100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler

Sosyal tesislerde düğün yapmanın, uygun bütçeli olması, şehir merkezinde bulunması, konaklama ve otopark hizmeti sunması gibi birçok faydası bulunmaktadır. Peki, sosyal tesislerin düğün yapılabilecek olanları hangileridir? Öncelikle belediye düğün salonları ile başlayabiliriz. Oldukça uygun bütçeli düğün organizasyonu yapabileceğiniz belediye düğün salonları, kalabalık davetler için çok idealdir. Fiyatının uygunluğu açısından birçok çift tarafından tercih edilmesi de rezervasyon konusunda erken harekete geçmeniz gerektiği anlamına gelir. Düğün zamanınız yaklaştıkça düğün salonunu boş bulma şansızınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle mutlaka en geç 6 ay öncesinden mekanla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Düğün için tercih edeceğiniz bir diğer mekan öğretmenevleridir. Öğretmenevi düğün konusunda size kapalı ve açık alan hizmetinin yanı sıra, otopark, konaklama, kuaför, fotoğraf ve organizasyon gibi pek çok hizmeti aynı anda sunabilir. Ailenizde bir öğretmen de varsa ekstra indirimle hizmet alacağınızı unutmayın. Öğretmenevinde yemekli bir düğün organizasyonu planlayabilirsiniz. Menü seçeneklerinin de oldukça zengin olması sizi memnun edecektir. Size sunacakları menü seçeneği arasından istediğinizi seçebileceğiniz gibi kendi menünüzü de oluşturabilirsiniz. Kış için kapalı salonları yaz içinse havuz başı ya da kır bahçesini davet alanı olarak seçebilirsiniz.

Uygun fiyatlı düğün mekanları arasına sosyal tesislerin içerisinde bulunan restoranları da dahil edebilirsiniz. Samsun’daki sosyal tesisler size her türlü imkanı sunacaklardır. Sizin ise yapmanız gereken tek şey, mekanları inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri almak.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Samsun Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular