seçeneklerdir.

Tekirdağ otellerinde herkesin zevkine göre bir tören tertip etmek çok kolay. Sevdiklerinizin şahitliğinde bu özel gününüzü unutulmaz detaylarla süsleyebilirsiniz. Oteller, evlenecek çiftler için kampanyalı fiyatlar sunabiliyor. Makul fiyatlarla kusursuz bir düğün yapmak için mutlaka erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaya çalışın. Otellerin sunacağı indirim seçeneklerini öğrenmek için zamanınızı ayırmanızı ve işletmelerle görüşmenizi tavsiye ederiz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri