Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  sınırsız

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Samsun’da düğün gününüz geldi çattı! Gelin saçı ve makyajı hizmetini alabileceğiniz ve isteklerinizin tam olarak yerine getireleceği bir kuaför salonuna mı ihtiyacınız var? Kadınca Bayan Kuaförü, Samsun’un Atakum ilçesinde sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor.

2012 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve açıldığı günden beri kalitesini, tercih eden her gelin adayına gösteren Kadınca Bayan Kuaförü, yenilikçi yapısı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile Samsun’da adından sıkça söz ettiriyor. Güzellik sektöründeki teknolojiyi sonuna kadar kullanan ve salonunda bulunduran bir kuaför olarak gelin adaylarının memnuniyetini sağlayacağımızdan eminiz.

Sektördeki deneyimlerimizi, titizliğimiz ve kaliteli hizmetimizle birleştiriyor, kendimizi sürekli geliştiren ve yenileyen bir işletme olarak çalışıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız makyaj malzemelerini de sektörün en iyi markalarından oluşturduğumuzu dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

İstek, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için faaliyet gösteren profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekip ile ne istediğinizi, nasıl bir gelin olmak istediğiniz ve tarzını öğreniyoruz. Aklınızda herhangi bir model varsa dinliyoruz. Eğer yoksa, yeni trendlerden ve son yıllarda sıkça tercih edilen modellerden bir katalog oluşturuyoruz.

Bu ekibimiz ile gelin saçı ve makyajı dışında porselen makyaj, solaryum, protez tırnak, manikür ve pedikür hizmetlerini de son derece kaliteli bir şekilde sunuyorlar. Aynı zamanda saç ve makyajınızı tamamladıktan sonra nasıl göründüğünüzü merak ederseniz, ücretsiz gelin provası yapma şansını da Kadınca Bayan Kuaförü farkıyla yaşatıyoruz.

Kadınca Bayan Kuaförü Samsun’daki faaliyetlerini önce çevre illere sonra da tüm Türkiye’ye yayma amacıyla çalışıyor. Oldukça yoğun bir şekilde çalışan ya da düğün stresinden yeterli zamanı kalmayan gelin adaylarımıza ister evlerinde, isterse belirledikleri yerde isterlerse de düğün salonlarında gerçekleştirebiliyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenimahalle Mahallesi Atatürk Bulvarı Yan Yolu, 55270 No:1 Atakum / SAMSUN

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

a&k

Azra & Kadir

Düğün Tarihi: 26.08.2018


çok teşekkürler ilginize ve hizmetiniz için herkeze tavsi ederim türbanda çok iyiler.

c&f

Canan & Fatih

Düğün Tarihi: 09.09.2018


kadınca kuaför size ne diyeyim bilmiyorum bu kadar olmaz ama 1 haftada kendime ancak geldim insanların gözünden nazarında mahvoldum bu kadar güzel yapacak ne vardıki herkezin nazarı geçti sizlere çok teşekkür ediyorum gerçekten prenses gibi oldum ve yaptığım terciğin doğru oldunuz siz kanıtladınız... devamı 

a&s

Ayşe & Selçuk

Düğün Tarihi: 08.07.2018


süper harikasınız makyajda nur hanımı tek geçerim mutlu. mutlu. mutlu. seviyorum sizi kadınca kuaför

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Gelin Saçı ve Makyajı

çok teşekkürler başka düğünlerde yine en iyi hizmetle yanınızdayız

s&s

Seda & Selim

Düğün Tarihi: 02.06.2018


merhaba kardeşim ve benim düğünümde burda oldu biz türban gelin başı yaptırdık ve atakumda tek geçerim herkeze tavsiye ederim nur hanım işinde çok başarılı bir kuaför

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Gelin Saçı ve Makyajı

çok teşekkürler başka düğünlerde yine en iyi hizmetle yanınızdayız

E&A

Eli̇f & Abdullah

Düğün Tarihi: 25.08.2018


selam düğün com ailesi buradan buldum sayenizde tanıdım kadınca güzellik salonunu kalitasiyle ve gülen yüzüyle bütün sitresimizi attılar çok kaliteli bir salon işlerinde başarılı kadrosuyla harika bir yer hijyen harika evinizde hissedeceğiniz bir salon burası tavsiye ederim bütün evlenecek... devamı 

ö&g

Özlem & Gökay

Düğün Tarihi: 20.07.2018


Rahatlıkla güvenip gideceğiniz salon. kadınca ailesine çok teşekkür ederim bu mutlu günümde beni gerçekten rahatlatıp çok güzel yolladınız sizi seviyorum.

G&H

Gülcan & Hakan

Düğün Tarihi: 17.07.2017


KADINCA KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONUNA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MUTLULUĞUMUZUN İLK MEYVESİ KADINCADA AÇTI ÇOK ŞANSLIYIM BEN. NUR HANIMA VE ÇALIŞAN EKİP ARKADAŞLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

N&S

Nesri̇n & Sedat

Düğün Tarihi: 24.06.2016


Merhaba çok araştımamın Sonunda İstediğim Kuaför Salonunu Buldum Samsundan Olmadığım İçin Hiç Bir Kuaförüde Tanımıyorum Ama en İYİ Seçimi yapmışım ve şimdi BURDA KUAFÖRÜMÜDE BULMUŞ OLDUM SADIK beye ve NUR hanıma ÇOK teşekkür ederim HERKESE TAVSİYE ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.