Alyans ve Takı

Tekirdağ Alyans ve Takı Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alyans Ne Zaman Takılır?

Sağ elin yüzük parmağına takılan söz ya da nişan yüzüğü, evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçirilir. Burada dikkat edilecek en önemli konu şudur: Genellikle sağ el, sol ele göre daha büyük olduğu için, yüzüğü el değiştirdiğiniz zaman, alyansınızın parmağınıza büyük gelmesi sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için yüzüğü küçülttürmeniz gerekebilir. Ancak her alyans modeli bu işlem için uygun değildir. Mesela 14 ayar bir yüzük seçtiyseniz, yeteri kadar esnek olmadığı için bu tarz küçültme işlemleri için uygun bir seçenek olmayacaktır. 22 ayar altından hazırlanan modeller, esnek materyale sahip oldukları için, küçültme işlemi için uygun bir alternatiftir.

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Altın alyans modelleri olduğu gibi gümüş, titanyum, platin ve çelikten üretilen alyanslar da mevcuttur. Bu modeller arasından zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Eğer tercihinizi altın alyanstan yana kullandıysanız, beyaz, sarı ve rose altından hangisini istediğinizi belirlemelisiniz. Alyansınız ile tektaş yüzüğünüz de birbiri ile uyumlu olmalı. Tektaşınızın taşı çok büyükse, alyans, daha dengeleyici ve sade bir model olabilir. Alyansın nasıl seçileceğine ilişkin daha geniş bilgi edinmek isterseniz, “Alyans Seçmenin Püf Noktaları Neler” başlıklı makalemizi de incelemenizi öneririz.

Pırlanta yüzük fiyatları, tektaş fiyatları ya da alyans fiyatları ile ilgili fikir edinmek istiyorsanız, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Bu sayfada, şehrinizde size hizmet verebilecek kuyumcuları listeleyebilir, beğendikleriniz ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları