Catering Hizmetleri

Samsun Catering Firmaları

Adnan Menderes Mutfak Catering

Adnan Menderes Can Yemek

İlkadım Doğan Catering

100 TL'den az
1.000 kişi

Terme Büyük Atlas Catering

100-200 TL
500 kişi

Tekkeköy Samsun 55 Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

En özel gününüz olan düğününüzde konuklarınızı memnun etmenin en önemli yollarından biri olan yemek seçimine ve menüye büyük özen göstermelisiniz. Düğününüze farklı damak tadına sahip, birbirinden farklı konuklar gelecektir. Dolayısıyla ortak zevke hitap edebilmek için seçimlerinizi iddialı olmayan, alışılmış lezzetlerden yana yapmanızı öneririz. Dünya mutfağına, farklı lezzetlere de yer vermek isterseniz, bu tarz seçenekleri alternatif olarak sunmalı, ana yemekte misafirlerinizi farklı lezzetleri tatmaya zorlamamalısınız. Hazır yemek hizmetini alacağınız düğün mekanı ya da catering firması ile görüşürken, alternatif olarak hangi seçenekleri sunduklarını ve menüde farklılık yaptırıp yaptırmadıklarını öğrenmenizde fayda var. Örneğin iki çeşit başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği, iki çeşit tatlı seçeneği sunmak, konuklarınızı daha mutlu edecektir.

Düğününüz için tercih edebileceğiniz farklı yemek menüleri vardır: Kokteyl, kokteyl prolange, açık büfe ve set menü şeklinde. Ağırladığınız konuk sayısına, düğün mekanınıza, yemek menüsü için ayırdığınız bütçeye göre bu seçeneklerden birine karar verebilirsiniz. Mesela, düğün mekanınız küçük, davetli sayınız az ve bütçeniz kısıtlı ise kokteyl seçeneği sizin için daha uygun olabilir. Çerezler, cipsler, salatalık ve havuç dilimleri gibi atıştırmalıklara ve alkollü-alkolsüz içkiye kokteyl davetinizde yer verebilirsiniz. Eğer daha fazla sayıda konuk ağırlayacaksanız ve yine ekonomik bir seçenek arıyorsanız, açık büfe menüler iyi bir alternatiftir. Menü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, makalemizi de okuyabilirsiniz.

Samsun catering firmaları arasında hala bir tercihte bulunamadıysanız, bulunduğunuz sayfada sıralanan firmaları inceleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları