Samsun Catering Firmaları

Samsun catering firmalarının tümünü Düğün.com kullanıcıları için bir araya getirdik. Tek tıkla firmaları inceleyebilir, menülerine göz atabilirsin.

4 firma

Tekkeköy

Samsun 55 Yemek

Samsun 55 Yemek Gıda Hizmetleri Catering ve organizasyonlar için her çapta yemek hizmetlerinde kaliteli tedarikçileri, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışma prensibi, gıda...

Limitsiz

Maks. Davetli Sayısı

20 TL'den az

Min. Yemekli Fiyat

27 7

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

En özel gününüz olan düğününüzde konuklarınızı memnun etmenin en önemli yollarından biri olan yemek seçimine ve menüye büyük özen göstermelisiniz. Düğününüze farklı damak tadına sahip, birbirinden farklı konuklar gelecektir. Dolayısıyla ortak zevke hitap edebilmek için seçimlerinizi iddialı olmayan, alışılmış lezzetlerden yana yapmanızı öneririz. Dünya mutfağına, farklı lezzetlere de yer vermek isterseniz, bu tarz seçenekleri alternatif olarak sunmalı, ana yemekte misafirlerinizi farklı lezzetleri tatmaya zorlamamalısınız. Hazır yemek hizmetini alacağınız düğün mekanı ya da catering firması ile görüşürken, alternatif olarak hangi seçenekleri sunduklarını ve menüde farklılık yaptırıp yaptırmadıklarını öğrenmenizde fayda var. Örneğin iki çeşit başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği, iki çeşit tatlı seçeneği sunmak, konuklarınızı daha mutlu edecektir.

Düğününüz için tercih edebileceğiniz farklı yemek menüleri vardır: Kokteyl, kokteyl prolange, açık büfe ve set menü şeklinde. Ağırladığınız konuk sayısına, düğün mekanınıza, yemek menüsü için ayırdığınız bütçeye göre bu seçeneklerden birine karar verebilirsiniz. Mesela, düğün mekanınız küçük, davetli sayınız az ve bütçeniz kısıtlı ise kokteyl seçeneği sizin için daha uygun olabilir. Çerezler, cipsler, salatalık ve havuç dilimleri gibi atıştırmalıklara ve alkollü-alkolsüz içkiye kokteyl davetinizde yer verebilirsiniz. Eğer daha fazla sayıda konuk ağırlayacaksanız ve yine ekonomik bir seçenek arıyorsanız, açık büfe menüler iyi bir alternatiftir. Menü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, makalemizi de okuyabilirsiniz.

Samsun catering firmaları arasında hala bir tercihte bulunamadıysanız, bulunduğunuz sayfada sıralanan firmaları inceleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.