Tekirdağ Otel Düğünleri

Açık ve kapalı alanları ile, düğünlere ev sahipliği yapan tüm Tekirdağ otelleri Düğün.com'da! Hemen tıkla, fotoğraflarına ve sundukları hizmetlere göz at, tek tıkla fiyatlarını öğren!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Tüm Şehirler Otel Düğünleri


Tekirdağ Oteller Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Çerkezköy 442 71 TL 31.382 TL
Çorlu 408 80 TL 32.640 TL
Süleymanpaşa 400 65 TL 26.000 TL
Marmara Ereğlisi 50 50 TL 2.500 TL
Şarköy 400 50 TL 20.000 TL
Hayrabolu 750 50 TL 37.500 TL

Otelde Düğün Avantajları

Oteller, sizin ve konuklarınızın unutamayacağı masal gibi bir düğün yapabilmeniz için fırsatlar sunar. Örneğin Çorlu otelde düğün yapılabilen pek çok mekan, sahip oldukları büyük balo salonları, geniş katılımlı, rüya gibi bir düğüne ev sahipliği yapmanıza olanak sağlar. Böyle bir düğünde gösterişli, prenses kesim bir gelinlik giyip, uzun şapel tipi bir duvak takarsanız, mekana uygun kıyafet seçimi yapmış olursunuz. Otel düğünlerinin diğer bir avantajı, yaz-kış düğün yapma imkanı sunabiliyor olmalarıdır. Kışın kapalı mekan olarak balo salonlarını kullanabileceğiniz gibi, yazın havuz başında açık havada düğün yapma olanağı yakalarsınız. Ayrıca kimi otellerin açılır-kapanır tavana sahip terasları da düğün ya da kokteyller için uygun olabilir.

Oteller ayrıca size ve şehir dışından gelecek konuklarınıza konaklama imkanı da sunar. Bu sayede kalacağınız yere ulaşma derdi olmadan geceyi rahatça uzatabilir, eğlencenizi katlayabilirsiniz. Ayrıca gelin ve damat ile yakınları için düğün günü hazırlanma odaları da sunan oteller, o günü stressiz geçirebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız konforlu ortamı size sağlar. Böylece dilerseniz kuaför ve makyözünüzü de düğün mekanına çağırarak, düğün günü siz de hazırlanmak için direkt otele gidebilirsiniz. Böylece zamandan kazanmış olursunuz.

Tekirdağ Düğün Otelleri

Tekirdağ’da yazın ister deniz manzaralı, ister havuz başında düğün yapabileceğiniz otellerin yanı sıra, kışın geniş balo salonlarında davetlilerinizi ağırlayacağınız oteller de bulunmaktadır. Davet konusunda deneyimli kadrolara sahip, usta ahçıları olan ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmalarla anlaşmanız çok önemli. Bulunduğunuz sayfa, böyle firmalar ile sizi buluşturuyor. Tekirdağ otel düğün fiyatları hakkında araştırma yapmak isterseniz, şehrinizde bulunan firmaları kolayca listeleyerek, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.