Eva Life Düğün Sarayı
3. yıl
İlkadım

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıMenü tadımıGeniş dans pistiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
250 TL'den az
İncele
Set Wedding Kır Düğünü
10 Yorum
4. yıl
İlkadım

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıSade süslemelerÇim zeminAçılır-kapanır tavanBüyük gelin odasıGeniş otopark

100 - 750 Kişi
250 TL'den az
İncele
Green Alice Park
5,0
(3 Yorum)
Atakum

Havuz başındaDeniz kenarındaSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzik / DJ

10 - 300 Kişi
55.000
45.000 TL
İncele

Modern ve ihtişamlıKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Pinpark Kır Düğün Salonları
5,0
(10 Yorum)
4. yıl
Atakum

Havuz başındaButik düğüne uygunRustik süslemelerFarklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıAlkol servisi yok

200 - 2500 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Pamira Palace
İlkadım
1 saatte cevap verir
İncele
Atakum Palas Hotel
Atakum
1 saatte cevap verir
100 - 550 Kişi
250 TL'den az
İncele

Butik düğüne uygunSade süslemelerÇiçek bahçesi temasıÇim zeminAçılır-kapanır tavanCanlı müzikGeniş otopark

250 - 750 Kişi
250 TL'den az
İncele
Royal Garden Kır Düğün Salonları
7 Yorum
3. yıl
Bafra
10 saatte cevap verir

Farklı konseptlerModern ve sadeKır düğünü ışıklarıÇim zeminFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiAlkol servisi yok

200 - 2000 Kişi
95.000
85.000 TL
İncele
Neco Plaza
İlkadım
11 saatte cevap verir

Deniz manzaralıFarklı konseptlerRustik süslemelerAçılır-kapanır tavanGeniş dans pistiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 750 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bafra Mavi Beyaz Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Bafra Bafra Davet Kır Bahçeleri

50 - 2000 Kişi
250 TL'den az

Bafra Asırlık Büyük Park

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Atakum Kadhırga Hotel

50 - 300 Kişi
750 - 1.000 TL

Atakum Omtel Otel

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Canik Meşe Tesisleri Kır Düğünü

200 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL

Bafra Çaça Düğün Salonu

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Çarşamba Göl Wedding Garden

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Ondokuzmayıs Kervan Park

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yakakent Yıldızlar Garden

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

İlkadım Samsun Yelken Kulübü

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Tekkeköy Candal Kır Düğünü

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Bafra Saklı Bahçe

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Atakum Hoşkadem Omü Konukevi

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Samsun Kır Düğünü Mekanları

Samsun'da evlenmeyi planlayan çiftler için birçok kır düğünü mekanı bulunmaktadır. Samsun kır düğün mekanları arasında çiftlerin tercihlerine uygun seçenekler yer almaktadır. Samsun’da kır düğünü mekanları genellikle doğayla iç içe, huzurlu ve romantik atmosferler sunmaktadır. Samsun kır düğünü yerleri çiftlerin özel günlerini kutlayabilecekleri harika ve özenle hazırlanmış mekanlar arasında yer almaktadır.

Samsun’daki kır düğünü mekanları doğanın sakin ve huzurlu atmosferinde gerçekleşen, unutulmaz anlarla dolu bir deneyim sunar. Yeşilliklerle çevrili, açık havada, geniş bir alanda gerçekleşen bu düğünler, çiftlerin özel günlerini taçlandırır. Düğün mekanları genellikle çimlerle kaplı, çiçeklerle süslenmiş ve doğal bir peyzaj sunar. Bu ortam, sevdiklerinizle birlikte mutlu anlar biriktirmek için harika bir fırsattır.

Atakum, Bafra, Çarşamba ve Havza gibi ilçelerde bulunan pek çok ormanlık alan kır düğünleri için ideal atmosferi sunmaktadır. Samsun’un nefes kesen deniz manzarasının da düğününüze eşlik etmesini isterseniz, deniz kıyısında bulunan mekanlarda düğünü organize edebilirsiniz. Yeşil ve mavinin buluştuğu bu özel gününüz masallardaki törenleri aratmayacaktır. Ayrıca her bütçe ve zevke uygun alternatifler mevcut.

Samsun Kır Düğünü Fiyatları Nasıl?

Samsun'da kır düğünü fiyatları, mekanın özelliklerine, hizmet kalitesine, konumuna ve sunulan paketlere göre değişiklik göstermektedir. Genellikle kır düğünü mekanlarının fiyatları, kişi başı veya toplam paket fiyatı şeklinde belirlenir. Bu fiyatlar, hizmetlerin kapsamına ve ekstralarına göre değişebilir. Düğün tarihi, misafir sayısı, menü, dekorasyon ve ek hizmetler de fiyatları etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.

Samsun’da uygun fiyatlı bir organizasyon için kalabalık bir grup yerine samimi bir davetli listesi oluşturabilirsiniz. Ödemeniz gereken kişi başı ücret sayısı düşeceği için bu sayede bütçenizi koruyabilirsiniz. Düğünde ikram edilmesini istediğiniz yiyecek ve içecekler konusunda da mütevazı seçimler yapmanız faydalı olabilir. Lezzetli kurabiyeler ve kanepelerden oluşan bir kokteyl menüsü tercih ederek tasarruf edebilirsiniz.

Düğünün tarihi de fiyatlandırma için önemli bir konu. Kır düğünleri genellikle yaz aylarında yapılır ve bu yüzden talep yoğunluğu oluşur. Sezon başında ya da sonunda bir tarih seçerek ya da düğünü hafta içi organize ederek indirimli fiyatlar almanız mümkün. Bütçenize en uygun seçeneği bulmak için farklı mekanların fiyatlarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Samsun Kır Düğünlerinde Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Kır düğünü mekanları Samsun’da çiftlerin kusursuz bir tören organize etmeleri için tüm detayları incelikle düşünür. Bu detaylar genellikle tüm çiftlerin ihtiyaç duyacağı temel hizmetleri içerir. Mekandan mekana hizmetler ve hizmetlerin içerikler farklılık gösterebilir ancak düğün paketleri çoğunlukla benzer maddeleri sunar. Kır düğünleri için mekanların sunduğu düğün paketlerinde genellikle şu içeriklere rastlamak mümkündür:

Düğününüzde geleneksel temalardan farklı bir görünüm ve organizasyon hayal ediyorsanız bu talebinizi işletme ile paylaşabilirsiniz. Ekstralar için paketlerde çoğu zaman esneklik sağlayan mekanlar var. Örneğin otantik bir kır düğünü planlıyorsanız müzik seçimi, dekorasyon ve menü buna göre hazırlanabilir. Ekstra malzemeler mekan tarafından temin edilebilir. Esneyen paketler her çift için ideal düğünü yaratmaya odaklanır.

Samsun’da Kır Düğünü Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Samsun'da kır düğünü düzenlerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. İlk olarak mekanın seçimi büyük önem taşır. Doğal güzelliklere sahip, geniş ve güvenli bir alan seçmek düğünün keyifle geçmesini sağlar. Ayrıca, hava durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Samsun'da hava sıcaklıkları mevsimlere göre değişkenlik gösterebilir, bu nedenle düğün tarihini belirlerken mevsime dikkat edilmelidir.

Dekorasyon ve atmosfer de bir kır düğününde önemlidir. Doğal bir ortamı daha da güzelleştirmek için çiçekler, ışıklandırma ve diğer dekoratif unsurlar kullanılabilir. Mekanda güneşe ve yağmura karşı önlem olarak şemsiye bulunması tavsiye edilir. Ayrıca, konukların rahat etmesi için uygun oturma düzeni sağlanmalıdır. Düz bir zemin tercih etmeniz törenin her anında rahat etmenizi sağlayabilir.

Samsun’daki kır düğünü mekanının siz ve konukların ulaşımı için kolay bir bölgede bulunması da önemli. Ayrıca damak zevkinize uyan bir menü, törenin keyfini arttıracaktır. Lezzetli yemekler ve şık sunumların bulunduğu bir mekan seçmenizi tavsiye ederiz. Son olarak da hem dilediğiniz mekanı seçebilmek, hem de uygun fiyat fırsatlarından yararlanmanız için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları