Samsun Müzik Firmaları

Düğününde çalabilecek bir dj veya düğün orkestrası mı arıyorsun? Samsun'un tüm müzik firmaları Düğün.com'da! Tek tıkla firmaları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

4 firma

Karadeniz Müzik Ajans

Atakum

Karadeniz Müzik Ajans

Sahnede görselliğe ve kaliteli performansa önem veren ajansımız 2009 yılından beri yaklaşık 3.000 program ile sizlere hizmet vermiştir.Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir. Samsun düğün...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

131 8 8
İncele
Motif Trio & Orkestra

İlkadım

Motif Trio & Orkestra

Motif Orkestra&Trio; 13 yılı aşkın süredir organizasyon ve eğlence sektörüne hizmet eden uzman bir kadro tarafından oluşturulup, profesyonel müzik ve müzisyen desteğine ihtiyaç duyulduğu anda sizlere.

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

27 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Samsun’un düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.