BM Hotel City
İlkadım

Deniz manzaralıButik düğüne uygunGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemi

25 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Ramada Plaza by Wyndham Samsun
2 Yorum
İlkadım

Deniz manzaralıButik düğüne uygunAçılır-kapanır tavanMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odasıBalayı odasıKolay ulaşım

30 - 600 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Atakum Konaks Otel Atakum

100 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Tekkeköy Hampton By Hilton Samsun

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Alaçam Grand Atakum Hotel

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Havza Ancere Thermal Hotel

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Ladik Hilas Termal Resort & Spa

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Ayvacık Legend Atmaca Otel Ayvacık

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Atakum BC Hotel Samsun

100 - 350 Kişi
750 - 1.000 TL

İlkadım Simisso Hotel

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

İlkadım Serra Otel

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Atakum Marin Otel & Restaurant

100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL

İlkadım Sheraton Samsun Hotel

200 - 1500 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Tekkeköy Samsun Airport Resort Hotel

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Atakum Altınkum Uygulama Oteli

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Tekkeköy Çavuşoğlu Wedding Palace

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Atakum Kadhırga Hotel

50 - 300 Kişi
750 - 1.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Samsun Otel Düğünleri

Samsun, Türkiye’nin doğal ve tarihi güzelliklerinin bir araya geldiği bir şehirdir. Samsun’da deniz kenarında ve şehir merkezinde bulunan birçok otel, çiftlerin düğünlerini organize edebilmeleri için uygun mekanlar sunar. Bu otellerde tematik ya da klasik bir düğün düzenleyebilirsiniz. Ayrıca geniş bir yelpazede sunulan bu oteller, her bütçe ve ihtiyaca hitap edebilir.

Samsun'da gerçekleştirilen otel düğünleri, şehrin enerjisini ve eşsiz atmosferini bir araya getirerek unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı oluyor. Samsun'un tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra modern otel tesislerinin sunduğu konfor, düğün organizasyonlarını muhteşem kılıyor. Her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunan oteller, çiftlerin hayal ettikleri düğün konseptini gerçeğe dönüştürmelerine olanak tanıyor.

Sahilde romantik bir tören ya da şehrin merkezinde lüks bir otelde evlenmek istiyorsanız, Samsun'un otelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İç ve dış mekan seçenekleri bulunan otellerde farklı manzaralara şahit olmanız mümkün. Dilerseniz deniz manzarası izleyebilir, ya da bir otelin bahçesinde kır düğünü konsepti organize edebilirsiniz. Otel düğünleri Samsun şehrinde ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Samsun Otellerinin Hizmet Paketleri Ne İçeriyor?

Samsun otellerinin düğün organizasyonları için sundukları düğün paketleri bulunur. Bu paketler, çiftlerin düğün töreni için ihtiyaç duyabilecekleri her detayın bulunduğu kapsamlı hizmetleri içerir. Her otelin ve organizasyon firmasının hizmet paketi farklı olabilir. Ancak genel olarak temel ihtiyaçların ve popüler taleplerin paketlerde bulunduğunu görebilirsiniz. Paketlerde sıklıkla karşılaşılan düğün hizmetleri ise şöyle:

Samsun’da oteller, evlenecek çiftlerin arzularını kusursuz yerine getirmeyi amaçlar. Bu bağlamda saydığımız maddeler, paketlerde değişiklik gösterebilir. Ayrıca ekstralar için mekanlarla görüşerek, taleplerinizi belirtmeniz faydalı olacaktır. Farklı bir düğün ambiyansı hayal ediyorsanız, bu hayalin gerçekleşmesi için gereken tüm detaylar otelin düğün mekanı tarafından karşılanabilir. Organizasyon sorumlularıyla iletişim kurarak paketlerin içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otellerin hepsinin sunduğu düğün paketleri farklı olabilir. bazı oteller daha detaylı, her şey dahil hizmetler sunarken bazıları temel ihtiyaçların bulunduğu minimal paketler teklif edebilir. Beklentilerinize uygun bir paket sunan otel bulmanız mümkün. Kapsamlı paketleri en uygun fiyatla satın almak için otellerin sunduğu erken rezervasyon fırsatlarıdan yararlanabilirsiniz.

Samsun Otel Düğünlerinin Fiyatları Nasıl?

Bir düğün organizasyonunda fiyatlandırmayı belirleyen birçok değişken bulunur. Samsun otelleri için de bu durum geçerlidir. Bu yüzden bir tavan ya da taban fiyatı vermek, başlangıçta zor olabilir. Fiyatı belirleyecek birkaç temel madde, bütçenizi belirlemeniz için önemli konulardır. İlk madde törene katılacak davetlilerin sayısıdır. Kişi başı ücretlendirme tarifesi uygulandığından, ilk adımda konuk sayısını belirlemeniz gerekir.

Diğer bir madde ise düğünün hangi tarih ve saatte yapılacağıdır. Genellikle yaz ayları, hafta sonu günleri ya da akşam saatleri çiftler tarafından tercih edilir. Talep yüksek olduğu için de fiyatlar da bundan etkilenir. Uygun fiyatlı bir seçim yapmak istiyorsanız, sezon dışı bir gün ya da hafta içi gündüz saatlerini tercih edebilirsiniz.

Törende ikram edilecek yiyecek ve içecekler de kişi başı fiyatlandırma için belirleyici olacaktır. Örneğin açık büfeli bir menü yüksek bir ücretle sunulurken, kokteyl menüleri ya da alkolsüz içecekler daha ekonomik seçenekler olarak karşımıza çıkar. Otelden yararlanmak istediğiniz hizmetler de son fiyatta söz sahibi olur. Mütevazı seçimlerle, daha bütçe dostu bir organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkün.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri