Tekirdağ Catering Firmaları

Tekirdağ'da catering firması mı arıyorsun? Düğününde tadı damağınızda kalacak menüleri ve kaliteli servisleri ile davetlileri büyüleyecek tüm catering firmalarını senin için derledik! Hemen incele, fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Catering Dünyası Event ve Organizasyon

Çorlu

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

2016 yılında kurduğumuz Catering Dünyası adlı markamız ile yemek sektörüne giriş yaptık. Dünya mutfağı üzerine çalışma kararı alarak çok kültürlü ve her tür zevke hitap eden işler ortaya çıkarmaya...

1.000 kişi

Kapasite

60 TL'den fazla

Min. Yemekli

1

Yorum

49
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları
Tüm Şehirler Catering Firmaları

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Catering firmalarından catering hizmeti almak için öncelikle kaliteli ve hijyenik bir hazır yemek servisi almaya dikkat etmelisiniz. Sonrasında ise bütçenize göre alakart, açık büfe, kokteyl ya da kokteyl prolange gibi menü konseptlerinden birini seçerek menü içeriğini belirleyebilirsiniz. Tabii bu seçimi etkileyecek en büyük etkenin davetli sayınız olduğunu da unutmayın. 500’ün üzerinde bir davetli sayısına sahipseniz size tavsiyemiz açık büfe ya da kokteyl seçeneklerinden birini tercih etmeniz. Çünkü çok kalabalık olan düğünlerde servis hızında aksaklıklar olabilir. Ayrıca bu konseptler bütçeniz için de daha uygun bir seçim olacaktır. Yemek menüleri için seçim yaparken mevsimi göz önünde bulundurmayı da ihmal etmeyin. Örneğin kış düğünleri için soslu ve baharatlı yemekler tercih edebileceğiniz gibi yaz düğünleri için de hafif ve sebze ağırlıklı yemekler seçebilirsiniz. Tatlı olarak da kış düğünlerinde pastanın yanı sıra şerbetli tatlılar da ikram edebilirsiniz. Yaz düğünlerinde ise mevsim meyveleri hoş bir seçenek olacaktır. Mevsimsel menü seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Tekirdağ’da catering firması ararken kriterlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı ihmal etmeyin. Ayrıca beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Bunun yanı sıra zengin menü seçeneklerini daha uygun fiyata almak isterseniz mutlaka Tekirdağ indirim sayfasını takip etmelisiniz.